معرفی و دانلود کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله

عکس جلد کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله
قیمت:
۳۰۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله

کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله نوشته‌ی ایزابل ابدی شما را با خود به طبیعت زیبای آفریقا می‌برد و با گله‌ی فیل‌ها همراه می‌سازد. این کتاب تلاش می‌کند تا کودکان را با مفهوم مرگ آشنا سازد و آن‌ها را برای روزهای سخت خداحافظی آماده نماید.

موضوع کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله (Farewell, Grandpa Elephant) چیست؟

بچه فیل‌ها بابابزرگ را خیلی دوست دارند، او خیلی مهربان است و برای آن‌ها قصه‌های جالبی تعریف می‌کرد. یکی از بچه فیل‌ها که جانی نام دارد غمی را در وجود خود احساس می‌کند و برای بابابزرگ خود نگران می‌شود. جانی از او درباره‌ی مرگ می‌پرسد و این فیل پیر تلاش می‌کند تا به ساده‌ترین شکل ممکن بچه فیل‌ها را برای مرگ خود آماده کند و آن‌ها را با این مفهوم آشنا سازد.

کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده و حیوانات هستند، مناسب خواهد بود. ایزابل ابدی (Isabel Abedi) در این کتاب صوتی تلاش می‌کند تا کودکان را برای مرگ عزیزانشان در آینده آماده نماید.

در بخشی از کتاب بدرود بابابزرگ فیله می‌شنویم:

- می‌اندازنت توی آتیش تا جلز و ولز کنی. یا مجبورت می‌کنن با شیطون منچ و مارپله بازی کنی. اگه ببازی می‌اندازنت توی آتیش و اگه ببری هم شیطون عصبانی می‌شه بازم می‌ندازتت توی آتیش.

- بعضی‌ها می‌گن وقتی می‌میریم تبدیل به یک موجودِ دیگه می‌شیم. من خودم دوست دارم هروقت مردم به شکل یک گل آفتابگردون یا یک پروانه برگردم.

جانی با خودش فکر می‌کرد که بابابزرگش وقتی بمیره به شکل چه موجودی برمی‌گرده و اینکه وقتی برگرده جانی از کجا می‌تونه بفهمه که اون بابابزرگشه یا نه؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
بدرود، بابابزرگ فیله

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهامیرحسین صداقتی، مبینا آقاجانی، پرستو دهقان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله

وحیده رجبی اردشیری
۱۳۹۹/۹/۳
سلام
ممنون بابت توجهتون به بخش کودک
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله

برای دریافت کتاب صوتی بدرود بابابزرگ فیله و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.