معرفی و دانلود کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ

عکس جلد کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ

به نظر شما مرگ پایان همه چیز است؟ کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ داستانی واقعی از تجربه نزدیک به مرگ یکی از مسئولین امنیتی را روایت می‌کند که بعد از ده دوز در کما بودن به این دنیا بازمی‌گردد.

درباره کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ:

نکات و موارد بسیار زیادی درباره دنیای بعد از مرگ در آموزه‌های اسلامی وجود دارند. اما هنوز برخی افراد نسبت به صحت این موارد شک دارند و نمی‌توانند درمورد آن‌ها یقین کامل داشته باشند. اما طبق سخنان بزرگان دین و آیات قرآن، چیزی که مسلم است، وجود دنیایی به اسم برزخ است که روح ما بعد از مرگ به آن سفر می‌کند.

برزخ را دنیایی میان این جهان و آخرت می‌دانند و طبق ادعای علمای دینی، روح انسان تا روز قیامت و زمان حسابرسی در آن دنیا قرار می‌گیرد. اما چیزی که عجیب است تجربهٔ متفاوت افرادی است که تجربه‌های نزدیک به مرگ را داشته‌اند. هریک از آن‌ها بر اساس اعمالشان در این دنیا و شخصیتی که از خود ساخته بودند، اتفاقات خاصی را در آن جهان تجربه می‌کنند.

یکی از این تجربه‌ها در کتاب شنود: تجربه نزدیک به مرگ برای شما روایت شده است. تجربه کسی که طی حادثه‌ای، ده روز در کما بود و در آن مدت روحش در جهانی دیگر سیر می‌کرد. او بعد از به هوش آمدن، داستان خود را برای بقیه تعریف کرد و ظاهراً گفته‌هایش دقیقاً مطابق با چیزهایی است که در دین اسلام درمورد معاد و دنیای بعد از مرگ وعده داده شده است.

این کتاب درواقع سومین اثر از مجموعهٔ جذاب و پرطرفدار «تجربهٔ نزدیک به مرگ» است. پیش‌ازاین کتاب‌های «سه دقیقه در قیامت» و «بازگشت» منتشر شدند که در هر یک از آن‌ها روایت‌هایی از دنیای بعد از مرگ و بازگشت از آن وجود دارند. حال سومین کتاب از این مجموعه، کتاب صوتی شنود است که به شکلی مستندگونه به روایت تجربهٔ یک فرد از این موضوع پرداخته است.

کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید بدانید بعد از مرگ چه چیزهایی را تجربه می‌کنید، شنیدن این کتاب می‌تواند دیدی روشن و شفاف به شما درباره این موضوع بدهد. همچنین علاقه‌مندان به موضوعات تجربیات نزدیک به مرگ از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد.

در بخشی از کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ می‌شنویم:

دوازده روز در بیمارستان و ده روز در بخش مراقبت‌های ویژه بودم. بارها ماجرای خروج روح و تجربهٔ نزدیک به مرگ برای من اتفاق افتاد. روح من حداقل روزی یک‌بار از بدنم خارج می‌شد و برمی‌گشت. توصیف آن چه دیده‌ام کار ساده‌ای نیست. این که بعضی از دوستان و بستگان خودت را به‌گونه‌ای مشاهده کنی که باورش برایت بسیار سخت است.

مثلاً یک‌بار به سراغ دوستان دوران نوجوانی‌ام رفتم. دو نفر از آن‌ها در یک اداره مشغول به کار بودند. خب وقتی کسی تعهد می‌دهد در یک اداره به میزان ساعتی مشخص کار مفید انجام دهد، باید نهایت دقت را کند تا مشکل حق‌الناس و خصوصاً در ادارات دولتی به مشکل بیت‌المال گرفتار نشود. این گرفتاری‌ها انسان را دچار مال حرام کرده و نتیجهٔ مال حرام در زوریه و فرزند انسان نمایان می‌شود.

