معرفی و دانلود کتاب صوتی هدیه زمستانی

عکس جلد کتاب صوتی هدیه زمستانی
قیمت:
۴۰۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هدیه زمستانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هدیه زمستانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هدیه زمستانی

کتاب صوتی هدیه زمستانی اثر جین منر دانون درباره‌ی پیرمردی است که همراه با همسرش در جنگل زندگی می‌کند. آن‌ها هر سال برای روز کریسمس بهترین درخت جنگل را آماده می‌کردند و جشن می‌گرفتند اما امسال...

در قسمتی از کتاب صوتی هدیه زمستانی می‌شنویم:

برف و بوران قسمت شمالی شهر را پوشانده بود. همه­ چیز آرام بود. وقتی پیرمرد از خواب بیدار شد، بدنش از سرما می‌لرزید. باید به بیرون می‌رفت تا کمی هیزم آماده کند. پیرمرد در کلبه‌ای وسط جنگل که بالای شهر بود زندگی می‌­کرد.

هر سال، نزدیک روز کریسمس پیرمرد به همراه همسرش به جنگل­ می‌رفت تا بهترین درخت کریسمس را پیدا بکند. آن‌ها همیشه بهترین را انتخاب می‌کردند. بعد از اینکه درخت را پیدا می­‌کردند آن را به داخل خانه‌شان می‌آوردند و برای تزئین آماده‌‌اش می‌کردند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
هدیه زمستانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هدیه زمستانی
نویسنده
مترجممحمد طالشیان
گویندهمهرانه امروانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۴۰۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هدیه زمستانی

برای دریافت کتاب صوتی هدیه زمستانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.