معرفی و دانلود رایگان کتاب صوتی صدای کوتاه نویسنده - داستان اول: ا که هی

عکس جلد کتاب صوتی صدای کوتاه نویسنده - داستان اول: ا که هی
قیمت:
رایگان - 0€
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی صدای کوتاه نویسنده - داستان اول: ا که هی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی صدای کوتاه نویسنده - داستان اول: ا که هی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی صدای کوتاه نویسنده - داستان اول: ا که هی

کتاب صوتی صدای کوتاه نویسنده - داستان اول: ا که هی اثری کوتاه به قلم پیمان پورشکیبایی‌ است. این داستان شنیدنی بخشی کوچک از زندگی انسان‌ها را پیش روی مخاطبان خود قرار می‌دهد و شیرینی آن تا مدت‌ها پس از به اتمام رسیدن بر جانتان خواهد نشست. گفتنی‌ست این قصه‌ی جذاب از مجموعه داستانی به نام «صدای کوتاه نویسنده: هجده داستان کوتاه» انتخاب شده است.

درباره کتاب صوتی صدای کوتاه نویسنده - داستان اول: اَ که هی:

داستان‌ها گاه تنها جان‌پناه ما انسان‌ها هستند. تنها چیزی که می‌توانند دست‌‌آویزی قرار بگیرند و ما را به جهان پیوند زنند. جهانی که در بهترین حالت شاید بتوان آن را «تاب‌آوردنی» لقب داد. در چنین حالت داستان و رمان نفسی‌ست که می‌کشیم. کاری‌ست نه فقط برای نمردن، که‌ برای زندگی کردن.

و در این میان داستان کوتاه نیز آن چیزیست که هر لحظه‌ی ما را به لحظه‌ی بعد پیوند می‌زند. در باب داستان بسیار گفته و نوشته‌اند و در این معرفی مختصر جای آن نیست که بیش از این به آن بپردازیم. کتاب صوتی ا که هی که اکنون مشغول مطالعه‌ی معرفی آن هستید،‌ به قلم پیمان پورشکیبایی نوشته شده است و یکی از داستان‌هایی‌ست که البرز احمدی در مجموعه داستان صدای کوتاه نویسنده: هجده داستان کوتاه گردآوری کرده است.

گفتنی‌ست خوانش کتاب ا که هی بر عهده‌ی حسام بهمن بوده و او با صدای گرم خود توانسته دو چندان بر تأثیرگذاری و جذابیت این اثر کوتاه اضافه کند. این اثر گرچه داستانی کوتاه و کم‌حجم است اما می‌تواند شما را تا مدت‌ها پس از تمام شدن شما به خود مشغول سازد.

کتاب صوتی صدای کوتاه نویسنده - داستان اول: اَ که هی مناسب چه کسانی است؟

اگر به داستان‌های فارسی علاقه‌مند هستید، کتاب صوتی ا که هی به شما پیشنهاد می‌شود.

با پیمان پورشکیبایی بیشتر آشنا شویم:

او شاعر، نویسنده و عضو شورای کتاب کودک و خانه‌ی موسیقی است. پیمان پورشکیبایی با تشکیل گروهی هنری تحت عنوان «نارنج و ترنج» به داستان‌سرایی و ساخت نمایشنامه‌های صوتی همراه با موسیقی تار و سه‌تار پرداخت. او بیش از سی‌وپنج کتاب داستان کودک به چاپ رسانده و از میان آثار معروف‌اش می‌توان به کتاب «سی داستان برای تصویرگران کتاب کودک، برکه و اسب آبی و فیفیلی و مار زرد» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی صدای کوتاه نویسنده - داستان اول: اَ که هی می‌شنویم:

سیاوش که تازه از سفر دبی برگشته و کلید خانه را در هتل جا گذاشته بود، نزد من آمد. از دوستان قدیمی و در دوستی اهل داد و ستد بود. هر گاه به چیزی نیاز داشت، او را به یاد می‌آورد. اما دم را به شیرین‌سخنی و گرمی می‌گذراند. آن هم برای این که به خود او سخت نگذرد.

