معرفی و دانلود کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن

عکس جلد کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن

کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن نوشته‌ی ژاکلین کلارک، داستانی زیبا و جذاب درباره‌ی گوزنی سر به هوا است که طی سانحه‌ای دندانش لق می‌شود و نمی‌داند باید چه کار انجام دهد.

موضوع کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن (Moose’s Loose Tooth) چیست؟

این کتاب صوتی به روایت یک روز معمولی از زندگی حیوانات بزرگ جنگل می‌پردازد. گوزن در حال قدم زدن بود که حواسش پرت شد و به یک درخت بزرگ خورد و یکی از دندان‌هایش لق شد. آقای گوزن پیش پرنده، ببر، زرافه، گورخر و فیل رفت تا از دوستانش کمک بگیرد و بتواند از شر این دندان لق نجات یابد.

اگر دوست دارید بدانید که عاقبت آقای گوزن و دندان لقش چه می‌شود، این کتاب صوتی را بشنوید.

کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌‌های آموزنده هستند، مناسب خواهد بود. شنیدن این کتاب صوتی باعث می‌شود که کودکان با لق شدن و افتادن دندان‌هایشان آشنا شوند و بیاموزند که چگونه با این موضوع کنار بیایند. هم‌چنین این کتاب به کودکان انجام کار تیمی و کمک گرفتن از دیگران را می‌آموزد.

در قسمتی از کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن می‌شنویم:

همینطور که اون سه‌تا حیوون مشغول بودن، گورخر از راه رسید و گفت که دوست داره کمک کنه. بعد با دندون‌هاش، گوشِ ببر رو گرفت و تا می‌تونست کشید. حالا زنجیره طولانی‌تر شد. شترمرغ دندون رو گرفته بود، ببر شترمرغ رو توی چنگش داشت و گورِخر هم گوشِ ببر رو می‌کشید. با اینکه این همه حیوون جمع شده بودن و سعی می‌کردن مشکل آقای گوزن رو حل کنن، هنوز اون دندونِ لجباز کنده نشده بود.

همه داشتن ناامید می‌شدن تا اینکه زرافه اومد. همونطور که انتظار می‌رفت، زرافه تَهِ صف ایستاد و شروع به کشیدن گورِخر کرد. چهارتا حیوونِ بیچاره شبیه یک زنجیر به هم وصل بودن و یکی‌یکی همدیگه رو می‌کشیدن اما دندونِ لَقِ آقای گوزن هنوز سرجاش بود. میون اون همه شلوغی، فیلِ بزرگ وارد شد. همه با خودشون فکر می‌کردن مشکل حل می‌شه چون اون خیلی قوی بود. فیل خورطومش رو دور بدنِ زرافه پیچید و با تمام قدرت شروع به کشیدن کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
9 دقیقه
دندون لق آقای گوزن

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دندون لق آقای گوزن
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهعارف امیری، محمد قدم پور مقدم
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن

زهرا اسماعیلی
۱۴۰۱/۹/۷
ممنون از کتابراه که کتاب‌های خوب و رایگان معرفی میکنن از تمام کتاب‌های کودکی که دانلود کردم راضی ام
Liliy G
۱۳۹۹/۶/۲۸
عالیه عالی پسرم عاشقشه و تو دوران افتادن دندان شیری ممنون از همه عوامل
z k
۱۳۹۹/۷/۱۸
این داستان بامزه بود. دختر کوچولوی من که دوست ذره گوش کنه.
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن

برای دریافت کتاب صوتی دندون لق آقای گوزن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.