معرفی و دانلود کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید

عکس جلد کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید
قیمت:
58000 تومان - 10.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید

بیل برنت و دیو اوانز در کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید، با استفاده از تفکر طراحی به شما آموزش می‌دهند که هر کسی در هر سن و شرایطی می‌تواند زندگی خود را براساس علایق و اهداف دلخواه خود بسازد و به رضایتی درونی برسد. این کتاب موفق شد در صدر لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار بگیرد.

درباره کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید:

فرقی نمی‌کند که 20، 40 یا 60 ساله باشید چرا که هنوز بسیاری از آدم‌ها به دنبال پاسخ این سوال همیشگی هستند؛ اینکه وقتی بزرگ شدی می‌خواهی چه کاره شوی؟ شاید برای خود شما پیش آمده باشد که با وجود داشتن خانواده و شغلی مناسب باز هم در گوشه‌ای از ذهن‌تان از شرایط فعلی‌ راضی نباشید و بخواهید به دنبال علایق اصلی خود بروید. بیل برنت و دیو اوانز از تخصص خود در زمینه تفکر طراحی استفاده کرده‌اند و در کتاب زندگی خود را طراحی کنید (Designing Your Life) به شما در تعیین خواسته‌ها و چگونگی دستیابی به آن‌ها کمک می‌کنند.

اگر به اطراف خود دقت کنید طراحان با استفاده از تفکر طراحی در جهان چیزهای جدیدی خلق و مشکلات را حل می‌کنند. برای مثال به دفتر یا خانه خود نگاه کنید یا تبلت و تلفن همراهی که ممکن است در دست داشته باشید یا حنی صندلی‌ای که بر روی آن نشسته‌اید؛ درواقع همه چیز در زندگی توسط شخصی طراحی و ساخته شده است. بنابراین با شنیدن این کتاب صوتی یاد می‌گیرید که زندگی خود را طوری پیش ببرید که هم معنادار باشد و هم رضایت‌بخش. اهمیتی هم ندارد که چه کسی هستید، کجا سکونت دارید، جوان یا پیر هستید و برای امرار معاش چه می‌کنید.

کتاب زندگی خود را طراحی کنید با استفاده از داستان‌های واقعی افراد و تکنیک‌های اثبات شده به شما یاد می‌دهد که می‌توان از همان تفکر طراحی که محصولات فناوری و فضاهای شگفت‌انگیز را می‌سازد، برای ساخت حرفه و زندگی شخصی خود استفاده کنید و زندگی پر از رضایت و شادی داشته باشید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید:

- نمونه‌ای از یک زندگی شاد! برنت و اوانز نشان می‌دهند که چگونه جایگاه خود را در جهان پیدا کنید. (NPR)

- درون زندگی سوالاتی وجود دارد و آن‌ها نیز پاسخ‌هایی دارد. بیاموزید که چگونه یک شغل پرنشاط پیدا کنید، بیاموزید که چگونه می‌توانید تصمیم مهم زندگی را بهتر مدیریت کنید. (مجله نیویورک تایمز)

- کتابی توانمند که براساس کلاس‌های درس دانشگاه استنفورد نوشته شده است. این کتاب با تمرین‌هایی مفید و توصیه‌های معقول و همدلانه به راحتی می‌تواند جایگاهی در میان آثار کلاسیک این حوزه پیدا کند. (Publishers Weekly)

کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به دنبال راهنما و برنامه‌ای کامل هستید تا در ساخت یک زندگی دلخواه و جذاب به شما کمک کند، این کتاب پرفروش به شما پیشنهاد می‌شود.

بیل برنت و دیو اوانز را بیشتر بشناسیم:

دیو اوانز (Dave Evans) کارآفرینی آمریکایی‌ست که مدتی به عنوان استادیار مشاور در دانشگاه استنفورد مشغول به کار بود و مدتی نیز در دانشگاه کالیفرنیا برکلی تدریس می‌کرد.

بیل برنت (Bill Burnett) طراح برنده جایزه دره سیلیکون و مدیر کلاس‌های مشهور «زندگی خود را طراحی کنید» در دانشگاه استنفورد است. همچنین او مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در زمینه طراحی محصول از همین دانشگاه دریافت کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید می‌شنویم:

شما یک لشکرید؛ هر کدام ما یک عالمیم. این زندگی که دارید یکی از زندگی‌هاییست که خواهید داشت. نه منظور ما تناسخ نیست، ابدا مضامین مذهبی مورد نظر ما نیست. حقیقت ساده و روشن این است که طی همین زندگی که دارید، چندین زندگی مختلف خواهید داشت. اگر زندگی کنونی‌تان چندان باب میل‌تان نیست، نگران نباشید! طراحی زندگی مواد لازم برای خوراک‌های بی‌پایانی را به شما می‌دهد که شما هر زمان و در هر مقطعی می‌توانید درستش کنید و تغییر طعم و مزه‌اش هم همیشه ممکن است.