تا فراموش نکردم این را یادآوری کنم هیچگاه کار او به آسانی انجام نمی‌شد و با ماجرایی طولانی و پر از سختی و بدبختی و هزار ماجرای گفته و ناگفته به گونه‌ای شگفت‌آور افراد زیادی درگیر کار او می‌شدند.

- خب چه خبر؟‌ خوش گذشت؟ چرا دبی؟
- نه بابا. چه خوش گذشتنی؟ اَ که هی!

فهرست مطالب کتاب صوتی

16 دقیقه
ا که هی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی صدای کوتاه نویسنده - داستان اول: ا که هی
نویسنده
گویندهحسام بهمن
ناشر چاپینشر ماهوریان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی صدای کوتاه نویسنده - داستان اول: ا که هی

Hadis Gholipour
۱۴۰۱/۲/۱۱
درود، داستان خلاقانه و موضوع جالبی داشت. داستانی با محتوای طنز، خنده‌ها و موسیقی پس زمینه مناسب و دلنشین. در شروع به معرفی شخصیت پرداخته بود که درک داستان و رفتار اشخاص را برای شنونده راحت تر می‌کرد. چند روزی از زندگی دو شخص سخن می‌گفت و از زبان اول شخص بود. در آخر هم بسیار ماهرانه داستان را جمع به کرده بود طوری خود را در خانه اول احساس می‌کردیم. با این حال داستان بسیار کوتاه بود و شاید این کوتاه بودن با توجه به این که اول شخص داشت خاطره می‌نوشت یا برای کسی آن خاطره را تعریف می‌کرد کاملا قابل درک بود. صدای گوینده نیز بسیار دلنشین بود اما مرز صدا‌ها چندان مشخص نبود، و این اندکی مرا در فهم داستان و سخن گفتن افراد مختلف گیج می‌کرد. امیدوارم این دید گاه به شما کمک کند. سپاس.
سمیرا ابراهیم پور
۱۴۰۱/۳/۱۱
داستان در مورد شخص بدشانسی با یک تیکه کلام است که همان اسم داستان است. راوی داستان دوست این شخص بدشانس است که به او کمک میکند. فضا سازی داستان خوبه و شروع داستان به نحویه که شمارو در همان ابتدا با شخصیت اصلی داستان و موضوع اشنا میکنه و در پایان هم خیلی خوب و مشخص داستان رو به پایان رسونده. با قالبی طنز به بیان یک سری حقایق مثل مشکلات اداری در مسیر انجام هر کاری نیاز به دوست و اشنای فراوان برای پیش بردن کارها داره. صدای گوینده خوب و دلنشینه اما اهنگ اصلا بنظرم خوب و مناسب با فضای داستان نیست و در اوایل قالب شده به صدای گوینده. موضوع داستان برای من جالب نبود ولی ارزش شنیدن رو داره
فاطمه جلالی
۱۴۰۱/۳/۲۰
با سلام و درود خدمت نویسنده و گوینده کتاب و همچنین مسئولین برنامه کتابراه
داستان جالبی بود، کوتاه، شیرین و دلنشین، بانمک و به یاد ماندنی، با وقایع و اتفاقاتی که برای همه پیش آمده و ممکن است پیش بیاید، من کتاب‌های صوتی را هنگام رانندگی و در مسیر رفت و برگشت از محل کار گوش می‌کنم، صدای گوینده خوب و
بود شنونده را با خود همراه می‌کند، قلم نویسنده روان وصمیمی بود و شنونده حین شنیدن داستان به خوبی فضای داستان را درک میکند و تصویر ذهنی اتفاق می‌افتد، از همگی سپاسگزارم، خداقوت عرض میکنم وضمن آرزوی سلامتی و موفقیت در کارهایتان منتظر داستان‌های بعدی شما هستم.
