معرفی و دانلود کتاب صوتی کتاب بیداری

عکس جلد کتاب صوتی کتاب بیداری
قیمت:
۴۳۰۰۰ تومان - 7.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کتاب بیداری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کتاب بیداری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کتاب بیداری

روح نیز مانند جسم ممکن است به خواب برود و این عصاره مطلبی است که مسیحا برزگر در کتاب صوتی کتاب بیداری به آن می‌پردازد. به خواب رفتن روح یعنی بسته شدن چشم و ندیدن جهان؛ در حالی که زندگی همواره ما را به تماشا و کشف رازهای خود دعوت می‌کند و آغاز این سفر بدون بیداری روح ممکن نیست.

درباره کتاب صوتی کتاب بیداری:

مسیحا برزگر نویسنده روح است و در آثارش از مسیری که برای خودشناسی و خداشناسی طی کرده می‌نویسد. "کتاب بیداری" هم فصلی دیگر از این سفر درونی است، سفری که پایان و مقصدی ندارد. هر مسافر به‌قدر توان و توشه خود در این راه پیش می‌رود و به‌اندازه کاسه خود از نعمت‌های آن بهره می‌گیرد؛ اما تعداد افرادی که این هجرت را تجربه می‌کنند اندک است و آن‌هایی که با دست پر از آن برمی‌گردند هم کمتر.

دنیای امروز ما را با خرید و مصرف آنچه نیاز نداریم مشغول کرده و این مشغله به حدی است که از نیازهای روح غافل می‌شویم. ما فراموش کرده‌ایم که چیزی فراتر از جسم‌هایمان هستیم. یاد گرفتیم تا آنچه جامعه مصرف‌گرای مدرن تاب دیدنش را ندارد از یاد ببریم چرا که دنیای امروز تمام توانش را به کار گرفته تا ما نپرسیم، نبینیم، نچشیم، تجربه نکنیم و در نهایت پا به مسیر قدسی که هدیه خدا برای ماست نگذاریم. بیداری روح باعث می‌شود آنچه را که فراتر از دنیای مادی وجود دارد ببینیم و به همین دلیل افرادی که از معاملات دنیوی سود می‌برند ما را از تجربه آن منع می‌کنند.

اما بیداری روح حادثه‌ای است که وقتی یک بار طعم آن را می‌چشیم دیگر قابل فراموشی نیست. چیزی که واقعا به آن نیاز داریم لحظات عاشقانه بین بنده و معبود، دیدن زیبایی رمز و راز پنهان درونمان و حس زنده بودنی است که تنها پس از بیداری روح احساس می‌کنیم. در درون همه ما جاده‌ای است که ما را به خود می‌خواند و برای قدم گذاشتن در آن ابتدا باید از خواب بیدار شویم...

کتاب صوتی کتاب بیداری مناسب چه کسانی است؟

شنیدن کتاب صوتی کتاب بیداری به طرفداران نوشته‌های عرفانی و معنوی و افرادی که آثار مسیحا برزگر را می‌پسندند، پیشنهاد می‌شود.

با مسیحا برزگر بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده صاحب سبک و پرطرفدار، روحیه معنوی و درون‌گرایی دارد که به راحتی می‌توان ردپای آن را در آثار برزگر دید. مسیحا برزگر متولد تهران است و علاوه بر مدرک ارشد زبان‌شناسی، تحصیلات حوزوی هم دارد. آثار فراوانی از او به چاپ رسیده که از آن‌ها می‌توان به «ما به عشق محتاجیم، بیداری نیلوفرانه، مدیریت خشم، سفر قهرمان، بشنو از نی و ماتریکس و مولانا» اشاره کرد.

برزگر همچنین کتاب‌هایی از نویسندگان مختلف ترجمه کرده که تمام آن‌ها رنگ و بویی معنوی دارند. «راز، این کتاب را فعلاً نخر، مسیحا، نیروی حال، قهرمان و معجزه» از آثاری هستند که توسط او به فارسی ترجمه شده‌اند. مسیحا برزگر علاوه بر مسائل معنوی، به حوزه معلولان و افراد ناتوان هم علاقه‌مند است و تمام توانش را برای ایجاد امید و عزت‌نفس در آن‌ها به کار می‌گیرد. ترجمه کتاب بی حدومرز، نوشته نیک آچیچ از جمله تلاش‌های او برای تحقق این هدف است.

در بخشی از کتاب صوتی کتاب بیداری می‌شنویم:

شادمانه زیستن هنر است اما بسیاری از آدم‌ها از این هنر بی‌بهره‌اند. بنابراین در اندوه و افسردگی مدام زندگی می‌کنند. گویی شادمانه زیستن غیرممکن است. اگر بدبختی خود به دیگران بگوییم، باور می‌کنند اما اگر از شادمانی خود به دیگران بگوییم، هرگز باور نمی‌کنند. انگار که سرخوردگی، یاس و ملال است که طبیعی است نه شادمانه زیستن. بعضی معتقدند که شادمانی حقیقی دروغی بیش نیست. و آنچه حقیقت دارد، بدبختی است و بدبختی. آن‌ها می‌گویند شاید بتوان اوضاع را کمی سامان داد و کمی راحت‌تر شد اما هرگز نمی‌توان طعم شادمانی حقیقی را چشید.

