معرفی و دانلود کتاب صوتی الیاس

عکس جلد کتاب صوتی الیاس
قیمت:
16000 تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی الیاس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی الیاس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی الیاس

میلاد ابوالقاسم زاده در کتاب صوتی الیاس، داستان عشقی آتشین و زیبا را میان دختر و پسری جوان به تصویر می‌کشد که هر دو در دهکده‌ای دور زندگی می‌کنند و اختلافات میان اهالی ده باعث اتفاقات سختی در زندگی آن‌ها می‌شود.

درباره کتاب صوتی الیاس:

اگر شما هم به قدرت عشق ایمان داشته باشید، پس با داستان دلدادگی دختری و پسری جوان در یک دهکده‌ی گمنام همراه خواهید شد تا از سرنوشت و محبت میان آن دو باخبر شوید. کتاب صوتی الیاس قصه روستایی دورافتاده را به تصویر می‌کشد که به خاطر اختلافات و مشکلات قبیله‌ای باهم دشمن شده‌اند و به همین خاطر دهکده را به دو قسمت بالا و پایین تقسیم کرده‌اند.

در هیاهوی اختلافات و تنفر اهالی ده از همدیگر، دختری به نام مینا و پسری به نام الیاس به هم دل می‌بازند اما به خاطر رباخواری ده بالایی‌ها و فقیر شدن و تهی دست شدن ده پایینی‌ها، وصال میان آن دو بسیار سخت می‌شود و سرانجام میان آن‌ها جدایی می‌افتد.

سال‌ها می‌گذرد و الیاس و مینا دوباره همدیگر را ملاقات می‌کنند؛ هر دو پخته‌تر شده‌اند و عشق‌شان هنوز از بین نرفته است. دلدادگی عجیب الیاس باعث می‌شود که به او لقب دیوانه بدهند و برای آنکه بتواند وضعیت دهکده را سامان ببخشد، دست به کارهایی می‌زند که تاریخ آن جا را کاملا تغییر می‌دهد.

کتاب صوتی الیاس برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به داستان و رمان‌های عاشقانه ایرانی علاقه دارید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی الیاس می‌شنویم:

نام دیوانه را من برای او انتخاب نکرده ام و همه اهالی ده بالا او را این چنین صدا می‌زنند البته ناگفته نماند کمی از رفتار مرموزش خوشم آمده و خیلی دوست دارم یک روز با او هر چقدر کم مکالمه‌ای داشته باشم تا بفهمم چرا او را دیوانه می‌خوانند. چجوری بگویم، چیزی در عمق وجودی او وجود دارد که باعث می‌شود من را به سمت او بکشاند و جذب کند. همچنین اندام ورزیده او که در اثر جابه جایی تخته چوب‌های سنگین و برش آن‌ها به بدنش ابهت خاصی داده اند را واقعاً نمی‌توان نادیده گرفت.

من هروز صبح از دریچه خانه او را تماشا می‌کردم و می‌دیدم که صبح‌های زود که اکثر مردم خواب هستند بلند می‌شود و لباس هایش را مرتب می‌کند و با زدن عطرهای بنظر خوش بو به سمت خلوت ترین کافه می‌رود و بایک لیوان شیر و کیک از خودش استقبال می‌کند. هر چه فکر می‌کنم دیوانگی‌ای در رفتارش نمی‌دیدم غیر از اینکه چگونه امرار و معاش می‌کند و اصلا چرا باید به ده بالا بیاید وقتی بی خانمان است.

بعضی وقتها فکر می‌کنم که‌ای کاش من جای این نجار دیوانه بودم که هم بتوانم وارد ده پایین شوم و هم ده بالا تا برای یکبار هم که شده به ده پایین بروم و از دور الیاس را ببینم و فقط تماشایش کنم تا شاید انتظار بودنش با من به اتمام برسد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
3 دقیقه
مقدمه
14 دقیقه
بخش اول
16 دقیقه
بخش دوم
15 دقیقه
بخش سوم
13 دقیقه
بخش چهارم
12 دقیقه
بخش پنجم
17 دقیقه
بخش ششم
19 دقیقه
بخش هفتم
16 دقیقه
بخش هشتم
19 دقیقه
بخش نهم
12 دقیقه
بخش دهم
13 دقیقه
بخش یازدهم
14 دقیقه
بخش دوازدهم
17 دقیقه
بخش سیزدهم
20 دقیقه
بخش چهاردهم
17 دقیقه
بخش پانزدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی الیاس
نویسنده
گویندهیاسمن مومنی
ناشر چاپیانتشارات ارشدان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۵۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
16000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی الیاس

امید جلیل
۱۴۰۱/۷/۲
اولا موسیقی بسیار نامناسبی دارد ثانیا بلحاظ محتوا از بافت فرهنگی روستاهای ما بسیار فاصله دارد ثالثا بکاربردن ادبیات واژه‌های جدید در ساختار فرهنگی ما بویژه در روستاهای ما بسیار مهجور است مانند شرکت یونجه و مواجهه دو جوان درآن گویی راجع به یک کشور دیگر گفتگو میشود ودر آخر تکرار نام کتاب و..... بسیار نامناسب بود توصیه به خریدآن نمیکنم
rafaat Beidaghy
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
۱) عشق و انتقام جایشان عوض شده بود ۲) لزومی ندارد در ابتدای هر بخش نام نویسنده و خواننده تکرار شود به جای القائ نفرت و دلزدگی پیش می‌آید ۳) لزومی ندارد در همه‌ی بخش‌ها آهنگ دلهره آور با صدای زیاد تکرار و پخش شود
نسرين امينى
۱۴۰۲/۲/۳
اصلاً خوشم نیومد من معمولاً براى انتخاب کتاب به نظرات کتابراه اعتماد میکنم ولى اینبار ناامیدم کرد اصلاً هم رمان عاشقانه نبود ومقصود نویسنده رو از نوشتن این متن بى سروته ندانستم گوش دادن به این کتاب وقت تلف کردن بود و بس!
سارا امیری
۱۴۰۱/۶/۱۵
اسمش رو نمیشه رمان یا داستان گذاشت. حوصله آدم رو سر می‌بره. بسختی توانستم تا بخش سوم رو گوش بدهم؛ و بعد از کتابخانه م حذفش کردم.
زهرا بهرامی
۱۴۰۱/۴/۴
راوی خیلی خوبه داستان قسمتای جالبی داره ولی یه دفعه زیادی تخیلی میشه مخصوصا دو فصل آخرش اضافی و بود و به نظرم از اعتبار داستان کم کرده بود
سینا
۱۴۰۲/۱/۱۳
بهترین رمانی بود که تا حالا شنیدم
واقعیت زندگی را به قلم می‌کشد
سودابه زارعی
۱۴۰۱/۳/۳۰
بنظرم معمولی بود. بعضی قسمتهای داستان جالب بود
محسن کامکار
۱۴۰۰/۹/۱۳
به نظرم قلم محکم نویسنده وشیوایی قلمش کاملا مشهوداست
سامان مومیوند
۱۳۹۹/۱۰/۱۴
بسیار زیبا و شیوا داستان رو میخونن
فرشید حسینلو
۱۳۹۹/۱۰/۲۱
به معنای واقعی کلمه مزخرف
مشاهده همه نظرات 10

راهنمای مطالعه کتاب صوتی الیاس

برای دریافت کتاب صوتی الیاس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.