معرفی و دانلود کتاب آداب معاشرت: آداب مهمانی دادن

عکس جلد کتاب آداب معاشرت: آداب مهمانی دادن
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آداب معاشرت: آداب مهمانی دادن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آداب معاشرت: آداب مهمانی دادن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آداب معاشرت: آداب مهمانی دادن

کتاب آداب معاشرت: آداب مهمانی دادن یکی از کتاب‌های مجموعه آداب اجتماعی امیلی پست است که پگی پست، آنا پست، لیزی پست و دانیل پست سنینگ آن را تالیف کرده‌اند. خانواده‌ی پُست در این جلد، اصول و قواعدِ اولین گام میزبان بودن، یعنی دعوت کردن مهمان در دنیای جدید را به شما می‌آموزند و کمک می‌کنند تا مهمان‌نوازی را به نحوی شایسته به انجام برسانید.

درباره‌ی کتاب آداب معاشرت: آداب مهمانی دادن

اگر در زمان برگزاری مهمانی اضطراب می‌گیرید و از اینکه همه چیز کامل نباشد نگران می‌شوید، احتمالا یکی از آرزوهایتان این باشد که موقع مهمانی دادن از یک نفر کمک بگیرید. پگی پست (Peggy Post) با همراهی آنا پست (Anna Post)، دانیل پست سنینگ (Daniel Post Senning) و لیزی پست (Lizzie Post)، مولفین کتاب آداب معاشرت: آداب مهمانی دادن در این تشریفات کنار شما خواهند بود تا بهترین پذیرایی را برای مهمانان خود تدارک ببینید.

کتاب پیش رو از مجموعه کتاب‌های برگرفته شده از کتاب آداب اجتماعی امیلی پست (Emily Post's etiquette: manners for a new world)، نوشته نویسنده معروف آمریکایی است. فرزندان و نوادگان امیلی پست، اصول مراودات اجتماعی گذشتگان را به زبان امروزی تبدیل کرده‌اند تا در زندگی مدرن راهگشا و سودمند واقع شوند. این کتاب‌ها با عنوان آداب دنیای جدید، مورد استقبال خوانندگان قرار گرفتند.

اثر حاضر ترجمه‌ی بخشی از کتاب آداب اجتماعی امیلی پست است و به شما کمک می‌کند تا با آداب دعوت کردن مهمان آشنا شوید و با ادای احترام، مدیریت زمان و برنامه‌ریزی، فضایی را فراهم کنید که مهمانان تا پایان مراسم احساس خوشایندی داشته باشند.

خواندن کتاب آداب معاشرت: آداب مهمانی دادن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر برای مهمانی دادن به دنبال راه‌های آسان و اصولی هستید، از این کتاب نکات کلیدی مفیدی را فرا خواهید گرفت.

در بخشی از کتاب آداب معاشرت: آداب مهمانی دادن می‌خوانیم

اگر مناسبت مهمانی چیزی میان رسمی و غیررسمی باشد، مانند مهمانی ناهار، مهمانی به صرف چای، مهمانی شام، کوکتل و بوفه، یا مهمانی به افتخار کسی، دعوت باید به صورت غیررسمی انجام شود. می‌توان این دعوت‌نامه‌ها را براساس مناسبتشان طراحی و چاپ کرد، یا به شکل دعوت‌نامه‌های آماده و چاپی خریداری کرد. اگر تعداد مهمانانتان کم است می‌توانید دعوت‌نامه‌ی دست‌نویس بفرستید، در غیر این صورت این کار عملی نخواهد بود. هم‌چنین می‌توانید دعوت‌های غیررسمی را از طریق تلفن انجام دهید و کارتی را هم برای یادآوری بفرستید.

دعوت‌نامه‌های غیررسمی چاپی حکاکی‌شده نیستند. امروزه آن‌ها را بیشتر به صورت لیزری با قیمت مقرون ‌به ‌صرفه‌تر، یا با استفاده از لیتوگرافی (چاپ سنگی) یا ترموگرافی (چاپ حرارتی) با قیمت بیشتر چاپ می‌کنند. روش‌های دیگر استفاده از کاغذهای رنگی، حاشیه‌هایی با رنگ‌های متناسب، و کاغذهای طرح‌دار است که می‌توانید آن‌ها را در خانه یا از فروشگاه‌های نوشت‌افزار تهیه کنید.

می‌توانید کارت‌های جواب به دعوت را هم ضمیمه‌ی دعوت‌نامه کنید و روی آن تمبر بچسبانید و آدرس را روی پاکت آن بنویسید. ولی معمولاً برای درخواست جواب از مهمانان کلمه‌ی «آر اس‌ وی ‌پی» یا عبارتِ «فقط در صورتی که نمی‌توانید بیایید خبر بدهید» را روی کارت اضافه می‌کنند.

این دعوت‌نامه‌ها معمولاً خطاب به سوم‌شخص که به ‌طور سنتی در دعوت‌نامه‌های رسمی از آن استفاده می‌شود نوشته نمی‌شوند. میزبان و مهمان را می‌توان به صورت اول‌شخص مورد خطاب قرار داد. می‌توانید برای ماه، ایالت و خیابان از کلمات مخفف استفاده کنید و اعداد را با ارقام بنویسید. زمان را هم می‌توانید به صورت مثلاً «ساعت 7» نشان دهید. در صورتی از کلمه‌ی صبح یا شب استفاده کنید که تردیدی در این مورد وجود دارد.

فهرست مطالب کتاب

دعوت از طریق نامه
نوشتن دعوت‌نامه‌های دست‌نویس و چاپی
مهمانی‌هایی که باید غذا و نوشیدنی خود را ببرید
زمان اعلام دعوت
دعوت‌های خودمانی
دعوت‌های غیررسمی
استفاده از کاغذنامه‌های غیررسمی برای دعوت
دعوت‌های رسمی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آداب معاشرت: آداب مهمانی دادن
نویسنده، ، ،
مترجممریم تقدیسی
ناشر چاپیانتشارات آسمان نیلگون
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۶
زبانفارسی
شابک978-600-7575-68-0
موضوع کتابکتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آداب معاشرت: آداب مهمانی دادن

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب آداب معاشرت: آداب مهمانی دادن

برای دریافت کتاب آداب معاشرت: آداب مهمانی دادن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.