پونه
۱۴۰۱/۶/۲
داستان زیبایی بود همراه با مقداری تداخل با طنز، استفاده‌ای که از موسیقی و صداهای جانبی شده مناسب بود تا حدودی البته یه ذره اغراق هم توش به چشم می‌خورد، داستان خیلی خوب بیان شده، گوینده هم کارش رو خیلی خوب انجام میده و داستان در نهایت... اولش انگار غمگین و ناخوشایند بود طوری که ممکنه بهوام کنار اما بذارمش بعدش روال داستان دستم اومد و لذت بردم و برای ادامه داستان کنجکاویم برانگیخته شد، و در اخر با حس خوشایندی به پایان رسید و در روحیه‌ام اثر مثبت داشت، هرچند نخندیدم، اما طنزی که درش نهفته خیلی زیبا و جالبه🙏
Safa Masaf
۱۴۰۱/۱۲/۲۰
جالب بود، بدبینی همیشه باعث عقب موندن آدمها از خواسته هاشون میشه، چیزی به اسم بدشانسی وجود نداره این ذهنیت آدم‌هاست که باعث میشه اتفاقات خوب و بد رو تجربه کنند به هر دلیلی توی یه کار موفق نمیشن و بعد هرکار دیگه‌ای میخوان انجام بدن توی ذهنشون میگذره که اگه اینبار هم نشه چی؟! و نمیشه، بنابراین ذهن مثبت و قوی اتفاقات مثبت رو هم تجربه میکنه و حتی از اتفاقات منفی هم برداشت درست میکنه
سکینه مهربانی
۱۴۰۱/۱۱/۱
باسلام
کتاب کوتاه بسیار اموزنده و روایت خیلی از ادم‌های دور و اطراف مان هستش
وتیکه کلام اک که هی که اسم کتاب هم هست
جالب بود روایت انسان‌های به قول خودشون بد شانس که بد بیاری جلو تر از خودشون حرکت می‌کنه به زمین و زمان بد و بیراه می‌گن و حس خوب رو از خودشون و اطرافیانشون می‌گیرن
این کتاب یه بیدار باش یا تلنگر هستش
که بدبین نباشیم دقیق باشیم پیگیر باشیم و غیره ممنون از کتابراه
عزیزه رضایی
۱۴۰۱/۲/۲۱
کتاب راجب به آدم بدشانسی است که عادت به گفتن ا که هی دارد. داستان کوتاهی است در حدود ۱۶ دقیقه و فضای داستان رمان‌گونه است.
من خودم شخصا ازش چندان خوشم نیامد و به نظرم گویندگی‌اش ضعیف بود و همینطور از فضای داستان و طرز بیانش لذت نبردم و برای دیگران توصیه نمیکنم اما نمیگم که نخونید چون ممکنه بعضی‌ها از این گونه داستان‌ها خوششان بیاید و خب خوبیش اینه که وقت زیادی نمیگیره.
حمید رستگار
۱۴۰۱/۱/۱۴
عرض ادب و احترام کتاب بدی نیست بیشتر جنبه سرگرمی داره و نویسنده تصویر سازی خوبی می‌کنه تو ذهن ما و از کلمات خوبی استفاده شده ولی میتونست دایره لغات رو افزایش بده و از لحاظ گویندگی هم خیلی خوبه و کلمات رو عالی ادا می‌کنه و زیر صدا هم با توجه به داستان خوبه و آدم رو تو اون حال و هوای دوبی می‌بره انگار خودت تو دوبی هستی درکل ممنونم از نویسنده این کتاب خداقوت 💓💓💓💓
پرواز حسینی
۱۴۰۰/۱۲/۱۱
اکه هی 😂😂😂
داستان با نمکی بود درعین حال با تاسف فراوان این
مشکلات اداری برای همه ما پیش اومده و یه جور طنز درام بود که درقالب طنز حقیقت تلخی بیان شده اما