به اتاق یکی از دوستانم رفتم. در زمان اداری مشغول کارهای شخصی شده و ارباب‌رجوع را پشت در معطل کرده بود. با یک نگاه فهمیدم این کار هر روزهٔ اوست. با اینکه ایشان نمازخوان و اهل رعایت حلال و حرام بود، اما من قیامت او را دیدم که به دنبال مردم می‌گشت تا از آن‌ها حلالیت بطلبد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۶ دقیقه
مصاحبه‌ای متفاوت
۱۱ دقیقه
مننژیت
۱۱ دقیقه
بازگشت
۱۴ دقیقه
چشمان فرزند
۱۵ دقیقه
بیت‌المال
۱۸ دقیقه
منبع نور
۱۵ دقیقه
پسر همسایه
۲۰ دقیقه
مکافات عمل
۲۶ دقیقه
فقط برای خدا
۴۶ دقیقه
حق الناس

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ
نویسنده
گویندهامیر فرحان نیا
ناشر چاپیانتشارات شهید ابراهیم هادی
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی دین و عرفان، کتاب‌های زندگی نامه
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ

Z M
۱۴۰۱/۲/۱
خیلی عالی بود.
نکات خاص و جدیدی درکتاب بود. بسیار به حق الناس و انجام کارخالصانه برای خداوند متعال اشاره شده بود.
برنامه زندگی پس از زندگی که از شبکه۴ پخش میشود نیز، به این تجربه‌ها اشاره میکند و تجربه‌گر‌ها را به برنامه دعوت میکنند.
انسان واقعا نیاز دارد از جهانی که پس از این جهان است، باخبر
شود و بداند که هیچ چیز در این جهان بیهوده رخ نمیدهد و همه چیز دقیق محاسبه میشود... باید این نوع کتاب‌ها را حتما بخوانیم تا شرایط خودمان را بسنجیم.
حتما همه ما بعداز خواندن این دسته از کتاب‌ها، می‌بینیم که چقدر گناهکاریم و چقدر باید در رفتار و اعمال مان دقت و تجدید نظر کنیم.
به امید توفیق روزافزون
شيرين
۱۴۰۱/۱۰/۲۷
این کتاب رو نقد کردم و ثبت نشد
گذشته به اینکه تجربیات نزدیک مرگ طبق شواهد علمى کاملا با داستان راوى متفاوت است.. ایشون بنظر مشکل سایکو سوماتیکى داشتن و بسیار زن ستیز.. تمام موارد شیطانى رو تشبیه به زن نیمه عریان و بد حجاب مطرح کردن و ملائک رو مرد!!!
در هر صورت انسانیت به آدم بودنه (زن و مرد در
دنیاى فیزیکى و فقط ظاهرى متفاوت هستن) هر چند هر دو جنسیت در وجود هر انسانى نهاده شده … تجربیات نزدیک مرگ فقط زمانى رخ میده که قلب از تپش افتاده باشه نه اینکه روح به صورت استند باى بره و بیاد …
kaka Mahya
۱۴۰۱/۶/۱۸
سلام عالی، این مدل کتب درس زندگی هستند، اماکاش توقسمت فقط برای خدااون یه خط راحالابه هردلیل به دروغ به کتاب اضافه نمیکردند، نویسنده باهمین یک دروغ زشت وبزرگ وزننده کل اجرخودش رانابودکرد.
آقای امنیتی، همه‌ی اعمالت برای رضای خدابوده واین عالی اماکاش رضای خدارادرنظرمیگرفتی واون دروغ رااضافه نمیکردی
برای رضای بعضیها.
کتاب ان سوی مرگ بهترین کتابه دراین زمینه وپیشنهاد
میکنم به همه‌ی علاقمندان به این مدل کتب.
کامبیز باباییان
۱۴۰۰/۱۲/۱۹
عالی و معرکه است این کتاب، بسیار شبیه به کتاب زیبای ۳ دقیقه در قیامت ولی هرچقدر از این کتابها بخونیم برای رشد و آگاهی و در مسیر سعادت قرار گرفتن، باز هم احتیاج داریم. از همه عزیزانی که به این زیبایی تجارب ارزشمند و منحصر به فرد خود را به اشتراک می‌گذارند نمی‌دونم چجوری میشه تشکر کرد.
