معرفی و دانلود کتاب صوتی قانون عشق

عکس جلد کتاب صوتی قانون عشق
قیمت:
۳۴۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قانون عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قانون عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قانون عشق

سفری عاشقانه در زمان و جستجویی بی‌پایان در میان کهکشان‌ها! کتاب صوتی قانون عشق، رمانی جذاب و سحرانگیز از نویسنده‌ مکزیکی، لورا اسکیول است. این اثر که در بستری علمی - تخیلی روایت می‌شود، داستان سفر ستاره‌شناسی از قرن بیست و سوم، برای یافتنِ عشقی گمشده را برای شما بازگو می‌کند.

درباره کتاب صوتی قانون عشق:

لورا اسکیول (Laura Esquivel) یکی از شناخته‌شده‌ترین نویسندگانِ معاصرِ کشور مکزیک است. او در داستان‌های خود، همواره عنصر غافلگیری را در افراطی‌ترین شکل ممکن به کار می‌گیرد، و هیچ‌گونه ابایی از شکستنِ قواعد حاکم بر ژانرهای روایی ندارد. ذهنِ خلاق و استعداد حیرت‌انگیز او در قصه‌گویی، این جسارت را به او بخشیده که خود را در قالب‌ها و کلیشه‌ها محصور نکند. به همین دلیل است که مواجه شدن با آثارش، برای هر مخاطبی در عین شوکه‌کننده بودن بی‌اندازه لذت‌بخش خواهد بود.

کتاب قانون عشق (The Law of Love)، یکی از مشهورترین رمان‌های او، و شاید بهترین نمونه برای اثباتِ خلاقیت ادبی و تخیل شگرف اسکیول است. این رمان به واقع ترکیبی از چند ژانرِ متفاوت است؛ آمیزه‌ای غریب از عناصر موجود در داستان‌های علمی - تخیلی، قصه‌های اساطیری، ماجراهای رمانتیک و رویدادهای تاریخی؛ اثری سرشار از تخیلی جادویی!

داستان کتاب قانون عشق درباره‌ی دوران سیطره‌ی اسپانیا بر کشور مکزیک است. کورتز دریانورد بزرگی‌ست که با توسل به زور و خشونت کشور مکزیک را تحت استعمار اسپانیا درآورده است. او اکنون با انبوهی از افرادِ خود در این کشورِ زیبای آمریکای شمالی ساکن‌ شده. در این میان یکی از بزرگ‌ترین فرماندهان او، رودریگو دیاز، در سودای تصرفِ هرچه بیشتر دستاوردهای حاصل از پیروزی‌ست. کورتز به او زمینی برای ساخت و ساز می‌دهد که تعدادی بومی بر آن زندگی می‌کنند. یکی از این بومیان سیتالی نام دارد. رودریگو دیاز، بی‌خبر از قدرتِ جادوییِ این زن، او را به سوی خود فرامی‌خواند؛ بی‌خبر از سرنوشتی که با این کار برای او و اطرافیانش رقم زده خواهد شد...

در این میان، ما جریانِ تناسخ‌های روحانی سیتالی در زندگی‌های بعدی‌اش را نیز دنبال می‌کنیم؛ جریانی که با به دست دادنِ تصویری تکه‌تکه از ماهیت زمان، و نشان دادنِ روندِ تغییراتِ انسان در طول تاریخ، هر مخاطبِ هوشمندی را به تفکر در بابِ ماهیت بشر و بازاندیشی در باورهایش وا می‌دارد. از این منظر، کتاب قانون عشق را می‌توان رمانی فلسفی نیز نامید. اثری که از خلالِ روایتِ داستانی سرگرم‌کننده و پرکشش، به تأملی شگرف در معنای زندگی می‌پردازد...

در نکوداشت کتاب صوتی قانون عشق:

- داستان عاشقانه‌ای که به طرز بی‌رحمانه‌ای کمیک است! (گودریدز)

کتاب صوتی قانون عشق مناسب چه کسانی است؟

طرفدارانِ سبک رئالیسم جادویی و دوست‌دارانِ آثار علمی - تخیلی، احتمالا بیش از سایرین شیفته‌ی این اثر خواهند شد.

