معرفی و دانلود کتاب صوتی موریچ و غول بنفش

عکس جلد کتاب صوتی موریچ و غول بنفش
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موریچ و غول بنفش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موریچ و غول بنفش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی موریچ و غول بنفش

کتاب صوتی موریچ و غول بنفش نوشته‌ی سعیده موسوی زاده، داستانی زیبا و جذاب درباره‌ی مورچه‌ای به نام موریچ است که در شهر مورچه‌ها انبارداری می‌کند.

موضوع کتاب صوتی موریچ و غول بنفش چیست؟

شغل موریچ بسیار دشوار بود. او مامور ویژه‌ی انبار آذوقه‌ی شهر بود. هر روز مورچه‌های کارگر از خانه‌ها بیرون می‌رفتند و با تکه‌نانی، دانه‌ای، پای سوسکی یا بال مگسی به خانه‌ها باز می‌گشتند و آن‌ها را به موریچ مامور انبار تحویل می‌دادند. چون کلید انبار فقط دست موریچ بود و هیچ مورچه‌ی دیگری بدون اجازه‌ی او نمی‌توانست به انبار برود.

در یکی از روزها ملکه، نوزادان بسیاری به دنیا آورده بود. آشپز ویژه‌ی ملکه به موریچ دستور داد که برای ملکه یک تکه قند بزرگ بیاورد تا با چای عصر بخورد. موریچ هم به انبار رفت و تمام انبار را گشت اما هیچ قندی پیدا نکرد.

کتاب صوتی موریچ و غول بنفش مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی علاقه‌مند به داستان حیوانات، زیبا و هیجان‌انگیز خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی موریچ و غول بنفش می‌شنویم:

با شانه‌های آویزون داشت به کاخ ملکه برمی‌گشت که چشمش به یک کشمش کوچک افتاد. دو روز پیش آن کشمش رو مورچه‌های کارگر آورده بودند. با خوشحالی کشمش را کشید و برد برای خانم ملکه تا با چای عصرانه‌اش نوش جان کند. آشپز مخصوص ملکه کشمش را تکه تکه کرد و ریخت توی یک قندان بلوری و بعد هم آن را گذاشت روی میز اتاق نشیمن ملکه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۸ دقیقه
موریچ و غول بنفش

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی موریچ و غول بنفش
نویسنده
ناشر صوتی شیما
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی موریچ و غول بنفش

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی موریچ و غول بنفش

برای دریافت کتاب صوتی موریچ و غول بنفش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.