معرفی و دانلود کتاب صوتی مهمانی خانم هزارپا

عکس جلد کتاب صوتی مهمانی خانم هزارپا
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مهمانی خانم هزارپا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مهمانی خانم هزارپا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مهمانی خانم هزارپا

کتاب صوتی مهمانی خانم هزارپا نوشته مژگان مشتاق، درباره‌ی کرم هزارپایی است که مهمانی بزرگی برپا کرده و بسیار خوشحال است چون بعد از مدت‌ها دوستانش می‌خواستند به خانه‌ی او بیایند و با یکدیگر حرف بزنند و شادی کنند. خانم هزار پا با عجله کارهایش را انجام داد تا مهمانی‌اش به خوبی برگزار شود. این کتاب برای کودکان گروه سنی «الف» و «ب» مناسب است.

داستان‌ها مهارت‌های فردی و اجتماعی را به کودکان آموزش می‌دهند. قصه گفتن برای بچه‌ها باعث برقراری ارتباط عاطفی بین کودک و والدین شده و علاوه بر کمک به خواب او، جنبه‌های خلاقیت را از سنین پایین در او تقویت می‌کند. پژوهش‌های مربوط به اعصاب حاکی از آن هستند که کودکان با برقراری ارتباط کلامی بین والدین یا پرستار از طریق قصه‌گویی، مطالب بسیار زیادی می‌آموزند. شنیدن و خواندن کتاب‌های داستان حاوی پندهای اخلاقی، به هنگام خواب موجب ارتقای ارزش‌های اخلاقی در کودکان می‌شود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
مهمانی خانم هزارپا

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مهمانی خانم هزارپا
نویسنده
ناشر صوتی شیما
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مهمانی خانم هزارپا

ژاله پگاه
۱۳۹۸/۵/۲۴
داستان جذابی بود.

ممنون
ژاله پگاه
۱۳۹۸/۵/۲۳
داستان زیبایی بود. ممنون
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مهمانی خانم هزارپا

برای دریافت کتاب صوتی مهمانی خانم هزارپا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.