معرفی و دانلود کتاب صوتی مشتری شریک شماست: نقش طلایى مهارت‌هاى نرم در روابط با مشترى

عکس جلد کتاب صوتی مشتری شریک شماست: نقش طلایى مهارت‌هاى نرم در روابط با مشترى
قیمت:
۳۶۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مشتری شریک شماست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مشتری شریک شماست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مشتری شریک شماست: نقش طلایى مهارت‌هاى نرم در روابط با مشترى

کتاب صوتی مشتری شریک شماست دفترچه‌ی راهنمایی است که همه‌ی فعالان حوزه‌ی فروش به آن نیاز دارند. جارد بلسکی در این اثر روش صحیح برقراری ارتباط با کارمندان و مشتریان را آموزش می‌دهد که برای ارتقای سطح کاری ضروری هستند و شما را به مدیر و فروشنده‌ای موفق تبدیل می‌کنند.

درباره‌ی کتاب صوتی مشتری شریک شماست

چه کسی بیشتر به دیگری فکر می‌کند: مشتری یا فروشنده؟ جواب این سوال برای بسیاری از رهبران شرکت‌های تولیدی دلسردکننده است چرا که فروشنده 95 درصد از زمان خود را به تلاش برای شناخت، پیش‌بینی و قانع کردن مشتری سپری می‌کند. اما همین عدد برای مشتری چیزی حدود 5 درصد است، تقریباً همان زمانی که مقابل قفسه‌های یک فروشگاه توقف و سعی دارد از گزینه‌های بی‌شمار یکی را انتخاب می‌کند! کتاب صوتی مشتری شریک شماست (The Great Client Partner) با توجه به همین نکته نوشته شده و جارد بلسکی تجربه‌ی سال‌ها فعالیت در حوزه‌ی بازاریابی را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم در جایگاه رهبری یک مجموعه‌ی تولیدی قرار دارید، ‌لازم است بگوییم که هیچکس رهبر ذاتی به دنیا نمی‌آید. اینکه چگونه تیم خود را به سمت بهترین عملکرد هدایت کنید تا در نتیجه محصولتان برنده‌ی توجه مشتری باشد یک علم خدادادی نیست. مهارت‌های گفته شده -و بسیاری موارد دیگر که در کتاب با آن‌ها آشنا خواهید شد- مهارت‌های نرم نام دارند که اصلی‌ترین ابزار شما برای موفقیت در کسب‌وکار، به ویژه فروش هستند.

کتاب صوتی مشتری شریک شماست شنوندگان خود را از پشت میز مدیریت بیرون کشیده و در مقابل قفسه‌های فروشگاه، بلیبوردهای خیابانی و تبلیغاتی قرار می‌دهد که تمام شهر و رسانه‌ها را اشغال کرده‌اند. در این جایگاه شما دوست دارید چه کلماتی را بشنوید؟ چه رنگ‌هایی توجه‌تان را جلب خواهند کرد؟ کدام طراحی محصول برایتان کاربردی‌تر است؟ ترجیح می‌دهید فروشنده با چه لحنی شما را مخاطب قرار دهد؟

جارد بلسکی (Jared Belsky) که یکی از مدیران ارشد بازاریابی دیجیتال در آمریکاست با مطرح کردن این سوالات سعی دارد نگاهتان به مقوله‌ی فروش را تغییر داده و به سمت درست هدایت کند. او با بیان شکست‌ها و موفقیت‌های کاری خود روش ایجاد نوآوری در شرکت و همچنین اعتمادسازی میان شما و مشتری را آموزش می‌دهد چرا که وقتی علاوه بر کیفیت محصول، به تسلط کافی بر مهارت‌های نرم برسید دیگر هیچ محدودیتی برای پیشرفت شغلی‌تان وجود ندارد. کتاب صوتی مشتری شریک شماست کلیدی امتحان شده برای ساخت روابط موفق با مشتری و تحرک شغلی است؛ پس آن را جدی بگیرید!

کتاب صوتی مشتری شریک شماست مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب را به دوستداران حوزه مدیریت، فروش و کسب‌وکار توصیه می‌کنیم.

در بخشی از کتاب صوتی مشتری شریک شماست می‌شنویم

زمانی که در بخش مدیریت برند شرکت کوکاکولا مشغول به کار بودم و در تجارت نوشابه‌ی فانتا کار می‌کردم می‌خواستم تاثیرگذار باشم. من برای کار روی تابلوهای تبلیغاتی خارج از خانه (به تبلیغاتی اشاره دارد که مصرف‌کنندگان در دنیای بیرون می‌بینند در برابر تبلیغاتی که در تلویزیون یا مجلات می‌بینند) گمارده شدم تا اطمینان حاصل شود که تیرک‌های تبلیغاتی‌مان از پیشرفته‌ترین‌ها هستند. من این ماموریت را با شوق فراوان پذیرفتم تا با اطمینان کامل ثابت کنم که خلق تیرک تبلیغاتی‌ام چیزی خواهد بود که شرکت کوکاکولا را متحول خواهد ساخت.

با نوشتن شرح مختصری برای خلق حیرت‌انگیزترین و پیشروترین تیرک تبلیغاتی که تاکنون طراحی شده کارم را شروع کردم، به یقین من آن کسی خواهم بود که تک‌ترین تیرک تبلیغاتی را خواهم ساخت که باعث می‌شود مردم درحالی که با سرعت 90 کیلومتر در ساعت رانندگی می‌کنند، به خاطر اینکه بهترین رنگ نارنجی را برای نمایش فانتا انتخاب می‌کنم، در پمپ بنزین بعدی توقف کنند و یک بطری نیم لیتری فانتا بخرند ... .

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
شناسنامه
۵ دقیقه
سخن ناشر
۱۱ دقیقه
پیشگفتار
۱۱ دقیقه
دیباچه
۵ دقیقه
درباره‌ی نویسنده
۲۶ دقیقه
بخش اول: تقویت واکنش سریع نسبت به خطرات و بهبود خودآگاهی - قسمت اول
۲۰ دقیقه
بخش اول - قسمت دوم
۲۳ دقیقه
بخش اول - قسمت سوم
۱۵ دقیقه
بخش اول - قسمت چهارم
۱۶ دقیقه
بخش دوم: به دست آوردن - قسمت اول
۲۲ دقیقه
بخش دوم - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
بخش دوم - قسمت سوم
۲۸ دقیقه
بخش دوم - قسمت چهارم
۲۴ دقیقه
بخش دوم - قسمت پنجم
۲۶ دقیقه
بخش دوم - قسمت ششم
۱۵ دقیقه
بخش سوم: مانند یک رهبر رفتار کنید - قسمت اول
۱۶ دقیقه
بخش سوم - قسمت دوم
۱۷ دقیقه
بخش سوم - قسمت سوم
۲۳ دقیقه
بخش سوم - قسمت چهارم
۳۱ دقیقه
بخش سوم - قسمت پنجم
۲۲ دقیقه
بخش سوم - قسمت ششم
۴ دقیقه
بخش سوم - قسمت هفتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مشتری شریک شماست: نقش طلایى مهارت‌هاى نرم در روابط با مشترى
نویسنده
مترجممنصوره حکمی
گویندهافشین اعتماد
ناشر چاپیانتشارات اژدهای طلایی
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۲۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
۳۶۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مشتری شریک شماست

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مشتری شریک شماست

برای دریافت کتاب صوتی مشتری شریک شماست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.