معرفی و دانلود کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ

عکس جلد کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ

به نظر شما مرگ پایان همه چیز است؟ کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ داستانی واقعی از تجربه نزدیک به مرگ یکی از مسئولین امنیتی را روایت می‌کند که بعد از ده دوز در کما بودن به این دنیا بازمی‌گردد.

درباره کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ:

نکات و موارد بسیار زیادی درباره دنیای بعد از مرگ در آموزه‌های اسلامی وجود دارند. اما هنوز برخی افراد نسبت به صحت این موارد شک دارند و نمی‌توانند درمورد آن‌ها یقین کامل داشته باشند. اما طبق سخنان بزرگان دین و آیات قرآن، چیزی که مسلم است، وجود دنیایی به اسم برزخ است که روح ما بعد از مرگ به آن سفر می‌کند.

برزخ را دنیایی میان این جهان و آخرت می‌دانند و طبق ادعای علمای دینی، روح انسان تا روز قیامت و زمان حسابرسی در آن دنیا قرار می‌گیرد. اما چیزی که عجیب است تجربهٔ متفاوت افرادی است که تجربه‌های نزدیک به مرگ را داشته‌اند. هریک از آن‌ها بر اساس اعمالشان در این دنیا و شخصیتی که از خود ساخته بودند، اتفاقات خاصی را در آن جهان تجربه می‌کنند.

یکی از این تجربه‌ها در کتاب شنود: تجربه نزدیک به مرگ برای شما روایت شده است. تجربه کسی که طی حادثه‌ای، ده روز در کما بود و در آن مدت روحش در جهانی دیگر سیر می‌کرد. او بعد از به هوش آمدن، داستان خود را برای بقیه تعریف کرد و ظاهراً گفته‌هایش دقیقاً مطابق با چیزهایی است که در دین اسلام درمورد معاد و دنیای بعد از مرگ وعده داده شده است.

این کتاب درواقع سومین اثر از مجموعهٔ جذاب و پرطرفدار «تجربهٔ نزدیک به مرگ» است. پیش‌ازاین کتاب‌های «سه دقیقه در قیامت» و «بازگشت» منتشر شدند که در هر یک از آن‌ها روایت‌هایی از دنیای بعد از مرگ و بازگشت از آن وجود دارند. حال سومین کتاب از این مجموعه، کتاب صوتی شنود است که به شکلی مستندگونه به روایت تجربهٔ یک فرد از این موضوع پرداخته است.

کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید بدانید بعد از مرگ چه چیزهایی را تجربه می‌کنید، شنیدن این کتاب می‌تواند دیدی روشن و شفاف به شما درباره این موضوع بدهد. همچنین علاقه‌مندان به موضوعات تجربیات نزدیک به مرگ از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد.

در بخشی از کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ می‌شنویم:

دوازده روز در بیمارستان و ده روز در بخش مراقبت‌های ویژه بودم. بارها ماجرای خروج روح و تجربهٔ نزدیک به مرگ برای من اتفاق افتاد. روح من حداقل روزی یک‌بار از بدنم خارج می‌شد و برمی‌گشت. توصیف آن چه دیده‌ام کار ساده‌ای نیست. این که بعضی از دوستان و بستگان خودت را به‌گونه‌ای مشاهده کنی که باورش برایت بسیار سخت است.

مثلاً یک‌بار به سراغ دوستان دوران نوجوانی‌ام رفتم. دو نفر از آن‌ها در یک اداره مشغول به کار بودند. خب وقتی کسی تعهد می‌دهد در یک اداره به میزان ساعتی مشخص کار مفید انجام دهد، باید نهایت دقت را کند تا مشکل حق‌الناس و خصوصاً در ادارات دولتی به مشکل بیت‌المال گرفتار نشود. این گرفتاری‌ها انسان را دچار مال حرام کرده و نتیجهٔ مال حرام در زوریه و فرزند انسان نمایان می‌شود.

