معرفی و دانلود PDF کتاب بالا پایین و اطراف

عکس جلد کتاب بالا پایین و اطراف
قیمت:
2000 تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب بالا پایین و اطراف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بالا پایین و اطراف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بالا پایین و اطراف

کتاب بالا پایین و اطراف نوشته‌ی تام آلبرت، با تصاویری بسیار جذاب و رنگارنگ به کودکان آموزش می‌دهد تا با دقت و تمرکز به محیط اطراف خود، همواره مراقب سلامت و امنیت‌شان باشند. این اثر دلنشین باعث تقویت قوه تخیل کودکان می‌شود.

موضوع کتاب بالا پایین و اطراف چیست؟

در این کتاب با پسری به نام رابرت آشنا می‌شوید. او قصد دارد با همراه کردن شما در قسمت‌های مختلف شهر، چگونگی تمرکز و دقت به محیط اطراف را آموزش دهد تا هنگامیکه در خیابان هستید امنیت و سلامتی‌تان حفظ شود.

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با هدف تقویت قدرت تخیل کودکان موضوعات متنوع و بسیار ساده‌ای را که برای آن‌ها جذاب است را به تصویر می‌کشد. از ویژگی‌های بارز مجموعه حاضر این است که شما با توجه به تصاویر می‌توانید داستان‌هایی مختلف و متنوع، با زبانی که کودک شما بیشتر با آن آشناست، تعریف کنید و از او بخواهید تا قدرت تخیلش را به کار گیرد و داستان خودش را برای شما از روی تصاویر تعریف کند. در زمان مطالعه‌ی این کتاب‌ها حتماً از کودک خود در رابطه با تصاویر سؤال بپرسید و ذهن او را در تخیل و خلاقیت به چالش بکشید و باعث پرورش آن شوید. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» داستان خواندن را برای کودکانتان به تجربه‌ای فوق‌العاده و لذت‌بخش تبدیل کنید.

کتاب بالا پایین و اطراف مناسب چه کسانی است؟

این کتاب با تصاویر جذاب و ایده‌ی داستان‌ سرایی از زبان خود کودک باعث پرورش و تقویت قوه‌ی تخیل و تحلیل کودکان می‌شود و آن‌ها حتی بدون خواندن متن و تنها با تصاویر کتاب می‌توانند با آن ارتباط برقرار ‌کنند. تام آلبرت (Tom Albert) بالا پایین و اطراف را برای خردسالان و کودکان پیش دبستانی تالیف کرده است و برای والدینی که به دنبال پرورش ذهن کودک از سنین خردسالی هستند، گزینه‌ای مناسب به شمار می‌رود.

در بخشی از کتاب بالا پایین و اطراف می‌خوانیم:

فرض کنید، در خیابان مشغول قدم زدن هستید و بدون هیچ توجهی به اطراف پیاده‌روی می‌کنید.
یک، دو، سه، چهار، من به یک در بزرگ نزدیک‌تر می‌شوم.
من به بالای سرم نگاه نمیکنم و حالا خیلی ناراحت هستم.
این تبلیغ را بخوانید، بستنی مجانی، برای همه پسر بچه‌ها.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بالا پایین و اطراف
نویسنده
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات17
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بالا پایین و اطراف

Parastoo Nahad
۱۳۹۹/۱۱/۳
واقعا ممنون بابت نمونه😒😒
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب بالا پایین و اطراف

برای دریافت کتاب بالا پایین و اطراف و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.