معرفی و دانلود PDF کتاب کلید تبدیل pdf به word

عکس جلد کتاب کلید تبدیل pdf به word
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کلید تبدیل pdf به word و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کلید تبدیل pdf به word و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کلید تبدیل pdf به word

کتاب کلید تبدیل pdf به word به قلم مهدی فیض آبادی فراهانی، علاوه بر آموزش نرم‌افزار Readiris به موارد استفاده از آن و تکنولوژی (OCR) پرداخته است.

Readiris یک نرم‌افزار (OCR) یا Optical Character Recognition است، این نرم‌افزار را به عنوان مکملی برای تولیدات سخت‌افزاری شرکت (I.R.I.S) مورد استفاده قرار می‌دهند. نرم‌افزار Readiris یک نرم‌افزار تخصصی اسکنرهای دستی و قلم‌های هوشمند شرکت (I.R.I.S) محسوب می‌شود.

این نرم‌افزار قابلیت کار با تمام اسکنرها و دستگاه‌های هوشمند را داراست و به عنوان نرم‌افزاری تخصصی در حوزه مطبوعات و کتابداری شناخته می‌شود. اگر چه استفاده از آن در فرآیند تولید مجموعه‌های چند رسانه‌ای نیز بسیار مورد توجه است.

علت انتخاب نرم‌افزار Readiris پشتیبانی آن از زبان فارسی است. Readiris تنها نرم‌افزاری است که به خوبی از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند و کاراکتر‌های آن را می‌شناسد. ولی در صورتی که با زبان‌های غیر از فارسی کار می‌کنید، ضرورتی بابت استفاده از نرم‌افزار Readiris نیست. شما می‌توانید از نرم‌افزارهای کم‌حجم‌تری که به صورت اختصاصی فقط یک یا دو زبان را پشتیبانی می‌کنند، استفاده کنید.

چند نکته ضروری که باید قبل از اجرای نرم‌افزار Readiris به آن توجه کنید:

1- مطمئن شوید که زبان انگلیسی و فارسی برای سیستم عامل نصب شده و امکان تایپ به این دو زبان بدون هیچ مشکلی وجود دارد.
2- حتما مجموعه نرم‌افزارهای آفیس شرکت مایکروسافت را به صورت کامل نصب کنید و از رجیستر بودن آن اطمینان حاصل کنید.
3- شرکت‌های سازنده اسکنر، همراه با دستگاه‌های اسکنر، سی‌دی نرم‌افزار اختصاصی آن‌ها را هم ارائه می‌کنند. با توجه به وجود مدل‌های متنوع Scan در محیط نرم‌افزار Readiris فقط به نصب درایور اسکنر اکتفا نکنید و حتما نرم‌افزار مخصوص کار با اسکنر را هم نصب کنید.
4- تکنولوژی OCR و نرم‌افزار Readiris وابستگی بسیار زیادی به خصوصیات سخت‌افزاری اسکنر دارد و به جرات می‌توان گفت که با تغییر کیفیت اسکنر توانمندی‌های نرم‌افزار نیز تغییر خواهد کرد.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
فصل اول: نصب و آشنایی با محیط نرم‌افزار
فصل دوم: مراحل عملی
سخن آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کلید تبدیل pdf به word
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کلید آموزش
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۶۴
زبانفارسی
شابک978-600-274-030-4
موضوع کتابکتاب‌های آموزش نرم افزارهای کاربردی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۸۰۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کلید تبدیل pdf به word

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب کلید تبدیل pdf به word

برای دریافت کتاب کلید تبدیل pdf به word و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.