معرفی و دانلود کتاب صوتی نفرت بازی

عکس جلد کتاب صوتی نفرت بازی
قیمت:
۵۸۰۰۰ تومان - 10.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نفرت بازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نفرت بازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نفرت بازی

سالی تورن در کتاب صوتی نفرت بازی، یک کمدی خنده‌دار و عاشقانه را به تصویر می‌کشد که در آن یک زن و مرد در محل کارشان از همدیگر متنفر هستند و برای نشان دادن برتری خود وارد یک بازی عجیب و هیجان‌انگیز می‌شوند. این رمان پرفروش‌ترین کتاب USA Today و یکی از برترین داستان‌های عاشقانه سال 2016 است.

درباره کتاب صوتی نفرت بازی:

سالی تورن در سال 2016 میلادی کتاب صوتی نفرت بازی (The Hating Game: A Novel) را در سبک کمدی رمانتیک نوشت و موفق شد مخاطبان زیادی را به دست بیاورد. داستان این رمان از جایی آغاز می‌شود که لوسی هاتن به عنوان دختری مهربان و جذاب بین تمام همکاران خود محبوبیت دارد و مطمئن است که می‌تواند یک روز بر روی صندلی ریاست بنشیند. تنها یک مشکل در دفتر کارش وجود دارد و آن هم جاشوا تمپلمن است؛ مردی خشک، بداخلاق و کاربلد که هیچ توجهی به لوسی نمی‌کند و حتی از همدیگر نیز نفرت دارند.

آن‌ها از هم متنفر هستند و مجبورند در هفته بیش از 40 ساعت همدیگر را ملاقات کنند، روبه‌روی هم بنشینند و حتی هیچ ابایی ندارند که با رفتارهای خود این احساس انزجار را به یکدیگر نشان بدهند.

داستان رمان نفرت بازی در جایی اوج می‌گیرد که رقابتی شدید میان لوسی و جاشوا به وجود می‌آید و هر کاری می‌کنند تا بتوانند جایگاه بالاتر شغلی را از آن خود کنند و در نهایت برای رسیدن به شغل رویایی‌شان وارد یک بازی مضحک و بی‌پایان می‌شوند؛ نتیجه این بازی نیز استعفای جاشوا از اداره یا مدیر شدن لوسی است.

به هر حال هر چه ماجرای کتاب نفرت بازی پیش می‌رود، هیجان و جذابیت داستان افزایش پیدا می‌کند و کم کم شخصیت‌های اصلی داستان فکر و خیال‌هایی عاشقانه درباره همدیگر می‌کنند؛ احساساتی که هیچ‌وقت انتظارش را نداشتند.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی نفرت بازی:

- پرفروش‌ترین کتاب USA Today
- در لیست نهایی ده رمان برتر عاشقانه جوایز Goodreads Choice قرار گرفت.
- واشتگتن پست کتاب نفرت بازی را در لیست 20 رمان برتر عاشقانه سال 2016 قرار داد.
- از کتاب نفرت بازی به عنوان رمانی یاد می‌شود که توانست ژانر کمدی رمانتیک را بار دیگر زنده کند.
- قرار است از روی این داستان فیلمی سینمایی به همین نام به کارگردانی دیوید میرکین اقتباس شود.

نکوداشت‌های کتاب صوتی نفرت بازی:

- یک کمدی خنده دار و عاشقانه که داستانی جذاب و سرگرم کننده دارد. (Bookish)

- کتابی درخشان، خنده دار و جذاب! نفرت بازی یکی از بهترین آثاری‌ست که خوانده‌ام. (کریستین هیگینز، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز)

- سالی تورن نویسنده‌ای قدرتمند است و می‌تواند خوانندگان خود را با شخصیت‌های لوسی و جاشواً به خوبی همراه کند. (Library Journal)

