معرفی و دانلود PDF کتاب سواد تألیف در فضای مجازی

عکس جلد کتاب سواد تألیف در فضای مجازی
قیمت:
10000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب سواد تألیف در فضای مجازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سواد تألیف در فضای مجازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سواد تألیف در فضای مجازی

کتاب سواد تألیف در فضای مجازی تألیف رنی هابز و لوردس اسمیت، مقاله‌ای است که اصطلاح مؤلف دیجیتالی در حوزه‌ی سواد رسانه را بررسی می‌کند.

کتاب سواد تألیف در فضای مجازی (Digital Authorship)، بر اهمیت ارتقای سواد دیجیتالی معلمان و تأثیر سواد رسانه‌ای بر شیوه‌های تدریس مؤلفان دیجیتالی تمرکز دارد. تجهیز دانش آموزان و معلمان مدارس عصر حاضر به سوادآموزی در فضای مجازی، موجب ایجاد تحول در نظام یادگیری می‌شود.

بین دو حوزه‌ی مهم سواد دیجیتالی و شیوه‌های آموزشی مؤلف دیجیتالی، رابطه‌ای وجود دارد که گاهی اوقات نادیده گرفته می‌شود. معلمانی که سواد رسانه‌ای را در حوزه‌ی مؤلف دیجیتالی ارتقا می‌دهند، به مراحل مختلف فرآیند خلاقیت توجه دارند و درک کاملی از به کارگیری نمونه متن‌ها و اصلاح شیوه‌ها در رابطه با قانون کپی رایت و استفاده منصفانه دارند.

رنی هابز (Renee Hobbs) و لوردس اسمیت (Lourdes Smith)، در این مقاله به بررسی هنر داستان‌گویی به صورت دیجیتالی می‌پردازند و اینکه چگونه انواع مختلف تمرینات آموزشی و سیستم عامل‌های دیجیتالی از هویت دانش‌آموزان به عنوان مؤلفین دیجیتال پشتیبانی می‌کنند.

در بخشی از کتاب سواد تألیف در فضای مجازی می‌خوانیم:

فرد خلاق با تجزیه و تحلیل، کیفیت اثر را بازتاب می‌کند، بازبینی یا تغییراتی را انجام می‌دهد یا به صورت کلی تغییراتی را اعمال می‌کند. دانش‌آموزان بازخوردهای مثبت و منفی را از اعضای کلاس و مربی دریافت می‌کنند که بینش خود را در مورد چگونگی درک و تفسیر کار خلاق ارائه می‌دهند. دانش‌آموزان، اثر را براساس باز خورد، بازبینی می‌کنند. فرصتی برای ترکیب رسانه چند وجهی فراهم می‌شود و برای مخاطبان معتبر به اشتراک گذاشته می‌شود و انعکاس اجتماعی در تجربه یادگیری، رخ می‌دهد.

با درک چهار مرحله فرآیند خلاق، معلمان می‌توانند آن‌ها را یاد بگیرند و زمان آموزش و چارچوب را به دانش آموزان بیاموزند تا بتوانند خلاقیت مرتبط با مؤلف دیجیتالی را گسترش دهند. بایستی از دانش‌آموزان جوان‌تر حمایت شود که چگونه به اطلاعات دسترسی داشته باشند، ایده‌ها را کشف کنند، به سؤالات آن‌ها پاسخ دهند، تفسیر و خلاقیت، گام‌های مهمی در فرآیند مؤلف دیجیتالی هستند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
چکیده
چرا مؤلف دیجیتالی
مسائل مربوط به خلق خلاقیت
فرایند خلاقانه توضیح مثال آموزشی
فرآیند خلاقانه نمونه متن ریمیکس
نتیجه‌گیری
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سواد تألیف در فضای مجازی
نویسنده،
مترجمسجاد عراقی
ناشر چاپیانتشارات پشتیبان
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات51
زبانفارسی
شابک978-622-6198-59-2
موضوع کتابکتاب‌های علوم اجتماعی
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سواد تألیف در فضای مجازی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب سواد تألیف در فضای مجازی

برای دریافت کتاب سواد تألیف در فضای مجازی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.