معرفی و دانلود کتاب صوتی پنگوئن صورتی

عکس جلد کتاب صوتی پنگوئن صورتی
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پنگوئن صورتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پنگوئن صورتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پنگوئن صورتی

کتاب صوتی پنگوئن صورتی نوشتهٔ لین ریکردز، داستان پنگوئنی به اسم «پاتریک» را تعریف می‌کند که یک روز وقتی از خواب بیدار می‌شود، می‌فهمد که کل بدنش صورتی شده و از این بابت خیلی ناراحت می‌شود. این کتاب در سال 2009 نامزد جایزه کتاب‌های کودکان رویال میل شد.

موضوع کتاب صوتی پنگوئن صورتی چیست؟

پاتریک پنگوئنی کوچک و بامزه است که در قطب زندگی می‌کند. یکی از روزها که از خواب بیدار شد تا به مدرسه برود، وقتی خودش را در آینه صورتی دید، خشکش زد. با این اتفاق او از این بابت خیلی ناراحت شد. چون دوست نداشت ظاهرش نسبت به بقیه متفاوت به نظر برسد و از همه مهم‌تر اینکه او یک پسر بود و فکر می‌کرد پسرها نباید صورتی باشند.

چیزی نمی‌گذرد که به همراه پدر و مادرش به دکتر می‌روند. اما دکتر نمی‌تواند او را معالجه کند و به او می‌گوید باید خود را همانطور که هست بپذیرد. اما پاتریک اصلا دلش نمی‌خواهد به همان شکل پیش دوستانش برود. چون فکر می‌کرد آن‌ها حتما از او دوری می‌کنند. برای همین تصمیم گرفت به آفریقا برود و با فلامنیگوها زندگی کند که مثل خودش صورتی بودند. اما این تصمیم اشتباهی بود و متوجه شد به آن جا تعلق ندارد.

لین ریکردز (Lynne Rickards) در کتاب پنگوئن صورتی (Pink) به کودکان می‌آموزد که کسی که دوست واقعی باشد، باید شما را همانطور که هستید بپذیرد و شما هم باید خود را به هر شکلی که هستید دوست داشته باشید. همچنین این نکته مهم را به آن‌ها یادآوری می‌کند که صورتی رنگ مخصوص دخترها نیست و پسرها هم می‌توانند از این رنگ استفاده کنند.

کتاب صوتی پنگوئن صورتی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند، مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی پنگوئن صورتی می‌شنویم:

- «مامان، بابا! باید یک چیزی بهتون بگم. راستش من احساس می‌کنم دیگه به اینجا تعلق ندارم و تصمیم گرفتم برای همیشه به آفریقا برم. چون شاید بتونم بین اون فلامینگوهای صورتی راحت‌تر زندگی کنم.»

حرفش که تموم شد وسیله‌های مورد نیازش رو داخل کوله‌پشتی مسافرتیش گذاشت و به سمت ساحل حرکت کرد، اما، رفتن به آفریقا اونقدرها هم کار آسونی نبود به دلیل اینکه پاتریک باید یک مسیر خیلی طولانی رو از جنوب تا شمال کره‌ی زمین، به تنهایی شنا می‌کرد. ولی خب... اون شناگر ماهری بود و می‌تونست از پسش بربیاد.

خلاصه... پنگوئن کوچولو بالاخره بعد از هشت روز بدون توقف شنا کردن، به سواحل آفریقا رسید و اونجا فلامینگوهای صورتی رنگ زیادی رو دید که گردن باریک و بلندشون رو زیر آب برده بودن تا برای نهارشون چندتا ماهی شکار کنن. جالب‌تر اینکه همشون شباهت زیادی با همون عکسی داشتند که اون روز پدرش بهش نشون داده بود و پاتریک از این موضوع واقعا احساس خوشحالی می‌کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۴ دقیقه
پنگوئن صورتی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پنگوئن صورتی
نویسنده
مترجمشیوا شاکری
گویندهشهربانو حسینی، محمد طالشیان، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پنگوئن صورتی

نازبانو شهابی
۱۴۰۱/۱/۲۰
داستانی بدون سر و ته ولی نمی‌دونم چرا دخترم هر شب دوست داره گوش کنه!!!!
مریم آزغ
۱۴۰۰/۸/۱۸
خیلی اموزنده و شنیدنی بود. ممنون از کتابراه
محمدرضا جوادی
۱۴۰۰/۹/۱۸
خیلی جالب بود و قشنگ😍
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پنگوئن صورتی

برای دریافت کتاب صوتی پنگوئن صورتی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.