معرفی و دانلود کتاب آرزو پردازی

عکس جلد کتاب آرزو پردازی
قیمت:
18000 تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آرزو پردازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آرزو پردازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آرزو پردازی

دوست دارید به سفری بیست‌ویک روزه بروید که در انتهای آن بزرگ‌ترین آرزوی زندگی‌تان برآورده می‌شود؟ اگر این پیشنهاد وسوسه‌تان کرد، با کتاب آرزو پردازی نوشته‌ی الکسا فیشر همراه شوید تا تحقق این وعده را با چشمان خود ببینید.

درباره‌ی کتاب آرزو پردازی:

بزرگ‌ترین آرزویتان چیست؟ به‌دنبال کاری تازه هستید؟ دلتان می‌خواهد مشتری‌ها به کسب‌وکار شما سرازیر شوند؟ می‌خواهید همه‌ی بدهی‌هایتان را پرداخت کنید؟ در رؤیایتان خودتان را با اندامی ورزیده و سالم می‌بینید؟ نظرتان درباره‌ی ازدواجی پرشور و پراحساس چیست؟ اگر از تصور کردن این شرایط لبخند به لبتان آمده، پس به خواندن این متن ادامه دهید. قرار است شما را با کتاب آرزو پردازی (Wishwork) آشنا کنیم که هدفش رساندن شما به آرزوهایتان است.

الکسا فیشر (Alexa Fischer) در کتاب آرزو پردازی به ما وعده می‌دهد که برای تحقق آرزوهایمان نیازی به معجزه نداریم، بلکه فقط کافی است تا بزرگ‌ترین رؤیایمان را تصور کنیم، آن را یادداشت کنیم، بر آن تمرکز کنیم، و بیست‌ویک روز تلاش کنیم تا آرزویمان محقق شود. در گام اول، ما باید از این تصور دست برداریم که رؤیاها خودبه‌خود به حقیقت می‌پیوندند، بلکه باید بدانیم که برای رسیدن به خواسته‌هایمان لازم است تلاش کنیم؛ یعنی از تختخواب بلند شویم، سرمان را از روی گوشی‌های موبایلمان بلند کنیم، و شروع به حرکت کنیم.

با خواندن کتاب کاربردی آرزو پردازی یاد می‌گیریم که هر روز گام‌هایی ساده و عملی در راه رسیدن به خواسته‌هایمان برداریم، تجربیاتمان را ثبت کنیم و احساس خوب و مثبت‌نگری را درون خود تقویت کنیم. به قول الکسا فیشر، برای رسیدن به خواسته کافی است: 1. آرزو کنیم. 2. کاری را که لازم است انجام دهیم. 3. محقق شدن آرزویمان را به چشم ببینیم.

نکوداشت‌های کتاب آرزو پردازی:

- آرزوی خود را بنویسید. آرزوی خود را ببینید. آرزوی خود را زندگی کنید. الکسا فیشر به شما کمک می‌کند تا یک کورسوی امید را تبدیل به یک تجلی خاص کنید. (سث گادین)

- مطالعه‌ی آرزوپردازی یعنی گذراندن چند ساعت پرنشاط و لذت بردن از خوش‌بینی کمیاب الکسا فیشر که همه‌ی ما به آن احتیاج داریم. فیشر یک آرزوی ساده را تبدیل به یک نیروی انگیزه‌بخش روزمره می‌کند. او شکی باقی نمی‌گذارد که ما معمار زندگی خود هستیم. (الن وبین)

- الکسا فیشر ما را به یاد کاری که در کودکی انجام می‌دادیم می‌اندازد؛ پرتاب سکه به داخل فواره و فراموش کردن همه‌چیز تا زمان تولدمان و فوت کردن شمع‌ها. راهکارهای او کاربردی و پرنشاط‌ هستند. این کتاب همچون پرتویی از نور خورشید بر ما می‌تابد و به ما یادآوری می‌کند که بله، اگر کار لازم را انجام دهیم، آرزوها واقعاً به واقعیت تبدیل خواهند شد. البته در این کتاب اصلاً احساس نمی‌کنیم که در حال کار کردنیم. (جک فیش)

- بخش عمده‌ای از موفقیت ما وابسته به باورها، تمرکز، و چشم‌انداز ما از آینده است. دستبند آرزوها تجسمی از این باور، تمرکز و چشم‌انداز بر روی مچ دست شماست. این یادآوری‌کننده‌ی کوچک امتیازی است برای کسانی که دوست دارند امید به فردا را همچون یک دستبند زیبا همیشه همراه خود داشته باشند. آرزوپردازی مسیر رسیدن به آن آرزوها را به ما نشان می‌دهد. (جولی کنتور)

- فرایند درخشان مطرح شده در این کتاب یک نقشه‌ی راه کاربردی و ملموس را در اختیار ما قرار می‌دهد که ما را کمی شادتر و جهان را برایمان کمی روشن‌تر می‌کند. این کتاب به شما انگیزه می‌دهد، به چالش می‌کشد و این امید را به شما می‌دهد که هر چیزی امکان‌پذیر است. یک آرزو کنید و در این سفر همراه ما شوید؛ پشیمان نخواهید شد! (آنا رابرتسون)

کتاب آرزو پردازی برای چه کسانی مناسب است؟

خواندن این کتاب را به هر کس که به‌دنبال تحقق آرزوهای خود است پیشنهاد می‌کنیم؛ الکسا فیشر در این کتاب به شما راه میان‌بری نشان خواهد داد.