ما ضمن کار با بزرگسالانی در رده‌های سنی مختلف دریافته‌ایم که اشتباهی که بیشتر مردم می‌کنند، صرف نظر سن‌شان، تحصیلات‌شان یا مسیر کار و حرفه‌شان این است که فکر می‌کنند فقط کافی‌ست نقشه‌ای برای زندگی‌شان بریزند و همه چیز را راحت پیش می‌رود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه یک
نمونه دو
33 دقیقه
مقدمه: طراحی زندگی - بخش یک
28 دقیقه
مقدمه: به طراحی زندگی خوش آمدید - بخش دو
29 دقیقه
فصل اول: از جایی که هستید، شروع کنید - بخش یک
24 دقیقه
فصل اول: از جایی که هستید، شروع کنید - بخش دو
27 دقیقه
فصل دوم: قطب‌نما بسازید
47 دقیقه
فصل سوم: یافتن راه
27 دقیقه
فصل چهارم: از گوشه‌ای که گیر کرده‌اید، بیرون بیایید - بخش یک
30 دقیقه
فصل چهارم: از گوشه‌ای که گیر کرده‌اید، بیرون بیایید - بخش دو
40 دقیقه
فصل پنجم: زندگی خود را طراحی کنید
28 دقیقه
فصل ششم: تهیه‌ی پیش نمونه - بخش یک
23 دقیقه
فصل ششم: تهیه‌ی پیش نمونه - بخش دو
38 دقیقه
فصل هفتم: چطور کاری را نگیرید
31 دقیقه
فصل هشتم: شغل رویایی‌تان را طراحی کنید
28 دقیقه
فصل نهم: شادی و خوشبختی را انتخاب کنید - بخش یک
27 دقیقه
فصل نهم: شادی و خوشبختی را انتخاب کنید - بخش دو
46 دقیقه
فصل دهم: مصونیت در برابر شکست
43 دقیقه
فصل یازدهم: یک گروه درست کنید
37 دقیقه
نتیجه گیری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید
نویسنده،
مترجمسیمین موحد
گویندهمتین بختی
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۹ ساعت و ۴۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
58000 ت - 10.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید

علی صوفی
۱۴۰۰/۷/۱۳
اگر در یافتن مسیرزندگی خود دچار مشکل شده اید، اگر در زمینه کاری سردرگم هستید، اگر نمیدانید چه کار باید بکنید، اگر به شغل فعلیتان علاقه ندارید واگر نمیدانید چه شغلی مورد علاقه شماست و...
این کتاب برای شما نوشته شده است.
راهی که نویسندگان این کتاب پیشنهاد می‌کنند کاملا قابل اجراست.
خواندن این و
کتاب را بسیار پیشنهاد می‌کنم.
ای کاش موضوع این کتاب بارها بارها در دوران دبیرستان به ما آموزش داده میشد... اما در هر سنی که باشید راه حلهای پیشنهادی این کتاب می‌تواند راه گشا باشد.
پیروزباشید.
Hamid Mahdian
۱۴۰۰/۵/۳
کتاب ارزشمند و کاملی در رابطه با در دست گرفتن خود و زندگیمون و شرایطی که به این دو مورد مرتبط هستن. گوینده مناسب هست و تاکیدات روی مواردی از کتاب رو که لازم به تمرکز هستن رو به درستی انجام دادن. در کل کتاب متفاوتی در حوزه خودش هست. مرسی
فرخنده حا
۱۴۰۱/۱/۵
با سلام، کتاب بصورتی عالی قدرت پذیرش رو توضیح داده اما متاسفانه در ترجمه انتقال مفهوم نویسنده بدرستی صورت نگرفته و فرد باید متن رو با تمرکز بالا بشنوه تا ب عمق صحبت برسه.
حمیده سلطانی
۱۴۰۰/۱۰/۲۵
عالی بود؛ کلی اطلاعات گرفتم؛ مسیر زندگیمون واقعا پررنگ تر میشه و خواندن کتاب را پیشنهاد میدم
amir zeinali
۱۴۰۰/۲/۱۵
خیلی کتاب مفید و انگیزشی بود، حتما توصیه میکنم گوش کنید! ممنون از نوین کتاب گویا!
مهدی صالحانی
۱۴۰۱/۵/۱۸
گوینده خیلی بد توضیح میده جوری که ادم از گوش دادن دست بکشه
آزاده مینویی
۱۴۰۰/۱۰/۱۲
کتاب خوبی ولی با یک بار خوندن شاید نشه کامل مفهوم رو گرفت
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید

برای دریافت کتاب صوتی زندگی خود را طراحی کنید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.