معرفی و دانلود PDF کتاب مرجع کامل دوچرخه سواری

عکس جلد کتاب مرجع کامل دوچرخه سواری
قیمت:
۳۲۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مرجع کامل دوچرخه سواری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مرجع کامل دوچرخه سواری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مرجع کامل دوچرخه سواری

کتاب مرجع کامل دوچرخه سواری نوشتۀ جو فریل یکی از جامع‌ترین آثاری است که در زمینه آموزش دوچرخه‌‌سواری جاده به نگارش درآمده و پیروی از آن آسان می‌باشد. این کتاب شما را مانند دوچرخه‌سواران رده جهانی به‌ طور اصولی آموزش خواهد داد. اگر راه‌حل‌های ارائه‌ شده در آن را با دقت اجرا کنید قطعا به طرز چشمگیری عملکردتان در مسابقات بهتر خواهد شد.

چگونه باید تمرین سخت را برنامه‌ریزی کنیم؟ بهترین راه برای تمرین در طی هفته‌های مهم‌ترین مسابقات کدام است؟ قبل از شروع تمرین‌های سرعتی باید چند مایل رکاب بزنیم؟ اگر همانند روزی که تمرین را رها کرده‌ایم دوباره رکاب بزنیم روش درستی است؟ برای بازیابی چقدر باید رکاب بزنیم؟ برای موفقیت در کوهستان چه باید کرد؟ این‌ها نمونه سؤالاتی هستند که تقریبا هر روز دوچرخه‌سواران می‌پرسند.

ورزشکارانی که این سؤالات را می‌پرسند، همانند شما افرادی باهوش و کنجکاو هستند و آن‌ها سه سال یا بیشتر دوچرخه‌سواری می‌کنند و شاهد پیشرفت قابل توجهی در آمادگی اعم از مسافت‌های طی شده و مسابقات هستند. در واقع آن‌ها در دو سال اول، رقابت برایشان سرگرم کننده بود و در مسابقات نتایج خوبی هم کسب کرده بودند؛ اما حالا آن‌ها ارتقا پیدا کرده‌اند و اوضاع تغییر کرده است. آن‌ها دیگر نمی‌توانند فقط با رکاب زدن‌های بیشتر و تمرینات سخت‌تر پیشرفت کنند، آن‌ها فقط زمانی تمرینات خود را سخت‌تر می‌کنند که تعداد سوالات آن‌ها از پاسخ‌هایی که در اختیار دارند بیشتر باشد.

هدف کتاب مرجع کامل دوچرخه سواری (The cyclist's training bible) ارائه راه حل‌هایی برای حل سؤالات تمرینی شما به منظور دستیابی به موفقیت در مسابقات است، پاسخ‌ها همواره ساده و صریح نیستند و ممکن است این موضوع چندان با مذاق شما سازگار نباشد. در حالی که علم تمرین ورزشی در طول سی سال گذشته راه درازی را طی کرده است، اما امروزه تمرین مقوله‌ای از جنس هنر محسوب می‌شود. پاسخ بسیاری از سوالات تمرینی تقریبا با این جمله آغاز می‌شود: بستگی دارد. بستگی دارد که قبلا چگونه تمرین کرده‌اید، بستگی دارد در چه سنی باشید و... .

در بخشی از کتاب مرجع کامل دوچرخه سواری می‌خوانیم:

وقتی به قهرمانانی نظیر مرکس، هینالت و آرمسترانگ فکر می‌کنید چه چیزی به ذهنتان خطور می‌کند؟ جواب احتمالاً پیروزی آن‌ها در تور دو فرانس است. چرا چنین فکری می‌کنیم؟ به احتمال زیاد به آن دلیل آنکه این افراد انگیزه زیادی برای موفقیت داشته‌اند و این موضوع برای ما کاملاً مشهود است. انگیزه آن‌ها برای موفقیت استثنایی است.

آن‌ها حاضر بودند هرگونه فداکاری را انجام دهند، مایل‌ها رکاب بزنند و هر تمرینی که برای رسیدن به اهدافشان کمک می‌کرد را انجام دهند. برای رسیدن به بالاترین جایگاه در این حرفه، دوچرخه‌سواری مهم‌ترین اولویت زندگی آن‌ها بود و مابقی امور زندگی اولویت دوم آن‌ها محسوب می‌شد.

فهرست مطالب کتاب

قدردانی‌
چکیده مقدمه
فصل 1) تعهد فصل 
فصل 2) تمرین هوشمندانه
فصل 3) علم تمرین
فصل 4) شدت تمرین
فصل 5) ارزیابی 
فصل 6) قابلیت‌های مربوط به مسابقه
فصل 7) برنامه‌‌ریزی برای مسابقه
فصل 8) سال تمرینی 
فصل 9) برنامه‌‌ریزی تمرینات
فصل 10) تمرین برای مسابقه‌های چند مرحله‌ای
فصل 11) مطالعات موردی
فصل 12) قدرت
فصل 13) کشش
فصل 14) نیازهای منحصر به‌ فرد
فصل 15) ثبت کردن روزانه
فصل 16) سوخت‌ رسانی
فصل 17) مشکلات
فصل 18) ریکاوری
ضمیمه الف
ضمیمه ب
ضمیمه ج
ضمیمه د
واژه‌نامه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مرجع کامل دوچرخه سواری
نویسنده
مترجمسیامک وطنی
ناشر چاپیانتشارات فناوری نوین
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۸۸
زبانفارسی
شابک978-600-7272-45-9
موضوع کتابکتاب‌های ورزشی
قیمت نسخه الکترونیک
۳۲۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مرجع کامل دوچرخه سواری

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب مرجع کامل دوچرخه سواری

برای دریافت کتاب مرجع کامل دوچرخه سواری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.