معرفی و دانلود کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت

عکس جلد کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت
قیمت:
4500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت

کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت نوشته‌ی باو فی، داستانی جذاب و زیبا درباره‌ی خانواده‌ای ویتنامی است که وضع مالی خوبی ندارند و در شهر کوچکی از آمریکا زندگی می‌کنند. این داستان برنده مدال راندولف کالدوت در سال 2018 و برگزیده بهترین کتاب کودکانه چند فرهنگی در سال 2017 شده است.

موضوع کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت (Different Pond) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی خانواده‌ای ویتنامی است که وضع مالی مناسبی ندارند. آن‌ها در یکی از شهرهای کوچک آمریکا زندگی می‌کنند. پدر این خانواده مجبور است برای رفع نیازها و خرج و مخارج خانواده‌اش در دو جا مشغول به کار شود و برای تهیه گوشت مصرفی‌شان به ماهی‌گیری برود. در یکی از روزها پسر همراه با پدرش برای صید ماهی به دریاچه‌ می‌رود و به دریافت‌های جدیدی از زندگی دست پیدا می‌کند.

کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال علاقه‌مند به داستان‌‌های زیبا و هیجان‌انگیز مناسب است. شنیدن این کتاب صوتی به کودکانی که به ماهی‌گیری و کمک کردن به دیگران علاقه دارند، توصیه می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت می‌شنویم:

وقتی داشتیم به خونه بر می‌گشنیم، خورشید در حال طلوع کردن بود و از پنجره‌ی ماشین به‌جای نور طلایی، نور کمرنگِ آبی و خاکستری می‌تابید. وقتی به خونه رسیدیم مامان خسته به نظر می‌رسید، اما وقتی ماهی‌های داخل سطل بزرگ سفید رو دید، لبخند زد. پدرم لباسش رو عوض کرد و آماده‌ی سر کار رفتن شد. اون پشتم رو نوازش کرد و به مامانم گفت: پسرمون امروز آتیشِ قشنگی درست کرد. سپس مامان گفت: توی یادگیری خیلی سریع هستی پسرم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
دریاچه‌ای متفاوت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت
نویسنده
مترجمکیوان فرجی
گویندهنفیسه فتحی، عارف امیری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
4500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت

Maryam M
۱۴۰۰/۴/۷
خیلی خوب حس داستان منتقل میکرد واقعا خوشمون اومد
پرویز صادقی
۱۴۰۰/۱/۱۳
سلام کتاب خوبی بود
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت

برای دریافت کتاب صوتی دریاچه‌ای متفاوت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.