- سالی تورن توانسته طرفداران داستان‌های کمدی و عاشقانه را به خود جذب کند و یک کتاب سرگرم کننده، جذاب و با شوخ طبعی بالا بنویسد. (سارا مک لین، واشنگتن پست)

- کتابی که از ابتدا تا انتها خنده‌دار، هوشمند، جدید و کاملا لذت بخش است و من آن را به شدت توصیه می‌کنم. (سوزان الیزابت فیلیپس، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز)

کتاب صوتی نفرت بازی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از ژانر کمدی رمانتیک لذت می‌برید و به دنبال داستانی سرگرم کننده و عاشقانه هستید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

با سالی تورن بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده استرالیایی با نوشتن اولین کتاب خود یعنی نفرت بازی توانست خود را به عنوان یک رمان نویس حرفه‌ای معرفی بکند و در بیست و پنج کشور دنیا فروش خوبی نیز به دست آورد. سالی تورن (Sally Thorne) به عنوان نویسنده پرفروش USA Today در حال نوشتن رمان‌های جدید خود است.

در بخشی از کتاب صوتی نفرت بازی می‌شنویم:

جاشوآ اخم می‌کند. «عرق کردی.» خب شاید به همان صحنه فکر نمی‌کند. صدای خرد شدن برگ خشکی را می‌شنوم و متوجه می‌شوم کسی از پشت سر به سمت ما می‌آید. ابرویم را با پرسش بالا می‌برم و جاشواً با تکان سر تایید می‌کند. حالا نوبت من شده و او باید پرچم را بردارد. از لباسش او را می‌گیرم و پشت سرم پناه می‌دهم. «داری چیکار...» سعی می‌کند از پشت سر چیزی بگوید اما در حال بررسی محوطه دنبال دشمنان کمین کرده هستم.

من لارا کرافت هستم که تفنگ‌هایش را بالا گرفته و چشمانش در طمع انتقام برق می‌زند. می‌توانم سایه آرنج دشمن را پشت بشکه‌ها تشخیص بدهم. داد می‌زنم: برو! از میان دستکش زخیم با انگشتم به دنبال ماشه می‌گردم. «من پوششت میدم.» ظرف چند ثانیه رخ می‌دهد؛ گوب گوب گوب! درد تنم را فرا می‌گیرد؛ دست‌ها، پاها، شکم، سینه. زوزه می‌کشم اما گلوله‌ها ادامه دارد؛ رنگ سفید تمام تنم را می‌پوشاند و به طور قطع کشته شده‌ام. جاشواً با مهارت ما را می‌چرخاند و با بدنش جلوی تیرها را می‌گیرد. در حالی که تیر می‌خورد، لرزش بدنش را حس می‌کنم. دستش را بالا می‌آورد تا سر من را محافظت کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه یک
نمونه دو
۲۸ دقیقه
فصل اول: بخش یک
۱۱ دقیقه
فصل اول: بخش دو
۳۲ دقیقه
فصل دوم
۳۶ دقیقه
فصل سوم
۳۲ دقیقه
فصل چهارم
۳۲ دقیقه
فصل پنجم
۲۷ دقیقه
فصل ششم
۲۶ دقیقه
فصل هفتم
۳۲ دقیقه
فصل هشتم
۱۸ دقیقه
فصل نهم: بخش یک
۲۲ دقیقه
فصل نهم: بخش دو
۲۱ دقیقه
فصل دهم: بخش یک
۲۱ دقیقه
فصل دهم: بخش دو
۲۸ دقیقه
فصل یازدهم
۲۸ دقیقه
فصل دوازدهم
۲۷ دقیقه
فصل سیزدهم
۳۱ دقیقه
فصل چهاردهم
۳۰ دقیقه
فصل پانزدهم
۳۲ دقیقه
فصل شانزدهم
۲۷ دقیقه
فصل هفدهم
۲۰ دقیقه
فصل هجدهم: بخش یک
۲۲ دقیقه
فصل هجدهم: بخش دو
۲۶ دقیقه
فصل نوزدهم
۱۷ دقیقه
فصل بیستم
۱۱ دقیقه
فصل بیست و یکم
۲۸ دقیقه
فصل بیست و دوم
۳۶ دقیقه
فصل بیست و سوم
۱۵ دقیقه
فصل بیست و چهارم: بخش یک
۲۴ دقیقه
فصل بیست و چهارم: بخش دو
۱۳ دقیقه
فصل بیست و ششم
۳۱ دقیقه
فصل بیست و هفتم
۱۸ دقیقه
فصل بیست و هشتم: بخش یک
۲۲ دقیقه
فصل بیست و هشتم: بخش دو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نفرت بازی
نویسنده
مترجمفرشاد شالچیان
گویندهمریم پاک ذات
ناشر چاپیانتشارات آموت
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ ساعت و ۴۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۵۸۰۰۰ ت - 10.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نفرت بازی

