معرفی و دانلود PDF کتاب آخرو عاقبت زرنگ بازی

عکس جلد کتاب آخرو عاقبت زرنگ بازی
قیمت:
8450 تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب آخرو عاقبت زرنگ بازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آخرو عاقبت زرنگ بازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آخرو عاقبت زرنگ بازی

کتاب آخرو عاقبت زرنگ بازی به نویسندگی پیام ابراهیمی ماجرایی از مردم روستایی شکرستان را روایت می‌کند؛ روزی شیطان پا به روستا می‌گذارد و باعث می‌شود مردم شهر دیگر ساده و با صداقت نباشند و سر یک‌دیگر را کلاه بگذارند.

آخرو عاقبت زرنگ بازی یکی از داستان‌های جذاب و آموزنده‌ی مجموعه «شکرستان و یک داستان» است که با روایتی ساده و روان و تصاویری رنگی و جالب برای کودکان ارائه شده.

ماجراهای شکرستان در شهری قدیمی و خیالی با بیش از ۱۰۰ شخصیت روی می‌دهد. این قصه‌ها بر اساس داستان‌ها، ضرب‌المثل‌ها و قصه‌های قدیمی و عامیانهٔ ایرانی-شرقی انتخاب و سپس با رویکردی مدرن و به روز به رشتهٔ تحریر در آمده‌اند. در این شهر باستانی، هیچ‌کس در جایگاه خود نیست. تلاش شده تا با تغییر شکل تصویری و دراماتیک، شیوه‌ای اتخاذ شود که کوچک و بزرگ پس از خندیدن به طنز داستان‌ها، عمیقاً به فکر فرو روند و آینهٔ رفتارهای اجتماعی و فرهنگی خود را بازنگری کنند.

در بخشی از کتاب آخرو عاقبت زرنگ بازی می‌خوانیم:

اکبر مرغی که یک بازاری روستایی بود نزدیک جعفر شوفر شد و گفت: «جعفر! تا منارنج چقدر می‌گیری؟» جعفر شوفر گفت: «ناقابل. پنج تا سکه.» اکبر مرغی دست کرد توی جیبش. سکه‌هایش را در آورد و شروع کرد به شمردن. حالا نوبت من بود که وارد عمل شوم. یک بشکن زدم و یکباره باد تندی شروع به وزیدن کرد. همین‌طور که اکبر مرغی داشت سکه‌هایش را می‌شمرد جعفر شوفر گفت: با این باد حتما کار سخت می‌شه. تو که داری می‌شماری ده تا سکه بشمار!» اکبر مرغی خواست چیزی بگوید که بشکن دوم را هم زدم و باران شروع کرد به باریدن. جعفر شوفر گفت: «حالا که گرم شمردنی، ده تا دیگر هم بشمار.» و زیر لب شروع کرد به خواندن: «بارون میاد جر جر کرایه می‌شه بیشتر!»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آخرو عاقبت زرنگ بازی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سوره مهر
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات31
زبانفارسی
شابک978-600-03-0090-6
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آخرو عاقبت زرنگ بازی

طهورا نظری
۱۴۰۱/۴/۱۵
شیطونه خیلی بامزه بود
کسایی که قصه‌های شکرستان رو دوست دارن حتما بخرید
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب آخرو عاقبت زرنگ بازی

برای دریافت کتاب آخرو عاقبت زرنگ بازی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.