معرفی و دانلود کتاب صوتی گاهی شوخی‌ها خنده‌دار نیستند

عکس جلد کتاب صوتی گاهی شوخی‌ها خنده‌دار نیستند
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گاهی شوخی‌ها خنده‌دار نیستند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گاهی شوخی‌ها خنده‌دار نیستند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی گاهی شوخی‌ها خنده‌دار نیستند

کتاب صوتی گاهی شوخی‌ها خنده‌دار نیستند نوشته‌ی آماندا اف. دورینگ درباره‌ی توله سگی است که در کمپ تابستانی مورد آزار یکی دیگر از حیوانات قرار می‌گیرد و به مرور زمان یاد می‌گیرد در برابر قلدری‌های او از خود دفاع کند.

موضوع کتاب صوتی گاهی شوخی‌ها خنده‌دار نیستند (Sometimes Jokes Aren`t Funny) چیست؟

جیمی سگ کوچکی است که هر سال تابستان با تری و سیدنی به کمپ می‌رود. او امسال بسیار هیجان‌زده است چون قرار است با همه‌‌ی دوستانش در یک کابین باشد اما بچه‌ی دیگری به اسم تیلور در جمع آن‌هاست. تیلور دائماً شوخی می‌کند تا ادای بچه‌های باحال را دربیاورد اما شوخی‌هایش همیشه بامزه نیستند و گاهی اوقات توهین‌آمیز هم می‌شوند.

تیلور با شوخی‌های ظالمانه و تحقیرآمیزش جیمی را نشانه می‌رود و متأسفانه تعداد دیگری از بچه‌ها هم او را همراهی می‌کنند و این موضوع باعث می‌شود جیمی احساس بدی نسبت به خود پیدا کند.

البته همیشه اوضاع بر همین منوال نمی‌ماند و شخصیت اصلی داستان تصمیم می‌گیرد که در برابر این قلدر مقاومت کند و حقش را کف دستش بگذارد. به نظر شما جیمی موفق می‌شود از خود دفاع کند؟!

کتاب صوتی گاهی شوخی‌ها خنده‌دار نیستند مناسب چه کسانی است؟

این داستان آموزنده مناسب کودکان 3 تا 8 سال است؛ چرا که به آن‌ها می‌آموزد مرز باریک توهین و شوخی را درک کنند. از طرف دیگر آماندا اف. دورینگ (Amanda F. Doering) در کتاب صوتی گاهی شوخی‌ها خنده‌دار نیستند راهکارهایی برای جلوگیری از مسخره شدن نیز ارائه می‌دهد که شنیدن آن برای تمامی کودکان مفید خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی گاهی شوخی‌ها خنده‌دار نیستند می‌شنویم:

اون‌ها داشتن در مورد سفرِ کمپیِ بزرگی که قرار بود آخرِ اون هفته بریم صحبت می‌کردن. تیلور رو به سیدنی کرد و گفت: «ما قراره توی چادرهای سه نفره بمونیم. تو و تِری با من می‌مونین.»

سیدنی هم سرش رو به نشونه‌ی موافقت تکون داد. بعد صدای تِری رو شنیدم که درِ گوشش زمزمه کرد: «ولی جِیمی چی میشه؟»

تیلور چشم غره رفت و گفت: «بیخیال تِری. تو که نمی‌خوای با کسی دوست باشی که پشتِ سرت حرف‌های خبیثانه و توهین‌آمیز می‌زنه هوم؟»

با صدای بلند پرسیدم: «توهین‌آمیز؟ من هیچ‌وقت نگفتم که تو بو میدی تِری!»

ولی اون‌ها هنوز هم داشتن وانمود می‌کردن که من اون‌جا نیستم. خیلی احساس ناراحتی و عصبانیت می‌کردم؛ پس بلند شدم و از اونجا رفتم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۴ دقیقه
گاهی شوخی‌ها خنده‌دار نیستند

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی گاهی شوخی‌ها خنده‌دار نیستند
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهنرگس داغمه چی، مبینا آقاجانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی گاهی شوخی‌ها خنده‌دار نیستند

برای دریافت کتاب صوتی گاهی شوخی‌ها خنده‌دار نیستند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.