معرفی و دانلود کتاب صوتی عملیات نجات ماشین آتش نشانی

عکس جلد کتاب صوتی عملیات نجات ماشین آتش نشانی
قیمت:
5500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عملیات نجات ماشین آتش نشانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عملیات نجات ماشین آتش نشانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی عملیات نجات ماشین آتش نشانی

کتاب صوتی عملیات نجات ماشین آتش نشانی نوشته کثی ایست دوبسکی، داستان ماشین آتش‌نشانی نو و قرمزی به اسم «بلِیزی» را تعریف می‌کند که برای شروع کارش ذوق زیادی دارد و مدام خودش را در حال نجات مردم و مسابقه در خیابان‌ها تصور می‌کند.

موضوع کتاب صوتی عملیات نجات ماشین آتش نشانی چیست؟

هنوز قسمت‌هایی از بدنهٔ رنگ شده بلِیزی خشک نشده بود. اما او دیگر طاقت نداشت و دوست داشت هرچه زودتر کارش را شروع کند. بلیزی را قرار بود به یکی از مراکز آتش‌نشانی خیلی شلوغ در مرکز شهری بزرگ منتقل کنند. سوارشدن آتش‌نشانی‌های شجاع بر بیلزی تبدیل به رؤیای هر شب او شده بود. هرروز به این فکر می‌کرد که دارد مردم را از روی ساختمان‌های خیلی بلند نجات می‌دهد و آتش‌های بزرگ را خاموش می‌کند و بعد از آن‌ همه دورش جمع شده‌اند و او را تشویق می‌کنند.

تا اینکه بالاخره روز موعود فرامی‌رسد و بلیزی به ایستگاه آتش‌نشانی فرستاده می‌شود. اما همه چیز آن‌طور که او فکر می‌کرد پیش نرفت. با هر بار زنگ خوردن آژیر آتش‌نشانی، بلیزی انتظار یک آتش بزرگ و یک عملیات هیجان‌انگیز را داشت. اما حقیقت جور دیگری بود. او کم‌کم داشت ناامید می‌شد تا اینکه در روزی اتفاقی افتاد...

کثی ایست دوبسکی (Cathy East Dubowsky) در کتاب عملیات نجات ماشین آتش نشانی (Fire Engine to the Rescue) سعی کرده به بچه‌ها آموزش دهد که مشاغل مهم و خطرناکی مثل آتش‌نشانی وجود دارند که جان مردم را در هنگام خطر نجات می‌دهند. همچنین کودکان می‌آموزند که شغل آتش‌نشانی فقط خاموش‌کردن آتش نیست و آن‌ها کارهای مهم دیگری هم انجام می‌دهند.

کتاب صوتی عملیات نجات ماشین آتش نشانی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال و والدینی که قصد دارند به بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی عملیات نجات ماشین آتش نشانی می‌شنویم:

مثل روز قبل، اندی و گاس با عجله سوار ماشین شدن و به سمت محلی که آتیش گرفته بود رانندگی کردن. اما وقتی به اونجا رسیدن، باز هم هیچ آتیشی در کار نبود. فقط گربه‌ی بیلی بالای درخت گیر کرده بود و وقتی صاحبش می‌خواست نجاتش بده، خودش هم اون بالا مونده بود. حالا جفتشون گیر کرده بودن و می‌ترسیدن که پایین بیان.

بلیزی: «اصلا نمی‌تونم باورش کنم!»

البته که استفاده کردن از نردبونش حس خوبی بهش داده بود و وقتی بیلی از تمیزیش تعریف و ازشون تشکر کرد هم باعث خوشحالیش شد؛ ولی این زندگیِ آتش‌نشانیِ هیجان‌انگیزی که بلِیزی توی رویاهاش تصور می‌کرد نبود.

اما با این حال، گاس و اندی خیلی باهاش مهربون بودن. اون‌ها هر روز کاپوتش رو تمیز می‌کردن تا همیشه براق باشه و هر دفعه نردبون، چراغ و آژیرش رو چک می‌کردن تا مطمئن بشن که همه‌چیز صحیح و سالمه و درست کار می‌کنه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
12 دقیقه
عملیات نجات ماشین آتش نشانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی عملیات نجات ماشین آتش نشانی
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهشیوا شاکری، عارف امیری، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی عملیات نجات ماشین آتش نشانی

ساحره خراسانی
۱۴۰۱/۵/۱۲
چقدر اینجور کتابها برای بچه‌ها میتونه جذاب باشه و البته ما والدین هم با شنیدن چندین باره متوجه مطالب اموزنده در درون داستان میشویم.
کتاب خوب و داستان اموزنده و نوع اجرا هم خوب بود
ممنون
Mahsa Ghorbani
۱۴۰۱/۷/۴
کتاب خوبی هست و به بچه‌ها یاد میده که رسیدن به هر آرزویی یا اتفاق افتان هر چیزی که خودشون دوست دارن شاید برای دیگران خطر یا ناراحتی داشته باشه
سمیه درودیان
۱۴۰۱/۴/۱۶
کتاب خوبی و آموزنده برای کودکان هست، ای کاش یک خورده سبک تر بود پسر من زیاد نمیتونه بازتاب ارتباط بگیره
S S
۱۴۰۰/۱۰/۱۰
یه داستان رده متوسطه و ماجرای خاصی نداره، به عنوان داستان قبل از خواب بد نیست.
مهین قاندمی
۱۴۰۱/۷/۲۲
کوتاه و سریع و نه چندان جالب بود برای پسرم
مشاهده همه نظرات 5

راهنمای مطالعه کتاب صوتی عملیات نجات ماشین آتش نشانی

برای دریافت کتاب صوتی عملیات نجات ماشین آتش نشانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.