معرفی و دانلود کتاب نکات طلایی موفقیت در آزمون آیلتس

عکس جلد کتاب نکات طلایی موفقیت در آزمون آیلتس
قیمت:
9000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب نکات طلایی موفقیت در آزمون آیلتس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نکات طلایی موفقیت در آزمون آیلتس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نکات طلایی موفقیت در آزمون آیلتس

رضا پردیس در کتاب نکات طلایی موفقیت در آزمون آیلتس، با راهکارهایی که ارائه داده به شما کمک می‌کند تا بتوانید نتیجه آزمون آیلتس پیشین خود را تا دو نمره افزایش دهید.

آزمون آیلتس به عنوان مهم‌ترین آزمون جهانی برای تعیین سطح زبان انگلیسی شناخته می‌شود. این آزمون در دو رشته عمومی و دانشگاهی برگزار می‌شود. هر آزمون مشتمل بر چهار امتحان گفتاری، شنیداری، خوانداری و نوشتاری است.

هدف رضا پردیس در این کتاب پرگویی در کلام نیست، بلکه فرض می‌شود که شما به حد کافی زبان انگلیسی را آموخته و با جزئیات برگزاری آزمون‌های آیلتس آشنا هستید و می‌خواهید نمره خود را افزایش دهید.

متاسفانه در سال‌های اخیر نمره‌دهی به آزمون نوشتاری بسیار سخت‌تر شده است. از یک طرف یک اسلوب با جزئیات دقیق برای انواع مهارت‌ها تعریف شده است و از طرف دیگر، برگه‌های امتحانی اسکن شده و به استرالیا یا دیگر مراکز دانشگاهی انگلیسی زبان ارسال و ارزشیابی می‌شوند.

حتی در بسیاری از فهرست دروس کارشناسی رشته‌های زبان انگلیسی دانشگاه‌های ایران، یک درس دو واحدی به نام نامه‌نگاری وجود دارد. یعنی این مبحث پیش‌نیازها و زمان به مراتب زیادی نیاز دارد. بنابراین در این کتاب سعی شده یک فصل جداگانه به صورت فشرده در این مورد آورده شود.

ذکر این نکته ضروری است که برای موفقیت در آزمون آیلتس تمرین لازم است و مشق و ممارست. حتی برای امتحان گفتاری باید شبیه‌سازی و تمرین نمود. در کلاس‌های ترمیک آموزش زبان انگلیسی نوین، روش‌هایی برای تفهیم و تلقین به دانش‌آموزان با هوش متوسط اعمال می‌شوند.

آزمون آیلتس، بخصوص امتحان گفتاری آن مثل رانندگی است. شما جای پدال‌ها و به قسمی مکانیک خودرو می‌دانید، اما مادام که تمرین فراوان نکنید، نمی‌توانید از عهده آزمون رانندگی برآیید. اصلا برخی توانمندی‌ها فقط به واسطه تمرین زیاد و عادت به وجود می‌آیند.

در بخشی از کتاب نکات طلایی موفقیت در آزمون آیلتس می‌خوانیم:

در مقالات آیلتس مرتبا گفته شده است که ارتباط چشمی با ممتحن داشته باشید، حال آن که مکالمه ضبط می‌شود. این بدان علت است که بجز موارد استثنایی، نمره شما همانی است که ممتحن می‌دهد. یعنی در صورت عدم رضایت، یک فرآیند اداری بسی هزینه بر و زمانبر تعبیه شده که بسیاری نمی‌روند. بنابراین حتی وضع آراستگی شما نیز مهم است. حتی بار روانی که به ممتحن القاء می‌کنید تعیین کننده است.

در همان مرحله اول ممتحن سعی می‌کند بواسطه سوالات روزمره ویژگی‌های شخصیتی و احوال فعلی شما را دریابد. بنابراین در این مرحله است که می‌توانید او را متقاعد کنید که یک نمره بالا به شما بدهد. در مراحل دیگر او بیشتر به فکر عیب‌یابی خواهد بود.

فقط در صورتی نوار ضبط شده مورد بازبینی قرار خواهد گرفت که شما آن مبلغ زیاد بابت تنظیم شکایت را بپردازید؛ که البته بسیاری ترجیح می‌دهند یکبار دیگر آزمون بدهند. البته ممکن است مقامات بالادستی برای ممیزی، چند نوار را به صورت تصادفی بازبینی کنند. بنابراین در 99% موارد، نمره شما همانی است که شخص مصاحبه کننده به شما می‌دهد. بنابراین سعی کنید خوش برخورد و خوش سخن باشید.

با لبخند وارد شوید.

با ممتحن دست ندهید و برای نشستن اجازه بگیرید.

لهجه و گویش خود را نباید تغییر دهید: یا آمریکایی، یا استرالیایی، یا کانادایی یا...

بدانید ممتحن خود یک معلم است و معلم‌ها هم می‌پسندند شاگردانشان خوب عمل کنند و نمره بالا بگیرند.

سکوت نکنید و تپق نزنید، عنداللزوم از پرکننده‌ها بهره بگیرید.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
در اهمیت تمرین
نکات تکمیلی
فصل اول: نکات امتحان گفتاری
شگرد‌های پیوستگی کلام
فصل دوم: نکات امتحان شنیداری
مدیریت زمان‌های مرده
فصل سوم: نکات امتحان خوانداری
جوابهای متاخر
فصل چهارم: نکات امتحان نوشتاری
چند اشتباه رایج
انواع سبک‌ها و راهبردهای آن‌ها
اصول نگارش نامه
اصول نوشتن انشاء
مراحل نوشتن انشاء
بند نتیجه‌گیری
بازبینی انشاء
فصل پنجم: آمادگی برای آزمون
آمادگی جسمانی
شب امتحان
صبح امتحان
مدیریت بحرانی زمان امتحان
سرجلسه امتحان
کتب مفید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نکات طلایی موفقیت در آزمون آیلتس
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات راز نهان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات57
زبانفارسی
شابک978-600-448-750-4
موضوع کتابکتاب‌های آزمون آیلتس
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نکات طلایی موفقیت در آزمون آیلتس

هستی
۱۴۰۲/۵/۲۳
نقطه قوت این کتاب مختصر بودنشه. برای افردای که دانش خاصی از شیوه برگزاری و سَبک آزمون آیلتس ندارن کاملاً مناسبه
AminAj
۱۴۰۱/۷/۲
با توجه به مفید و مختصر بودن و اطلاعاتی که در کمترین زمان به خواننده میده ارزشمنده.
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب نکات طلایی موفقیت در آزمون آیلتس

برای دریافت کتاب نکات طلایی موفقیت در آزمون آیلتس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.