معرفی و دانلود PDF کتاب لطفا پیانو به ساحل نبرید!

عکس جلد کتاب لطفا پیانو به ساحل نبرید!
قیمت:
۱۴۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب لطفا پیانو به ساحل نبرید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب لطفا پیانو به ساحل نبرید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب لطفا پیانو به ساحل نبرید!

کتاب لطفا پیانو به ساحل نبرید! از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز نوشته‌ی الیز پارزلی، ماجرای شیرین دختر بچه‌ای به نام ماگنولیا است که روزی با خودش یک پیانو به ساحل می‌برد تا با آن بازی کند اما کلی دردسر در انتظارش است. به نظر شما او می‌تواند کنار ساحل با پیانو بازی کند؟

موضوع کتاب لطفا پیانو به ساحل نبرید! چیست؟

روزی مادر ماگنولیا به او می‌گوید که می‌تواند در ساحل بازی کند. ماگنولیا به جای بردن اسباب بازی و بیلچه به ساحل، یک پیانوی غول پیکر را با خودش می‌برد! او به مادرش قول می‌دهد که پیانو را گم نکند و به خوبی از آن مراقبت کند تا سالم بماند. ماگنولیا شروع به هل دادن پیانو می‌کند اما وسط راه خسته می‌شود و فکری به سرش می‌زند... آیا دردسر تازه‌ای در راه است؟ شما چه فکر می‌کنید؟ برای دانستن پاسخ این سوال‌ها با داستان خنده‌دار لطفاً پیانو به ساحل نبرید! (If You Ever Want to Bring a Piano to the Beach, Don't) همراه باشید.

درباره‌ی مجموعه ماگنولیا:

این مجموعه‌ی محبوب که از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز به شمار می‌آید داستان‌های طنز دختری به نام ماگنولیا را به تصویر می‌کشد که مهارت زیادی در دردسرسازی دارد! او در هر داستان با ایده‌های عجیب و غریبش ماجراهایی بامزه را رقم می‌زند. الیز پارزلی (Elise Parsley) با داستان‌های بامزه‌ی این کتاب‌ها هم کودکان را سرگرم کرده و هم به آن‌ها می‌آموزد که هر چیزی باید در جای خودش باشد.

کتاب لطفا پیانو به ساحل نبرید! مناسب چه کسانی است؟

داستان طنز این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال سرگرم کننده و آموزنده خواهد بود.

در بخشی از کتاب لطفا پیانو به ساحل نبرید! می‌خوانیم:

وقتی مامانت می‌گوید آماده شو که توی ساحل بازی کنی، منظورش بازی با چیزهایی مثل قایق اسباب بازی، فریزبی یا بیلچه است. اصلاً منظورش پیانو نیست. حالا اگر پیانویت را آن همه راه تا آنجا هل دادی و بردی، مراقب باش گمش نکنی!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب لطفا پیانو به ساحل نبرید!
نویسنده
مترجمفرمهر منجزی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۱
زبانفارسی
شابک978-600-462-605-7
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب لطفا پیانو به ساحل نبرید!

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب لطفا پیانو به ساحل نبرید!

برای دریافت کتاب لطفا پیانو به ساحل نبرید! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.