معرفی و دانلود کتاب صوتی صبوری کن: کمکی به افراد مبتلا به سرطان

عکس جلد کتاب صوتی صبوری کن: کمکی به افراد مبتلا به سرطان
قیمت:
35000 تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی صبوری کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی صبوری کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی صبوری کن: کمکی به افراد مبتلا به سرطان

کتاب صوتی صبوری کن، اثری‌‌ست که توسط انجمن ملی سرطان آمریکا منتشر شده است؛ در این کتاب با مهم‌ترین معضلات روانی و اجتماعی‌ای آشنا می‌شوید که افراد مبتلا به سرطان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. همچنین، خواهید شنید که برای مقابله با این مشکلات باید چه رویه‌ای در پیش گرفت.

درباره کتاب صوتی صبوری کن:

تردیدی نیست که ابتلا به سرطان، یکی از ناگوارترین اتفاقاتی‌ست که ممکن است در زندگی هر فرد رخ دهد، و این امر، تنها به دلیل دشواری‌های جسمانی بیماری نیست. سرطان، علاوه بر حمله به جسم فرد مبتلا، روحیه و سلامت روانی او را نیز تهدید می‌کند.

افراد مبتلا به سرطان، به خوبی با معضلاتی از قبیل احساس تنهایی، وانهادگی، اضطراب، افسردگی و... آشنا هستند. علاوه بر این‌ها، روابط اجتماعی آن‌ها نیز غالبا تحت تاثیر بیماری‌شان قرار می‌گیرد، و این نیز، مشکلی‌ است مزید بر دیگر مشکلات.

کتاب صوتی صبوری کن (Coping with advanced cancer: support for people with cancer) به طور ویژه برای آن دسته از مخاطبینی نوشته شده که درگیر بیماری سرطان هستند؛ در هر یک از هفت فصل این کتاب صوتی، بر یکی از مهم‌ترین جنبه‌های این بیماری تمرکز شده، و مطالبی در راستای شناخت بهتر و مقابله‌ی موثرتر با معضلات مربوط به آن جنبه، به شنوندگان ارائه گردیده است. گفتنی است که مطالب کتاب صوتی صبوری کن، عمدتا پیرامون معضلات روانی این بیماری است، و چندان مناسب کسانی که در پی بررسی سرطان از منظر پزشکی هستند نمی‌آید.

در این کتاب خواهید آموخت که ابتلا به بیماری سختی چون سرطان، علی‌رغم تمام رنج‌ها و دشواری‌هایی که در پی دارد، به هیچ روی به معنای پایان یافتن زندگی نیست. افراد پس از ابتلا به سرطان نیز می‌توانند چون گذشته، شور و شوق خود نسبت به زندگی را حفظ کرده، و بسیاری از فعالیت‌های خود را ادامه دهند. این امر مستلزم تقویت روحیه، و صد البته، درکِ متقابل و رفتار صحیحِ اطرافیان است. این‌ امور مهم‌ترین مسائلی‌اند در کتاب صوتی صبوری کن با مخاطبین در میان گذاشته می‌شود.

کتاب صوتی صبوری کن مناسب چه کسانی است؟

افراد مبتلا به سرطان مخاطبین اصلی این اثرند. با این حال، دوستان و یا خانواده‌ی مبتلایان به سرطان نیز، می‌توانند از مطالب این کتاب بهره بگیرند.

درباره انجمن ملی سرطان آمریکا:

این انجمن که به اختصار ACS خوانده می‌شود، یک سازمان داوطلبانه است که در سال 1913، با هدف مبارزه با سرطان تشکیل شده است. دفتر مرکزی انجمن سرطان آمریکا در آتلانتا واقع بوده، و شمار دفترهای پزشکی آن به 900 عدد در سراسر ایالات متحده می‌رسد. آگاهی‌رسانی درباره‌ی سرطان، اعطای کمک‌های مالی و درمانی به مبتلایان، و همچنین انتشار مقالات علمی و پژوهشیِ معتبر، پاره‌ای از فعالیت‌های این انجمن مردم‌نهاد است.

در بخشی از کتاب صوتی صبوری کن می‌شنویم:

بعد از اینکه آگاه می‌شوید به سرطان مبتلا هستید، احساسات زیادی خواهید داشت. این احساسات می‌تواند روز به روز، ساعت به ساعت، یا حتی لحظه به لحظه تغییر کند. بعضی از احساساتی که ممکن است درگیرشان شوید، امید، انکار، خشم، ترس، فشار عصبی، افسردگی، ناراحتی، احساس گناه، احساس تنهایی، و حتی سپاس‌گذاری هستند،. بروز تمام این احساسات کاملا معمولی‌ است. شنیدم که پزشک گفت: «متأسفم. نتیجه‌ی آزمایش نشون می‌ده که شما به سرطان مبتلا هستید.» بعد از آن دیگر چیزی نشنیدم. ذهنم منگ و تهی شد. و بعد شروع کردم به فکر کردن. «نه! انگار که اشتباهی پیش اومده...». خبر ابتلا به سرطان، می‌تواند مثل پتکی بر سر شما فرود بیاید. واکنشتان چیست؟ شاید هاج و واج بمانید؛ بترسید، و یا عصبی شوید. شاید گفته‌های پزشک را باور نکنید. حتی اگر دوستان و خانواده‌تان در یک اتاق کنارتان باشند، ممکن است احساس تنهایی کنید. این احساسات کاملا معمولی هستند...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
24 دقیقه
بخش اول: احساسات شما
28 دقیقه
بخش دوم: مسائل خانوادگی
11 دقیقه
بخش سوم: در میان گذاشتن احساساتتان در مورد سرطان
10 دقیقه
بخش چهارم: صحبت کردن با تیم درمانی خود
32 دقیقه
بخش پنجم: کمک به افراد دیگر
13 دقیقه
بخش ششم: کنار آمدن با تصویر تازه از خود
16 دقیقه
بخش هفتم: زندگی روزمره

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی صبوری کن: کمکی به افراد مبتلا به سرطان
مترجمبشیر عبدالهی میرآبادی
گویندهعماد ارغند
ناشر چاپینشر هورمزد
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
35000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی صبوری کن

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی صبوری کن

برای دریافت کتاب صوتی صبوری کن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.