با الکسا فیشر بیشتر آشنا شویم:

نویسنده‌ی آمریکایی کتاب حاضر بنیان‌گذار ویش‌بیدز است، شرکتی که مأموریت آن الهام‌بخشی به میلیون‌ها نفر برای داشتن آرزوهای هیجان‌انگیز، اقدام عملی برای آن‌ها، تلاش کردن، و به واقعیت رساندن آن آرزوهاست.

الکسا فیشر علاوه بر اداره‌ی ویش‌بیدز، بازیگر تلویزیون و مربی سخنرانی نیز هست. می‌توانید خلاقیت‌های الکسا را در وب‌سایت Wishbeads.com و دیگر آثار او را در وب‌سایت AlexaFischer.com مشاهده کنید.

در بخشی از کتاب آرزو پردازی می‌خوانیم:

اگر آرزوی زیبا و روشن و مشخصی داشته باشم اما نیازمند همکاری همسرم باشد و او علاقه‌ای به این آرزو نداشته باشد، چه‌کار باید بکنم؟ (برای مثال من آرزوی یک خانه دو طبقه با شومینه را دارم اما همسرم علاقه‌ای به تغییر مکان ندارد.)

البته نقش دیگران در زندگی ما انکارناپذیر است، به‌ویژه در مورد تصمیمات بزرگی مثل رفتن به یک خانه جدید. توصیه می‌کنم که عمیق‌تر وارد این چشم‌انداز شوید و از خود بپرسید که چطور می‌توانید تجربه مشابهی را بدون نیاز به همکاری شخص دیگری، به زندگی فعلی خود وارد کنید. چگونه می‌توانید مسئولیت کامل واردن کردن این حس جدید به موقعیت فعلی خود را بپذیرید. برای مثال، من وقتی در یک خانه جدید می‌ایستم، عاشق خلوتی و تمیزی آن هستم اما وقتی به خانه خودم قدم می‌گذارم (که بیشتر شبیه یک کلبه ساحلی است)، آن را شلوغ و آشفته می‌بینیم، بنابراین برای آنکه آن را شبیه به یک خانه نو کنم می‌توانم خرت و پرت‌های اضافه را دور بریزم، میزم را مرتب کنم و همه جا را تمیز کنم تا احساسی شبیه به یک خانه جدید پیدا کنم و وقتی برای نوشتن کتابی پشت میزم می‌نشیم، احساس آرامش کنم. همچنین می‌توانم در یک روز تعطیل، مجله دکوراسیون خانه را ورق بزنم و با شوهرم در مورد دکور جدید خانه صحبت کنم. این یک راهکار ملایم است که به شما اجازه می‌دهد لذت را در تغییرات کوچک پیدا کنید و در عین حال، بذر تجلی‌های بزرگتر آینده را بکارید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
سلام آرزوکننده!
آرزو چیست؟
راه جدیدی برای آرزو کردن
آرزو کردن چگونه کار می‌کند
دانلود: ویش بیدز این‌گونه متولد شد
بزرگترین آرزوی شما چیست؟
واژه‌هایی که باید بدانید
آرزوی خود را ببین
تصویرسازی هدایت شده
بنویسید
"کار" چیز بدی نیست
بیست و یک روز آرزوپردازی
روز اول: زمانی برای لبخند
روز دوم: روح خود را به جنبش درآورید
روز سوم: نگاه بی‌آلایش
روز چهارم: کارهای عقب‌مانده
روز پنجم: تمرکز روی دیگران
روز ششم: بودن، به جای شدن
روز هفتم: چراغ سبز یعنی حرکت!
روز هشتم: زیبایی در نقص
روز نهم: صدایی که می‌توانید به آن اعتماد کنید
روز دهم: تمرین ذهنی
روز یازدهم: روی موفقیت‌ها تمرکز کنید
روز دوازدهم: به زبان بیاورید
روز سیزدهم: کارتان عالی است
روز چهاردهم: چرای خود را پیدا کنید
روز پانزدهم: تنفس
روز شانزدهم: آن دکمه را بزنید
روز هفدهم: اطلاعات جمع کنید
روز هجدهم: بجنبید
روز نوزدهم: با سرعت به پیش
روز بیستم: غوطه‌وری (فلو)
روز بیست و یکم: اعتماد
از هم‌اکنون "آنجا" باشید
هر پیروزی کوچک را جشن بگیرید.
سؤالات متداول
آرزوی بزرگ من
با قدردانی عمیق
به آرزو کردن ادامه دهید!
درباره نویسنده 

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آرزو پردازی
نویسنده
مترجمشاهین غفاری
ناشر چاپی موسسه انتشارات فلسفه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات104
زبانفارسی
شابک978-622-7857-10-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
18000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آرزو پردازی

S Kh
۱۴۰۱/۲/۸
نمیدونم چرا احساس میکنم نویسنده فقط کتابو نوشته تا دیگرانو ترغیب کنه محصولشو بخرن. بدون اون دستبند هم میشه اون کارها رو کرد. مثل توصیه‌های کتابای دیگه. چیز جدیدی برام نداشت. البته واسه اون افرادی که تا حالا تو این زمینه کتابی نخوندن ممکنه مفید باشه
حسین داودی
۱۴۰۰/۱۱/۱۳
کتاب خوب و روان و کاربردی بود👌
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب آرزو پردازی

برای دریافت کتاب آرزو پردازی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.