معرفی و دانلود کتاب صوتی خواب شاهزاده

عکس جلد کتاب صوتی خواب شاهزاده
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خواب شاهزاده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خواب شاهزاده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خواب شاهزاده

کتاب صوتی خواب شاهزاده نوشته‌ی جوئن اوپنهایم، داستانی عجیب و حیرت‌آور درباره‌ی شاهزاده‌ای است که نمی‌تواند بخوابد.

موضوع کتاب صوتی خواب شاهزاده (The Prince's bedtime) چیست؟

در روزگاران بسیار دور و در سرزمینی زیبا، پادشاه و ملکه‌ای مهربان همراه با پسرشان زندگی می‌کردند، زمانی که شاهزاده بزرگ شد، پدر و مادرش متوجه شدند که پسر از خوابیدن متنفر است و هیچ علاقه‌ای به آن ندارد. هر وقت صحبت خوابیدن می‌شد، شاهزاده به سرعت مخالفت می‌کرد. پادشاه و ملکه برای رفع این مشکل فکرهای گوناگونی کردند اما نتیجه‌ای نگرفتند. پادشاه که دیگر از دست پسرش خونش به جوش آمده بود، تصمیم گرفت درسی به پسر بدهد...

کتاب صوتی خواب شاهزاده مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب و بسیار آموزنده خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی خواب شاهزاده می‌شنویم:

اولین نفری که خودش رو به اونجا رسوند، یک شیمی‌دان بود و به پادشاه اطمینان داد داروی خواب‌آوری که به همراه داره، بدون شک شاهزاده رو به خواب سنگینی فرو می‌بره.

فرمانروا قبل از اینکه اون مرد رو به اتاق پسرش بفرسته، به یکی از نگهبان‌ها دستور داد تا مقداری از دارو رو بخوره. در عرض چند دقیقه، نگهبان احساس خواب‌آلودگی کرد، با اجازه از پادشاه روی زمین دراز کشید و خوابید.

فرمانروا که از تاثیر سریع دارو شگفت‌زده شده بود، شیمی‌دان رو پیش شاهزاده فرستاد. اما هر چقدر پدر و مادرش اصرار کردن، اون حتی لب به دارو هم نزد. فقط سرش رو به نشانه‌ی مخالفت تکون داد و پتوی ابریشمیش رو روی خودش کشید.

شیمی‌دان برای اینکه پسرک رو به خوردن دارو ترغیب کنه، پیشنهاد داد ملکه و خدمه‌ها، چند قطره مصرف کنند تا شاید نظرش عوض بشه. اون‌ها با پیشنهادِ مرد موافقت کردن و هر کدومشون، مقدار بسیار کمی شربت خواب‌آور خوردن. طولی نکشید تا اینکه اونا هم مثل نگهبان خوابیدن.

پسرک با شنیدن صدای خروپف، پتو رو از روی سرش کشید. ملکه و خدمه‌ها روی زمین دراز کشیده بودن و بنظر می‌رسید که ساعت‌ها در خواب به سر می‌بردند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۲ دقیقه
خواب شاهزاده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خواب شاهزاده
نویسنده
مترجمیاسین محمدنیا
گویندهمحمد طالشیان، هدیه آرمان، عارف امیری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خواب شاهزاده

برای دریافت کتاب صوتی خواب شاهزاده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.