معرفی و دانلود کتاب صوتی بکستر دیگه هیجان زده نمیشه

عکس جلد کتاب صوتی بکستر دیگه هیجان زده نمیشه
قیمت:
6500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بکستر دیگه هیجان زده نمیشه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بکستر دیگه هیجان زده نمیشه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بکستر دیگه هیجان زده نمیشه

کتاب صوتی بکستر دیگه هیجان زده نمیشه نوشته‌ی جیمز فولی درباره‌ی خرگوشی بسیار باهوش و فرز است که همیشه می‌دود و از این‌که هیچ دوستی ندارد بسیار ناراحت است و نمی‌داند چرا هیچ‌کس او را دوست ندارد.

موضوع کتاب بکستر دیگه هیجان زده نمیشه (Baxter turns down his buzz) چیست؟

بکستر بچه خرگوش بسیار سریعی است، حتی می‌توان او را سریع‌ترین حیوان جنگل دانست. بکستر کوچولو بسیار خیالباف است و برای این‌که از فکرهای خودش فرار کند، همیشه با سرعت می‌دود. یک روز عمویش، او را می‌بیند که برخلاف همیشه زیر درختی نشسته است و دیگر نمی‌دود. او متوجه می‌شود که برادرزاده‌اش از موضوعی ناراحت است. او به سراغ بکستر می‌رود و جویای احوالش می‌شود و خرگوش کوچولو هم از نداشتن دوست می‌گوید و... .

کتاب بکستر دیگه هیجان زده نمیشه مناسب چه کسانی است؟

جیمز فولی (James Foley) در این داستان به کودکان 4 تا 8 ساله از موضوعات ارزشمندی مانند دوست‌یابی، احترام به دیگران، رعایت حقوق سایرین و... می‌گوید.

در بخشی از کتاب بکستر دیگه هیجان زده نمیشه می‌شنویم:

بکستر: «سلام عمو بارنابی. راستش من هیچ دوستی توی این جنگل ندارم. هیچکدوم از موجوداتِ اینجا ازم خوششون نمیاد. دلیلش رو هم نمی‌دونم. آخه من که برنده‌ی مسابقاتِ جنگل شدم و همیشه توی کارهایی که برای جنگل انجام می‌دیم، زودتر از بقیه موجودات کارم رو تموم می‌کنم.»

بارنابی: «بکستر، من توی این سال‌ها حواسم کاملا بهت بود. حتی روزی که تو برنده‌ی مسابقاتِ سالانه‌ی جنگل شدی رو هم خوب یادمه.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
11 دقیقه
بکستر دیگه هیجان‌زده نمیشه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بکستر دیگه هیجان زده نمیشه
نویسنده
مترجمیاسین محمدنیا
گویندهمهدی صفری، عارف امیری، مبینا آقاجانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
6500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بکستر دیگه هیجان زده نمیشه

مژگان درفشی
۱۴۰۰/۹/۱۳
خیلی خیلی عالی بود. ما به یه همچین داستانهای کودکی، برای یاد گیری مهارتهای زندگی درست برای کودکان نیاز داریم. کاملا یه داستان بود که بچه‌ها رو بیدار کنه نه اینکه بخواب ببره. سپاس✌🌻
پیام نظری
۱۴۰۰/۲/۱۳
جذاب بود و شنیدنی
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بکستر دیگه هیجان زده نمیشه

برای دریافت کتاب صوتی بکستر دیگه هیجان زده نمیشه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.