به اتاق یکی از دوستانم رفتم. در زمان اداری مشغول کارهای شخصی شده و ارباب‌رجوع را پشت در معطل کرده بود. با یک نگاه فهمیدم این کار هر روزهٔ اوست. با اینکه ایشان نمازخوان و اهل رعایت حلال و حرام بود، اما من قیامت او را دیدم که به دنبال مردم می‌گشت تا از آن‌ها حلالیت بطلبد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۶ دقیقه
مصاحبه‌ای متفاوت
۱۱ دقیقه
مننژیت
۱۱ دقیقه
بازگشت
۱۴ دقیقه
چشمان فرزند
۱۵ دقیقه
بیت‌المال
۱۸ دقیقه
منبع نور
۱۵ دقیقه
پسر همسایه
۲۰ دقیقه
مکافات عمل
۲۶ دقیقه
فقط برای خدا
۴۶ دقیقه
حق الناس

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ
نویسنده
گویندهامیر فرحان نیا
ناشر چاپیانتشارات شهید ابراهیم هادی
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی دین و عرفان، کتاب‌های زندگی نامه
قیمت نسخه صوتی
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ

Z M
۱۴۰۱/۲/۱
خیلی عالی بود.
نکات خاص و جدیدی درکتاب بود. بسیار به حق الناس و انجام کارخالصانه برای خداوند متعال اشاره شده بود.
برنامه زندگی پس از زندگی که از شبکه۴ پخش میشود نیز، به این تجربه‌ها اشاره میکند و تجربه‌گر‌ها را به برنامه دعوت میکنند.
انسان واقعا نیاز دارد از جهانی که پس از این جهان است، باخبر
شود و بداند که هیچ چیز در این جهان بیهوده رخ نمیدهد و همه چیز دقیق محاسبه میشود... باید این نوع کتاب‌ها را حتما بخوانیم تا شرایط خودمان را بسنجیم.
حتما همه ما بعداز خواندن این دسته از کتاب‌ها، می‌بینیم که چقدر گناهکاریم و چقدر باید در رفتار و اعمال مان دقت و تجدید نظر کنیم.
به امید توفیق روزافزون
سپیده فرهادی نیا
۱۴۰۰/۱۱/۱۲
در کل بد نبود. ولی به وای بازگشت و سه دقیقه در قیامت نمیرسه. به نظرم یه جاهایی نویسنده چیزایی که دیده ممکنه واقعا در اثر تب مغزی که داشت بوده باشه. مثلا میگن اینجا یه دکمه هست که فشارش بدیم دشمنا میمیرن. دکمه؟؟؟؟؟؟؟ واقعا دکمه لازم دارن فرشته‌های خداوند؟ آره دیگه چند جاییش به نظرم اینطوری بود. درررر کل ارزش شنیدن تقریبا داشت. می ارزه
کامبیز باباییان
۱۴۰۰/۱۲/۱۹
عالی و معرکه است این کتاب، بسیار شبیه به کتاب زیبای ۳ دقیقه در قیامت ولی هرچقدر از این کتابها بخونیم برای رشد و آگاهی و در مسیر سعادت قرار گرفتن، باز هم احتیاج داریم. از همه عزیزانی که به این زیبایی تجارب ارزشمند و منحصر به فرد خود را به اشتراک می‌گذارند نمی‌دونم چجوری میشه تشکر کرد.
مرتضی ثانی
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
این سری کتاب‌ها با موضوع برزخ و تجربه نزدیک به مرگ وقتی که با بیان أهل بیت تطابق پیدا می‌کنه واقعا تأثیر زیادی در روحیات انسان ایجاد می‌کنه
نرگس کریمی
۱۴۰۰/۱۰/۲۹
ارزش گوش دادن را داشت 😊😊
البته من قبلاکتاب سه دقیقه در قیامت را خوانده بودم این کتاب بسیار شبیه ان کتاب است
محمد مهدی کشاورز
۱۴۰۱/۲/۳
از زبان مامور اطلاعاتی که به کما می‌رود وقایع بعد از مرگ را بیان می‌کند با نگاهی نو و هیجان انگیز و جذاب و گاهی اوقات ترسناک
محمد جمال‌آبادی
۱۴۰۱/۱/۲۳
کتاب خوبی بود صدای گوینده و لحن بیان خوبی داشت. موضوع جالبی هم داشت توی این ژانر توصیه میکنم حتما گوش کنید
علی سرمدیان
۱۴۰۱/۱/۶
برای فهمیدن برخی از گناه‌های این دنیا و... کتاب خوبیه
حببب یوسف نژاد
۱۴۰۰/۱۲/۲۲
عالیست بسیار در رفتار و کردارم تاثیر گذاشت
عبدالله رحیمی
۱۴۰۱/۱/۱۱
بسیارعالی و تاثیرگذار
فرزاد برمک
۱۴۰۰/۱۱/۱۰
خوبه ارزش شنیدن داشت
احمد دوستانی
۱۴۰۱/۱/۲۷
خوب است و آموزنده
جواد جوادنیا
۱۴۰۱/۲/۱۲
خیلی ماورایی بود
مشاهده همه نظرات ۱۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ

برای دریافت کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.