با لورا اسکیول بیشتر آشنا شویم:

لورا اسکیول (متولد 1950) یکی از مهم‌ترین زنان نویسنده در حوزه‌ی آمریکای لاتین است. او در داستان‌هایش شکلِ بدیعی از رئالیسم جادوییِ خاصِ مکزیکی‌ها را به نمایش می‌گذارد، که نظیرش را در کار کمتر نویسنده‌ای می‌توان یافت. داستان‌های اسکیول علاوه بر برخورداری از ارزش‌های ادبی، از منظر مطالعات جنسیتی و فلسفه‌ی فمینیستی نیز حائز اهمیت‌اند؛ چرا که نمونه‌ای یکتا از «نوشتار زنانه» به شمار می‌روند. از مهم‌ترین آثار اسکیول، که به زبان فارسی نیز ترجمه شده‌اند، می‌توان بدین عناوین اشاره کرد: «مثل آب برای شکلات، لحظه‌ایست روییدن عشق، قانون عشق.»

در بخشی از کتاب صوتی قانون عشق می‌شنویم:

مستم، می‌گریم، پر از خشم، می‌اندیشم، سخن می‌گویم، و این را در درون خود باز می‌یابم. می‌شود هرگز نمیرم. می‌شود هیچگاه ناپدید نشوم. جایی که در آن مرگ نیست. جایی که در آن بر مرگ غلبه شده. بگذار آنجا جایی باشد که می‌روم. می‌شود هرگز نمیرم. می‌شود هیچگاه ناپدید نشوم. چه وقت مردگان می‌میرند؟ وقتی که فراموش شوند. چه وقت شهری ناپدید می‌شود؟ وقتی که دیگر در خاطر کسانی که در آن زندگی می‌کردند وجود نداشته باشد. و چه وقت عشق پایان می‌یابد؟ وقتی که کسی دوباره عاشق می‌شود. در این باره هیچ تردیدی نیست...

در جنگ یک لحظه کافی است تا از مرگ بگریزی، یا در معرض برخورد با آن قرار گیری. هنگام تسخیر مکزیک، تنها کسانی که می‌توانستند در یک آن واکنش نشان دهند، زنده ماندند. آنان کسانی بودند که تمام غرایز، تمام واکنش‌های غیر ارادی، و تمام احساساتشان را در خدمت این ترس گذاشته بودند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۱ دقیقه
قسمت یک
۱۱ دقیقه
قسمت دو
۲۸ دقیقه
قسمت سه
۴۰ دقیقه
قسمت چهار
۱۰ دقیقه
قسمت پنج
۱۷ دقیقه
قسمت شش
۲۴ دقیقه
قسمت هفت (بخش یک)
۲۷ دقیقه
قسمت هفت (بخش دو)
۱۶ دقیقه
قسمت هشت
۳۴ دقیقه
قسمت نه
۳۴ دقیقه
قسمت ده
۲۲ دقیقه
قسمت یازده
۱۲ دقیقه
قسمت دوازده
۱۳ دقیقه
قسمت سیزده (بخش یک)
۳۴ دقیقه
قسمت سیزده (بخش دو)
۱۲ دقیقه
قسمت چهارده
۱۱ دقیقه
قسمت پانزده (بخش یک)
۳۷ دقیقه
قسمت پانزده (بخش دو)
۳۷ دقیقه
قسمت شانزده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قانون عشق
نویسنده
مترجمفریدون قاضی نژاد
گویندهفرانک ملکی
ناشر چاپیانتشارات روشنگران و مطالعات زنان
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۲۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۳۴۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قانون عشق

A B
۱۴۰۱/۱/۱۴
این کتاب صرفا مناسب آسترولوژرها و افراد علاقه مند به این حوزه‌ست... باز هم میگم آسترونومی نه! فقط آسترولوژی... کتاب قانون عشق برای اختربین‌ها بسیااااار جذاب، تاثیرگذار و قابل درکه... قطعا نویسنده از علم آسترولوژی برخوردار بوده، در غیر اینصورت ‌باید به شکل تصادفی از اسامی کواکب استفاده می‌کرد!!! که حقیقتا این طور نیست.
همه اسامی با توجه به ویژگی سیارات و با دقت انتخاب شده👏👏👏
از ناشر، مترجم و کتابراه بسیار سپاسگزارم.
Mohtaram hajipour
۱۴۰۰/۴/۱۶
این کتاب مناسب کسانی ست که به عرفان و موارد مربوط به کارما علاقه دارند.
جهت فهمیدن این کتاب، نیاز هست که مطالعاتی در مورد روح و سرنوشت روح داشته باشین.
کتابهای پیشنهادی من: راهی بجز عشق نیست تالیف دکتر برایان ال وایس و کتاب سرنوشت روح از مایکل نیوتن.
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قانون عشق

برای دریافت کتاب صوتی قانون عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.