معرفی و دانلود کتاب صوتی اجازه بدید بازی کنند

عکس جلد کتاب صوتی اجازه بدید بازی کنند
قیمت:
۴۵۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اجازه بدید بازی کنند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اجازه بدید بازی کنند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اجازه بدید بازی کنند

کتاب صوتی اجازه بدید بازی کنند اثر مارگو ریون، روایتی جذاب از تبعیض میان سیاه‌پوستان و سفیدپوستان در فوتبال است. این اثر برای کودکان گروه سنی (ب) و (ج) تهیه شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی اجازه بدید بازی کنند می‌شنویم:

بیشتر مردم می‌گویند، مربی بِن سینگْلِتون بود که در تابستان سال 1955 توانست رویای ستاره­ شدن را از آسمان به هارمون فیلد بیاورد و آن را در چشم 14 پسر قرار بدهد. خیال‌پردازی­‌هایی که در مورد بیسبال وجود داشت، مثل موج گرمایی که بعد از ظهرها در منطقه‌ی غربی چارلزتون بود، زیاد می‌شد.

در آن تابستان که اسم جکی رابینسون از دهن هر کسی شنیده می‌شد، فقط پسرهای غرب چارلزتون نبودند که رویای بیسبال را در سرشان داشتند. تب علاقه به بیسبال کل کارولینای جنوبی را در برگرفته بود. 62 لیگ مختلف بیسبال در این ایالت بود اما فقط لیگ کانن استریت بود که سیاه‌پوست‌ها می‌توانستند در آن بازی کنند، بقیه لیگ­‌ها فقط مخصوص سفید پوست‌­ها بود.

در سال 1955 در کارولینای شمالی، هیچ‌وقت هیچ تیمی از سیاه ­پوست­‌ها، نتوانست در لیگ خردسالان سفیدپوست‌ها بازی کند، چون سفیدپوست‌­ها و سیاه­ پوست‌ها باید در جامعه، برابر اما جدا از هم زندگی می‌کردند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۶ دقیقه
اجازه بدید بازی کنند

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اجازه بدید بازی کنند
نویسنده
مترجمسارا مسعودی ثابت
گویندهامیرحسین صداقتی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۴۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اجازه بدید بازی کنند

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اجازه بدید بازی کنند

برای دریافت کتاب صوتی اجازه بدید بازی کنند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.