معرفی و دانلود کتاب صوتی هشدار زنبوری

عکس جلد کتاب صوتی هشدار زنبوری
قیمت:
8500 تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هشدار زنبوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هشدار زنبوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هشدار زنبوری

کتاب صوتی هشدار زنبوری داستانی آموزنده و دوست داشتنی به قلم دیانا برسلم است. ماجرای این داستان درباره دانش‌آموزان یک مدرسه است که ناگهان یک روز با انبوهی از زنبور مواجه می‌شوند و نمی‌دانند که چطور می‌توانند با آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

موضوع کتاب صوتی هشدار زنبوری چیست؟

روزی از روزها دو پسر بچه مهربان به نام جیک و جورج در مدرسه‌ای مشغول درس خواندن بودند. آن‌ها دوستانی صمیمی بودند و همیشه باهم کارهای مختلف می‌کردند. اما وقتی در یک بعدازظهر آفتابی خواستند وسایل‌شان را از حیاط مدرسه جمع کنند، ناگهان با صحنه‌ای عجیب روبه‌رو شدند.

آن‌ها دیدند که بچه‌های مدرسه دور ماشین یکی از معلم‌ها جمع شده‌اند و بالای سرشان هم ابری سیاه رنگ وجود دارد. اما جیک و جورج هرچه جلوتر رفتند، فهمیدند که آن ابر سیاه، تعداد زیادی زنبور است که درحال وزوز کردن هستند و ممکن است به طرف همه‌شان حمله کنند.

اما هشدار جیک برای فرار کردن دوستانش همه چیز را بدتر کرد و یکی از زنبورها دست یکی از بچه‌ها را نیش زد. این اتفاق همه را ترساند و هیچکس نمی‌دانست که باید با آن همه زنبور چه کار کند. به نظر شما جیک و جورج چه راهکاری پیدا می‌کنند؟ آیا آن‌ها می‌توانند این حشرات را دوست داشته باشند؟

دیانا برسلم (Diana Freeman) در داستان هشدار زنبوری (Bee Alarm) تلاش کرده تا کودکان را با شیوه زندگی زنبورها و انواع مختلف آن‌ها آشنا کند و به آن‌ها یاد بدهد که چگونه این حشرات مفید می‌توانند عسل تولید کنند و زنبورداران نیز چه نقشی در این حوزه دارند. همچنین کودکانی که شاید از حشرات به خصوص نیش زنبور می‌ترسند، با شنیدن این قصه زیبا و آموزنده ارتباط بهتری با آن‌ها پیدا می‌کنند.

کتاب صوتی هشدار زنبوری برای چه کودکانی مناسب است؟

کودکان 3 تا 7 ساله قطعا این داستان بامزه و آموزنده را دوست خواهند داشت.

در بخشی از کتاب صوتی هشدار زنبوری می‌شنویم:

به محض اینکه جورج چوبش رو پایین گذاشت، دوباره زنبورها مثل یک ابر سیاه جمع شدن. اما اینبار مسیرشون رو عوض کردن و به سمت پرچم مدرسه که درست جلوی دفتر مدیر بود، پرواز کردن. کمی بعد زنگ کلاس ها به صدا دراومد اما بچه ها به قدری سرگرم زنبورها شده بودن که اصلا متوجه صدای زنگ مدرسه نشدن!

جورج نگاهی به زنبورها انداخت و گفت: «باید یک کاری بکنیم بچه ها. ما به کمک بیشتری احتیاج داریم. جیک! برو و یکی رو خبر کن.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
12 دقیقه
هشدار زنبوری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هشدار زنبوری
نویسنده
مترجمشیوا شاکری
گویندهعارف امیری، محمد طالشیان، نرگس داغمه چی، شهربانو حسینی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
8500 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هشدار زنبوری

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هشدار زنبوری

برای دریافت کتاب صوتی هشدار زنبوری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.