معرفی و دانلود کتاب صوتی میرزا مقنی گورکن

عکس جلد کتاب صوتی میرزا مقنی گورکن
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی میرزا مقنی گورکن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی میرزا مقنی گورکن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی میرزا مقنی گورکن

کتاب صوتی میرزا مقنی گورکن نوشته‌ی علی درزی، درباره پیرمردی تنها و روستایی‌ست که نیرویی ماورایی دارد و با استفاده از خیالات و خواب‌هایی که مدام می‌بیند، می‌تواند زمان مرگ همشهری‌هایش را متوجه شود.

درباره کتاب صوتی میرزا مقنی گورکن:

پیرمردی تنها و چاه‌کن به نام میرزا مقنی گورکن در روستایی کوچک به نام جیران زندگی می‌کند. او مدام خواب‌هایی عجیب می‌بیند که در مرز خیال و واقعیت در حرکت هستند و حتی با دختربچه‌ای ملاقات می‌کند که لباسی قرمز به تن دارد و دیدار با او باعث می‌شود که میرزا از قدرتی ماورایی و خارق العاده برخوردار شود و بتواند زمان مرگ اهالی روستا را حدس بزند.

علی درزی نویسنده‌ای جوان و تازه‌کار است که اولین داستان خود، میرزا مقنی گورکن را در سال 98 نوشت و موفق شد برگزیده اولین مسابقه سالانه خودنویس شود.

کتاب صوتی میرزا مقنی گورکن برای چه کسانی مناسب است؟

این اثر جذاب و شنیدنی به تمام علاقه‌مندان به داستان‌های کوتاه ماورایی توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی میرزا مقنی گورکن می‌شنویم:

سرمای زمستان در کوچه‌های پر پیچ وخم و باریک جیران، مانند سگ‌های گله، وِل می‌چرخید. هوا، هوای خواب زیر کرسی بود. سرما اهالی جیران را به لحاف دوخته بود تا جایی که احدی حتی برای قضای حاجت هم جرئت نمی‌کرد از اتاق بیرون برود. شب به قدری از نیمه‌ی شرعی گذشته بود که به همان اندازه وقت لازم بود تا میرکفترِ مؤذن، اذان صبح را بگوید. زمان، زمان گل انداختن خواب اهالی جیران بود که کلون خانه‌ی میرزا مقنی به صدا درآمد.

میرزا در خواب کمی آشفته شد، ولی بیدار نشد. در همان آشفتگی، تصویر میرزای جوانی را در خواب دید که برای لای‌روبی قنات مرکزی، تسمه به کمر انداخته و داخل قنات می‌رود. همین که پایین رفت، صدای تق‌تق ضعیفی از ته آب‌روهای کاریز به گوشش رسید. از ترس اینکه نکند مقنیِ خیران زودتر دست به کار شده تا آب بیشتری به جوی خیران بریزد، تیشه را از کمرش باز کرد و مشغول کندن شد. گرم کندن نشده بود که همان اولِ کار، به سنگ بزرگی برخورد. در حین کندن، حضور کسی را در آن تاریکی حس کرد. دولادولا به سمت آبراهِ کاریز رفت. ناگهان در دل تاریکی، یک جفت چشم براق دید که به او خیره شده بودند. مو به تنش سیخ شد. همین‌طور که عقبی برمی‌گشت، سرش به سقف آبراه خورد و تیشه از دستش افتاد. برق چشم‌ها به میرزای جوان نزدیک شد...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه یک
نمونه دو
۱ دقیقه
معرفی
۱۷ دقیقه
فصل اول
۲۴ دقیقه
فصل دوم
۵ دقیقه
فصل سوم
۱۰ دقیقه
فصل چهارم - بخش یک
۲۰ دقیقه
فصل چهارم - بخش دو
۱۸ دقیقه
فصل چهارم - بخش سه
۲۵ دقیقه
فصل پنجم
۴ دقیقه
فصل ششم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی میرزا مقنی گورکن
نویسنده
گویندهسیاوش رستمی
ناشر چاپینشر محتوای الکترونیک صاد
ناشر صوتی قناری
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی میرزا مقنی گورکن

جابر اخلاقی
۱۴۰۱/۳/۳
کتاب بسیار عالیست توصیه میکنم حتما خریداری گوش کنید حال آدمو خوب می‌کنه ضمناً کتاب دیگری از نویسنده آقای درزی موجود هست
اکرم السادات حسینی زری
۱۴۰۰/۱/۲۷
هم صدا عالی و گیرا بود و هم داستان خیلی خیلی قشنگِ و جذاب بود، دمتون گرم، کیف کردم
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی میرزا مقنی گورکن

برای دریافت کتاب صوتی میرزا مقنی گورکن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.