معرفی و دانلود کتاب صوتی تینا بلنده

عکس جلد کتاب صوتی تینا بلنده
قیمت:
6500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تینا بلنده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تینا بلنده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تینا بلنده

کتاب صوتی تینا بلنده نوشتهٔ دونا ماری مریت داستان دختربچه‌ای به اسم «تینا» را روایت می‌کند که بعد از رشد ناگهانی قدش، با دوستان و هم‌کلاسی‌هایش تفاوت پیدا کرده و حالا او و اطرافیانش باید با این رشد قدی ناگهانی کنار بیایند. این کتاب جزو مجموعه درخشان مسائل ریاضی است.

موضوع کتاب صوتی تینا بلنده چیست؟

بعد از تمام شدن تعطیلات تابستانی قد تینا نسبت به قبلش بسیار بلندتر به نظر می‌آمد و وقتی برای معاینهٔ سالانه به دکتر همیشگی‌اش مراجعه کرد، حتی دکترش هم از رشد ناگهانی قد او بسیار تعجب کرد. تینا از این بابت که حالا دیگر هم قد دوستانش نیست ناراحت است و هم‌کلاسی‌هایش به او لقب «تینا بلنده» را دادند.

اما آیا تینا موفق می‌شود به‌ظاهر جدیدش عادت کند و با نظر بقیه دوستانش هم کنار بیاید؟ او حالا به بلند قدترین بچهٔ کلاس سوم تبدیل شده و این تغییر ناگهانی حسابی برایش جدید به نظر می‌آید. دونا ماری مریت (Donna Marie Pitino) در کتاب تینا بلنده (Too-Tall Tina) با روایت داستانی جذاب و سرگرم‌کننده به کودکان می‌آموزد که هرکسی را با هر ویژگی که دارد دوست داشته باشند و تفاوت‌ها را بپذیرند.

کودکان با شنیدن این داستان می‌توانند یاد بگیرند که نباید نسبت به تفاوت‌های خود با دیگران نگران باشند و همیشه با اعتمادبه‌نفس بالا در جمع‌ها حضور یابند. همچنین به این نکتهٔ مهم پی می‌برند که هر تفاوتی می‌تواند یک موهبت باشد و موقعیتی را برایشان فراهم کند که دیگران شاید آن را نداشته باشند.

درباره مجموعه مسائل ریاضی (Math Matters):

کشف مسائل ریاضی به کمک داستان‌های جذاب! کتاب‌های این مجموعه تابه‌حال بیش از 11 میلیون نسخه در جهان به فروش رفته‌اند. همچنین این مجموعه برنده جایزه به کودکان بین 5 تا 8 سال کمک می‌کند تا مسائل ریاضی را با شور و اشتیاق زیادی یاد بگیرند. هر یک از این کتاب‌ها بر روی مفهوم خاصی تمرکز می‌کنند و مسئلهٔ ریاضی خاصی را آموزش می‌دهند.

کتاب صوتی تینا بلنده مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی تینا بلنده می‌شنویم:

زنگ آخر خورد و وقت خونه رفتن رسید. معلممون خانم لی بهمون یادآوری کرد که روز چهارشنبه روزیه که همه­‌ی کلاس با هم عکس می­‌گیریم و ازمون خواست که تا می‌­تونیم به خودمون برسیم که عکسمون از بقیه کلاس‌­ها قشنگ‌تر بشه. همه‌­ی بچه‌­ها هیجان‌­زده بودن؛ همه به غیر از من. اون خانمی که همیشه ازمون عکس می­‌گرفت عادت داشت که بچه‌­ها رو به ترتیب قد ردیف کنه.

با خودم فکر کردم من و نانسی و لولا هرسال توی عکس‌­ها کنار هم می­‌ایستادیم؛ ولی امسال نه.

به بچه‌­ها گفتم: «من دوست ندارم برم تو ردیف عقبی و دور از شماها وایسم.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
14 دقیقه
تینا بلنده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تینا بلنده
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهنرگس داغمه چی، نفیسه فتحی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
6500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تینا بلنده

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تینا بلنده

برای دریافت کتاب صوتی تینا بلنده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.