ما فقط می‌توانیم تنها کمی از بدبختی‌های خود بکاهیم، وگرنه امکان ندارد بتوانیم به خوشبختی دست پیدا کنیم. متاسفانه آثار سوء این باور بدبینانه آدم‌هاست که همه‌جا به چشم می‌خورد. یعنی تا چشم کار می‌کند آدم‌هایی را می‌بینیم که آکنده‌ هستند از احساس ملال و بدبختی. آن‌ها نمی‌دانند که زندگی ما در نگاه ما آفریده می‌شود. نگاه تیره و تار ما، زندگی را تیره و تار می‌بیند. نگاه روشن ما بر زندگی ما نور می‌پاشد. آدم‌ها دیده خود را به بد دیدن آلوده‌اند. همین آلودگی نگاه است که زندگی بسیاری از آن‌ها را به احساس یاس و بدبختی گره زده است. باید نگاه خود را بشوییم و جور دیگر ببینیم. باید طرحی نو دراندازیم و زندگی در نگاه خود از نو بیافرینیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
قسمت اول
۳۴ دقیقه
قسمت دوم
۳۲ دقیقه
قسمت سوم
۲۹ دقیقه
قسمت چهارم
۱۷ دقیقه
قسمت پنجم
۲۶ دقیقه
قسمت ششم
۲۶ دقیقه
قسمت هفتم
۱۹ دقیقه
قسمت هشتم
۲۱ دقیقه
قسمت نهم
۱۶ دقیقه
قسمت دهم
۲۷ دقیقه
قسمت یازدهم
۳۱ دقیقه
قسمت دوازدهم
۲۸ دقیقه
قسمت سیزدهم
۳۰ دقیقه
قسمت چهاردهم
۳۱ دقیقه
قسمت پانزدهم
۳۲ دقیقه
قسمت شانزدهم
۳۱ دقیقه
قسمت هفدهم
۲۸ دقیقه
قسمت هجدهم
۳۰ دقیقه
قسمت نوزدهم
۳۲ دقیقه
قسمت بیستم
۳۱ دقیقه
قسمت بیست و یکم
۲۶ دقیقه
قسمت بیست و دوم
۳۲ دقیقه
قسمت بیست و سوم
۳۲ دقیقه
قسمت بیست و چهارم
۳۱ دقیقه
قسمت بیست و پنجم
۳۱ دقیقه
قسمت بیست و ششم
۲۱ دقیقه
قسمت بیست و هفتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کتاب بیداری
نویسنده
گویندهمسیحا برزگر
ناشر چاپیانتشارات بهار سبز
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ ساعت و ۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی شعر، ادبیات و زندگینامه، کتاب‌های ادبیات پارسی
قیمت نسخه صوتی
۴۳۰۰۰ ت - 7.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کتاب بیداری

مریم مهدی
۱۴۰۱/۱/۴
مسیحا برزگر را استاد موفقیت و معنویتم معرفی کردن، ادم دلنشینی هست منتهی حرفهاش و کتابش یه جورایی زیادی عرفانی و ماورایی است، حالت شعارگونه اس تا ارائه راه حل، مثلا یک فصل تمام داشت توصیه می‌کرد مهربان باشین، لبخند بزنید، عشق بورزید، خوبی کنید و …
این چیزها به سادگی بیانشون اتفاق نمی‌افتند، مخصوصا برای ادم‌های پیچیده و پر از مساله امروز،
من که این کتاب را کاربردی نیافتم،
مجید مجیدی
۱۴۰۱/۲/۲۲
فوق العادس عالی توضیح داده شده.
جناب برزگر خیلی تمایل دارم با شما کتابی بنویسم و از اسرار حقایق و دیدن‌هایی که تجربه عمیق منطقی و درست شخصی بوده برای کمک به مردم به خاطر فقط الله، پرده بردارم... اگه به آگاهی وصل باشید متوجه میشید که منتظر همچنین شخصی بودید، من منتظر پیام و نظر شما هستم....
پریناز ظریفیان
۱۴۰۱/۳/۱
خدایا شکرت از این کتاب که مرا مهمان کردی با صدای گرم ودلنشین استاد مسیحا برزگر... کتاب پر از معنا ونکته است... روحم شاد شد.. خداقوت
حسن الله وردی
۱۴۰۱/۳/۱۱
هنوز کامل گوش ندادم اما همه کارای استاد عالی و بی نظیر هست
حامد نصیری
۱۴۰۱/۲/۱۰
سلام کتاب خوب و عالی بود من که بازم گوش میدم
Hh Khaledi
۱۴۰۱/۱/۱۴
حقیقتا بسیار کتاب کامل و جامع در باب معنوی مادی هست.
hamzeh beiraghian
۱۴۰۱/۱/۱۷
واقعا عالی و مفید و کاراست
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کتاب بیداری

برای دریافت کتاب صوتی کتاب بیداری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.