معرفی و دانلود کتاب صوتی ایزابل و گرگ گرسنه

عکس جلد کتاب صوتی ایزابل و گرگ گرسنه
قیمت:
6500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ایزابل و گرگ گرسنه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ایزابل و گرگ گرسنه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ایزابل و گرگ گرسنه

کتاب صوتی ایزابل و گرگ گرسنه از کیث پولت، بازنویسی امروزینی از افسانه‌ی معروف شنل قرمزی است که برای مخاطبین خردسال به رشته‌ی تحریر درآمده است. در این اثر به ماجرای دختربچه‌ای زبر و زرنگ گوش خواهید سپرد که اسیر دست گرگی گرسنه و بی‌رحم می‌شود. به نظر شما، پیروز نهاییِ نبردِ میان این دو، کدام خواهد بود؟

موضوع کتاب صوتی ایزابل و گرگ گرسنه چیست؟

آقا گرگه حسابی عصبی و کلافه است. او همینطور توی صحرا برای خودش پرسه می‌زند و با خشم به اینور و آنور چشم می‌اندازد. می‌پرسید از چه چیزی عصبی است؟ خب، راستش را بخواهید، چند وقتی می‌شود که سیر غذا نخورده و به قول معروف، دلی از عزا در نیاورده است. ولی صبر کنید! آن گوشه انگار چیزی تکان می‌خورد. بله، خودش است. یک دختربچه‌ی فسقلی! عجب شکاری برای آقا گرگه‌ی داستان ما، که حالا دارد با حرص و طمع دور لب‌هایش را می‌لیسد!

دخترک ظاهراً مشغول چیدن گل‌های صحرایی‌ست. آقا گرگه کمین کرده و منتظر فرصت مناسب برای حمله است. شمارش معکوس آغاز می‌شود: یک، دو، «قاااااار قوووووور...!» اِاِاِ، چه شد؟ مثل اینکه این صدا از معده‌ی آقا گرگه بلند شده؛ دختر کوچولو هم صدا را شنیده و سریع به خودش آمده. حالا گرگ را می‌بیند که پشتش کمین کرده بوده. فکر می‌کنید می‌ترسد؟ نخیر! آخر او دختری معمولی نیست، بلکه ایزابلِ شنل‌پوش است! ولی آقا گرگه‌ی داستان ما هم به همین سادگی‌ها از خیر شکارهایش نمی‌گذرد...

اگر می‌خواهید بدانید این ماجرای هیجان‌انگیز به کجا ختم می‌شود، همین حالا کتاب صوتی ایزابل و گرگ گرسنه (Isabel and the Hungry Coyote) را تهیه کنید و به آن گوش دهید.

کتاب صوتی ایزابل و گرگ گرسنه مناسب چه کسانی است؟

تمام کودکان 3 تا 7 ساله می‌توانند شنونده‌ی این داستان زیبا و سرگرم‌کننده‌ باشند.

با کیث پولت بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده اهل کشور آمریکاست، و بیشتر کتاب‌هایش مخصوص کودکان و نوجوانان است. کیث پولت (Keith Polette) علاوه بر نویسندگی، در حیطه‌ی آموزش و دبیری نیز فعالیت دارد.

در بخشی از کتاب صوتی ایزابل و گرگ گرسنه می‌شنویم:

گرگ ایزابل رو بالا برد، دهنش رو بازتر کرد و دخترک با وحشت به داخل دهن غارمانندش نگاه کرد. ناگهان فکری به سرش زد. همونطور که دست‌وپا می‌زد، سبدش رو بالا آورد و همه‌ی پیراشکی‌های فلفلی رو به همراه سس‌های تندی که توی سبد بود، توی دهن بازش ریخت. گرگ که به خیالش ایزابل رو خورده بود شروع به جویدن کرد و در کمتر از چند ثانیه نعره‌ش به آسمون رفت.

«اااااا... پیراشکی فلفلی، ااااا... سس تند، دهنم آتیش گرفت. سووووختم.»

بعد دخترک را توی هوا ول کرد و همینطور که نعره می‌کشید از خونه به بیرون دوید. اون از حیاط بیرون رفت و تمام مسیر دره رو با سرعت دوید. همینطور که دور می‌شد، صدای نعره‌هاش ضعیف و ضعیف‌تر می‌شد.

دقیقاً همون لحظه در پشتی خونه باز شد و ایزابل شنید که: «سلام ایزابل عزیزم، چقدر خوشحالم که می‌بینمت.»

این مامان بزرگ بود که وارد شده بود...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
11 دقیقه
ایزابل و گرگ گرسنه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ایزابل و گرگ گرسنه
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهامیرحسین صداقتی، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
6500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ایزابل و گرگ گرسنه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ایزابل و گرگ گرسنه

برای دریافت کتاب صوتی ایزابل و گرگ گرسنه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.