معرفی و دانلود کتاب صوتی اتاقی بزرگ برای دیزی

عکس جلد کتاب صوتی اتاقی بزرگ برای دیزی
قیمت:
5500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اتاقی بزرگ برای دیزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اتاقی بزرگ برای دیزی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اتاقی بزرگ برای دیزی

کتاب صوتی اتاقی بزرگ برای دیزی نوشته‌ی دبی والدمن، داستانی هیجان‌انگیز و جذاب درباره‌ی دختری مهربان و بخشنده به نام دیزی است که می‌خواهد اسباب‌بازی‌های اضافی خود را به دیگران ببخشد.

موضوع کتاب صوتی اتاقی بزرگ برای دیزی (Room Enough for Daisy) چیست؟

کتاب صوتی اتاقی بزرگ برای دیزی درباره‌ی دختری به نام دیزی است که نمی‌تواند کل اسباب‌بازی‌های خود را در اتاق خوابش جای بدهد. او دلش می‌خواهد اتاق بزرگ‌تری داشته باشد تا این مشکلات برایش پیش نیاید اما مادرش به او پیشنهاد می‌دهد که اسبا‌ب‌بازی‌هایی که دوست و یا احتیاج ندارد را به دیگران اهدا کند.

کتاب صوتی اتاقی بزرگ برای دیزی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌‌های آموزنده و هیجان‌انگیز هستند، مناسب خواهد بود. هم‌چنین این کتاب صوتی از خودگذشتگی و مشارکت را به کودکان می‌آموزد.

در قسمتی از کتاب صوتی اتاقی بزرگ برای دیزی می‌شنویم:

هفته‌ی بعد، دیزی همچنان منتظر بود تا جایِ آکواریوم اتاقش رو بزرگ‌تر کنه. اون هر روز صبح ازتختش بالا می‌رفت و دستاش رو باز می‌کرد اما دیوارها همچنان بیشتر بهش نزدیک می‌شدن. هر دفعه که دیزی به میزِ آکواریوم برخورد می‌کرد، روی زانوبند و دروازه‌اش می‌افتاد. بعدش هم که رویِ پلاستیکِ کیف سُر می‌خورد و داخلِ کمد لباس‌هاش می‌افتاد و به سرویس چای خوری‌اش برخورد می‌کرد. آخر هفته هم تمام بدن‌اش به اندازه‌ی توپ فوتبال پر از کبودی بود. صبحِ روزِ تولدش، همونطور که وسطِ اتاقش با یک کبودی روی پیشونی‌اش روی زمین دراز کشیده بود، به وسایل‌اش خیره شد. دیزی به این فکر کرد که حتی آماندا هم این همه وسیله نداره. اون دنبال مَکسی می‌گشت، مثل اینکه دوباره گمش کرده بود. دیزی مامانش رو صدا زد. وقتی مامانش اومد ازش پرسید.

دیزی: جعبه‌ی خاص کجاست؟ میخوام چند تا وسیله برای خیریه‌ی سال بعد کنار بزارم.

دیزی حیوانات، سرویس چای خوری، عروسک‌ها، خونه‌ی عروسکی، فیل و کیبرد رو داخلِ جعبه گذاشت و همونطور که پلاستیکِ کیف و شهر فرنگ‌اش دستش بود گفت: باید دور بندازمشون.

مامانش: نمیخوای مَکسی رو بندازی؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
11 دقیقه
اتاقی بزرگ برای دیزی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اتاقی بزرگ برای دیزی
نویسنده
مترجمسمیه عبداللهی
گویندهمهرانه امروانی، پرستو دهقان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اتاقی بزرگ برای دیزی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اتاقی بزرگ برای دیزی

برای دریافت کتاب صوتی اتاقی بزرگ برای دیزی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.