در کل لبخند رو هم به لب من نشوند فقط اینکه صدای گوینده زیاد با داستان هماهنگ نبود و احساس
سیاوش رو انتقال نمیداد اما ایشون صدای خوبی دارن
خسته نباشید منتظر قسمت بعد کتاب هستم🙏🌼🤍
مهدیه سادات
۱۴۰۱/۳/۲۸
داستانی کوتاه در مورد شخص بد شانسی که برای انجام هر کاری به مشکل میخوره و بعد از هر بدشانسی از کلمه اکه هی استفاده میکنه هست کتاب جنبه تقریبا طنز گونه داره ولی در حین گوش کردن اینکه یک نفر برای انجام هر کاری اینقدر با بدشانسی رو برو میشه کمی شنونده رو کلافه می‌کنه گوینده صدایی بسیار مستحکم و جذابی دارن ولی در کل این کتاب ارزش شنیدن رو داره
A.asgari
۱۴۰۱/۱۱/۲۷
داستان جالب نمکی و طنزی بود
صدا گذاری عالی بود
داستان درباره‌ی مردی به اسم سیاوش که از بختش بد شانسه و یه تیکه کلام مخصوصی داره که اسم کتابم هست
این داستان از زبان دوسشه که تعریف میکنه
سیاووش میخواسته بره امریکا و هر روز سفارت و یه بازم میده فردوگاه و گذرنامه ش وقتی نداشته باز برمیگرده و...
ممنون از کتابراه
متین دهقانی
۱۴۰۱/۸/۴
گویندگی خوبی داره اما داستان جالبی نیست و هیچ جذابیتی برای مخاطب نداره.
داستان شخصی که میخواد مهاجرت کنه و در هر مرحله بد بیاری‌های فراوان داره و بنظرم نویسنده داستان رو فقط با کمک این بدبیاری‌ها کش داده، در حدی که مخاطب فکر میکنه این اولین متن نویسنده هست.
سطح طنز نوشته هم در حد آماتور یا حتی پایینتره.
طوبی زیدی
۱۴۰۱/۱۱/۲۳
درود برگوینده توانا که با اجرای عالی به شیرینی وجذابیت داستان صدچندان افزودند. اگر میخواهید شاد بشیدوروحیه تون عوض بشه وچند لحظه‌ای از ته دل بخندید این داستان رو بشنوید. روایت شیرین از بدشانسی وبدبیاری یه ادم خوش مشرب با یه تیکه کلام باحال. خیلی وقت بودهمچین داستان طنز بیستی نخونده بودم
محمدجلال عبادت
۱۴۰۱/۳/۱۵
داستانی زیبا با صدای بسیار مستحکمی اجرا شده ولی در مورد متن جملات بصورت محاوره‌ای و کتابی درهم نوشته شده
اگر گفتگو‌ها محاوره‌ای و توضیحات داستان کتابی نوشته شده بود دلنشین تر میشد
واقعا لذت بردم
از همه عوامل تولید مخصوصا از جناب آقای پورشکیبایی متشکرم
با آرزوی توفیق روز افزون برای شما
فرید رحمتی
۱۴۰۱/۳/۱۵
اکه هی داستان همون آدمهای منفی نگر اطافمونه که سر هر اتفاق بدی، شانسشون رو وسط میکشن و میگن ما شانس نداریم
همین ذهنیت غلط هم باعث اتفاقات بد براشون میشه
در کل با اینکه داستان کاملا کوتاه بود نسبت به کتابهای صوتی
ولی من رو در طی نیم ساعت رانندگی بدجور محو خودش کرد
جالب بود
مشاهده همه نظرات 115

راهنمای مطالعه کتاب صوتی صدای کوتاه نویسنده - داستان اول: ا که هی

برای دریافت کتاب صوتی صدای کوتاه نویسنده - داستان اول: ا که هی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.