معرفی و دانلود کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد

عکس جلد کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد
قیمت:
5000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد

کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد نوشته‌ی ت. وی پامدا، داستانی آموزنده و جذاب درباره‌ی راهبه‌ای پیر است که بیمار شده و به دنبال جایگزینی خوب برای خود می‌گردد.

موضوع کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد (The Cleverest Thief) چیست؟

در سال‌های بسیار دور راهبی بزرگ در معبدی زندگی می‌کرد که حدود 100 سال سن داشت. او نیمی از عمر خود را به آموزش، راهنمایی و تربیت راهب­ه‌های جوان­‌تر سپری کرده بود و به آن‌ها در مراحل مختلف زندگی‌شان کمک کرد تا بتوانند بهترین و درست‌ترین راه را برای خود انتخاب کنند. تا هم بتوانند به دیگران خدمت کنند و هم از آرامش روحی برخوردار باشند.

در یکی از روزها، راهب به شدت بیمار شد و توانایی اداره‌ی امور را از دست داد. او تصمیم گرفت رهبری از میان راهبان جوان انتخاب نماید. او راهبان را به بیرون می‌فرستد و به آن‌ها دستور داد چیزی را بدزدند، اما باید طوری این‌ سرقت را انجام دهند که هیچ‌کس متوجه آن نشود. تمام راهبان جوان به دستور استاد عمل کردند به جز یک نفر…

کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 8 تا 12 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده و هیجان‌انگیز هستند، مناسب خواهد بود. این داستان اهمیت مسئولیت‌پذیری و اعتماد به نفس را به کودکان یاد می‌دهد.

در قسمتی از کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد می‌شنویم:

یکی از راهب‌ها که می‌خواست همه رو تحت تاثیر قرار بده گفت یک دونه‌ی برنج دزدیده که هم چیزی دزدیده باشه و هم از اونجایی که دونه‌ی برنج خیلی کم ارزشه، کسی چیزی رو از دست نداده باشه.

راهبِ دیگه‌ای گردنبندی رو توی دست‌هاش تاب داد و با افتخار گفت که اون گردنبند رو طوری از گردن یک خانم پیر دزدید که پیرزن اصلا متوجه نشده و احتمالا وقتی که از نبودش خبردار بشه فکر می‌کنه که خودش از گردنش افتاده. راهب‌ها وسایل دزدیده شده رو دونه به دونه نشون می‌دادن و با صدای بلند توضیح می‌دادن که چطور دزدیدنش.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
9 دقیقه
باهوش‌ترین دزد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی باهوش‌ترین دزد
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهغزل قنبرزاده، عارف امیری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد

مسعود پنجه دخت
۱۳۹۹/۷/۲۴
بسیار داستان زیبایی بود. ‌ای کاش می‌شد از این داستان‌های زیبا و آموزنده انیمیشن ساخت و به بچه‌های ایرانی نشون داد.
سپهر عالیوند
۱۴۰۰/۴/۲۶
عالی بود آموزنده بودند
سید یداله پناهی عزیزلو
۱۴۰۰/۱/۴
کتاب و قصه خوبی بود.
Setayesh Mirzaei
۱۳۹۹/۷/۲۵
خیلی بد بود داستان‌های خارجی خیلی بهتر
زلفا درازهی
۱۳۹۹/۷/۲۰
عالی بود عالی عالی عالی عالی
طاها رجبی
۱۴۰۰/۲/۲۰
خیلی به من کمک کرد
مشاهده همه نظرات 6

راهنمای مطالعه کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد

برای دریافت کتاب صوتی باهوش‌ترین دزد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.