معرفی و دانلود کتاب صوتی حقیقی‌ترین لحظه‌ها برای عشاق

عکس جلد کتاب صوتی حقیقی‌ترین لحظه‌ها برای عشاق
قیمت:
21000 تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حقیقی‌ترین لحظه‌ها برای عشاق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی حقیقی‌ترین لحظه‌ها برای عشاق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی حقیقی‌ترین لحظه‌ها برای عشاق

سعید سهیلی در کتاب صوتی حقیقی‌ترین لحظه‌ها برای عشاق، درباره مفهوم عمیق و زیبای عشق صحبت می‌کند و با بیان راهکارهایی مفید و ساده به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توان بسیاری از مشکلات عاطفی میان زوجین را از بین برد و دوباره عشق ورزیدن را یاد گرفت.

درباره کتاب صوتی حقیقی‌ترین لحظه‌ها برای عشاق:

عشق به چه معناست؟ چگونه می‌توان فردی را در زندگی پیدا کرد که با او در مسیر زندگی همراه شد و تجربه‌هایی عاشقانه را از سر گذراند؟ کتاب حقیقی‌ترین لحظه‌ها برای عشاق درباره عشق و روابط زوجین صحبت می‌کند. اینکه به راستی چگونه می‌توان به یک دوست داشتن خالص و صمیمی رسید و زندگی را با تمام فراز و فرودهایش از سر گذراند.

سعید سهیلی در کتاب حاضر تلاش کرده تا با زبانی ساده و حتی گاه شاعرانه از راهکارهایی سخن بگوید که عمل و توجه به آن‌ها می‌تواند روابط یک زن و مرد را بهبود ببخشد. همچنین با نگاه تیزبین خود، آسیب‌شناسی دقیقی از مشکلاتی پیرامون روابط عاطفی ارائه می‌دهد که می‌تواند برای تمامی زوجین راهگشا باشد.

پس هر فردی که به این نیروی حقیقی و درونی انسان‌ها اهمیت می‌دهد و می‌خواهد زندگی خود را بیش از گذشته شیرین‌تر و دلنشین‌تر کند، شنیدن این کتاب صوتی را از دست ندهد.

کتاب صوتی حقیقی‌ترین لحظه‌ها برای عشاق به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمامی علاقه‌مندان به کتاب‌های روانشناسی از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد. درواقع کسانی‌که می‌خواهند درمورد موضوعاتی نظیر روابط زناشویی و عشق بیشتر بدانند، اصلی‌ترین مخاطبان این اثر هستند.

در بخشی از کتاب صوتی حقیقی‌ترین لحظه‌ها برای عشاق می‌شنویم:

بیشتر انسان‌ها در نگاه کردن به چشم‌های دیگران مهارت چندانی ندارند و به راحتی نیز نمی‌توانند اجازه دهند تا دیگران به چشمان‌شان خیره شوند. جالب است که حتی گاهی اوقات نمی‌توانیم به چشمان کسانی که عاشق‌شان هستیم و با آن‌ها زیر یک سقف زندگی می‌کنیم، نگاه کنیم.

چشمانی که کلمات و سخنان ناگفته را بیان می‌کنند و حقایق وجودمان را به او و حقایق وجود او را به ما منتقل می‌کنند. هنگامی‌که عاشق به چشمان معشوق خود خیره می‌شود، عریان‌تر از زمانی‌ست که لباسی بر تن ندارد. خیره شدن به چشمان معشوق یکی از بهترین روش‌ها برای ایجاد صمیمیت، محبت و لحظه‌های حقیقی میان عاشق و معشوق است. بسیاری از شیرین‌ترین لحظات حقیقی هنگامی میان عاشق و معشوق ایجاد می‌شود که به طرزی صادق و خالصانه در چشمان هم نگاه کنند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
شناسنامه
14 دقیقه
نیاز به حقیقی‌ترین لحظه‌ها
10 دقیقه
شهامت عشق ورزیدن
9 دقیقه
ازدواج به عنوان پناهگاه روح
8 دقیقه
چشمان خیره عشق
6 دقیقه
کلمات و واژه‌های عاشقانه
6 دقیقه
آغوش بی‌پایان عشق
5 دقیقه
نوازش عشق
4 دقیقه
آمیزش جنسی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی حقیقی‌ترین لحظه‌ها برای عشاق
نویسنده
گویندهنسترن حسنی
ناشر چاپیانتشارات اژدهای طلایی
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه صوتی
21000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی حقیقی‌ترین لحظه‌ها برای عشاق

برای دریافت کتاب صوتی حقیقی‌ترین لحظه‌ها برای عشاق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.