سپیده فرهادی نیا
۱۴۰۰/۱۱/۱۲
در کل بد نبود. ولی به وای بازگشت و سه دقیقه در قیامت نمیرسه. به نظرم یه جاهایی نویسنده چیزایی که دیده ممکنه واقعا در اثر تب مغزی که داشت بوده باشه. مثلا میگن اینجا یه دکمه هست که فشارش بدیم دشمنا میمیرن. دکمه؟؟؟؟؟؟؟ واقعا دکمه لازم دارن فرشته‌های خداوند؟ آره دیگه چند جاییش به نظرم اینطوری بود. درررر کل ارزش شنیدن تقریبا داشت. می ارزه
مینا هستم
۱۴۰۱/۴/۱۸
فقط گوینده بیانش خیلی خوبه. موضوع داستان اغراق آمیزه.
خدا اونهمه سخت نمیگیره که نویسنده سخت میگیره.
در کل باعث میشه ادم به سمت خدا برگرده ولی بازم میگم اغراقش زیاده
و اینکه در مورد بیمارستان و کادر بیمارستان اینهمه معاندانه نوشته شده جای گلایه داره. دست پزشک و پرستار بعد از خدا دومین دست شفا دهنده است.
س نعمتی
۱۴۰۱/۱۰/۳۰
سلام، کتاب خوبیه اما از نظر من بعضی از قسمتها اغراق آمیز و ساخته ذهن بود و نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم.
باید روی انتقال مفاهیم بیشتر کار میشد تا جذابیت بیشتری داشته باشه.
اما در کل این‌ کتابها برای انذار خوبند.
زهرا شعبانزاده
۱۴۰۱/۹/۳۰
تقریبا شبیه به کتاب سه دقیقه در قیامت بود. با در گذشت همسرشان ناراحت شدم اما خیلی خوب بود که شخصیت اصلی این روایت میدونست که اگه براش مشکلی پیش اومده، ریشه مشکل کجاست. از قلم نویسنده و صوت راوی لذت بردم
سید مهدی ژیان سید احمدی
۱۴۰۱/۵/۱۸
فقط یک کلام بگم
خدا فقط به ما رحم کند
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی
عالی اگر صوتی‌های حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا امینی خواه را هم در تفاسیر این کتاب قرار دهید تا همه بدانند که چه چیزی در انتظارشان هستند
مرتضی ثانی
۱۴۰۰/۱۲/۱۸
این سری کتاب‌ها با موضوع برزخ و تجربه نزدیک به مرگ وقتی که با بیان أهل بیت تطابق پیدا می‌کنه واقعا تأثیر زیادی در روحیات انسان ایجاد می‌کنه
mehdi malek pour
۱۴۰۱/۵/۲۳
این کتاب باعث شد یاد بگیرم‌های شب اعمالم بررسی کنم و از جانب کسایی ک آسیب زدم دعا بخونم صدقه بدم هدیه کنم ب امام زمان
جدا از واقعیت یا غیر
بسیار باعث بیداری وجدان میشه
محمد مهدی کشاورز
۱۴۰۱/۲/۳
از زبان مامور اطلاعاتی که به کما می‌رود وقایع بعد از مرگ را بیان می‌کند با نگاهی نو و هیجان انگیز و جذاب و گاهی اوقات ترسناک
نرگس کریمی
۱۴۰۰/۱۰/۲۹
ارزش گوش دادن را داشت 😊😊
البته من قبلاکتاب سه دقیقه در قیامت را خوانده بودم این کتاب بسیار شبیه ان کتاب است
محبوبه سادات معنوی
۱۴۰۱/۱۰/۱۲
کتاب آموزنده اس و نتیجه ش اینه که خیلی مراقب اعمال خودمون باشیم و اصلا به خودمون مطمئن نباشیم و مدام استغفار کنیم و از مکر شیطان بخدا پناه ببریم
صالح مشایخ
۱۴۰۱/۱۰/۱۲
اولش منقلب کننده بود بعد که رفت توسیاست اغراق آمیز وبه اعتقادات آدمهای سست ایمان لطمه وارد شد درکل نتیجه عکس میدهد بخاطر دروغ بودنش برای افراد ساده لوح خوبه
مشاهده همه نظرات ۶۰

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ

برای دریافت کتاب صوتی شنود: تجربه نزدیک به مرگ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.