Maryam
۱۴۰۱/۹/۲۶
از دستم در رفته چند داستان صوتی با صدای خانم پاکذات گوش کردم. ولی شک ندارم هربار از انتخابم لذت بردم.
ایشون در گویندگی و صداپیشگی واقعا حرفه‌ای و دلنشین هستند.
در رابطه با کتاب لازمه بدونید که با یک اثر شیرینِ تجاری طرف هستید. یک عاشقانه‌ی مدرن و امروزی که شما رو سرگرم میکنه و توی دلتون قند آب
میکنه.
این کتاب یک اثر ادبی محسوب نمیشه. پس اگر به دنبال عاشقانه‌هایی برای تغییر و به چالش کشیدن ایدئولوژی‌هاتون هستید، مسیرتون رو کمی به سمت عاشقانه‌های کلاسیک کج کنید.
این حرفم به این معنی نیست که یک عاشقانه‌ی مدرن حرفی برای گفتن نداره، یا چیزی برای یادگیری نداره‌. شما از این داستان به وضوح چیزهایی یادمی‌گیرید که برای تمام روابط مستحکم لازمه. و این آموزش در این داستان به شیرین‌ترین شکل ممکن اتفاق میفته.
ولی به هرحال مرزهای میان عاشقانه‌های تجاری و ادبی غیرقابل انکار هستند.
اقتباسی سینمایی از این کتاب ساخته شده که سرگرم کننده و جذابه. بعد از خوندن یا گوش دادن به کتاب، حتما فیلم رو هم تماشا کنید.
جا داره بگم این فیلم سینمایی تفاوت‌هایی با کتاب داره. بزرگ‌ترین تفاوت در زمان‌بندی حوادثِ داستان به چشم میاد. اسم فیلم:
The hating game 2021
سوگند یونسی
۱۴۰۱/۸/۸
قسمتی از متن کتاب: خنده‌اش هزار برابر خنده هرکس دیگری می‌ارزد، یک عکس لازم دارم چیزی که بتوانم پیش خودم نگه دارم، لازم دارم تمام این سیاره عجیب و غریب از چرخش بایستد تا من بتوانم این لحظه را ثابت کنم…
.
.
.
اگر از خواندن کتاب‌های عاشقانه لذت میبرید بدون شک این کتاب به یکی از عاشقانه‌های مورد
علاقتون تبدیل میشود و در یک جمله کتاب حال و هوایی شاد، دوستداشتنی و هیجان انگیزی دارد…
وهنرمندی و گویندگی خانوم پاکذات هم که نیازی به تعریف ندارد و لذت از این کتاب را صدچندان میکنند…ممنون از آوانامه، انتشارات آموت و فرشاد شالچیان برای ترجمه‌ی عالیشون♥️
و این نظر شخصی من است که حتی کتابخوان‌های حرفه‌ای هم خوب است که پس از چند کتاب عمیق و با محتوا سنگین برای استراحت یک کتاب سبک وسرگرم کننده بخوانند و این کتاب میتواند برای آن‌ها هم زنگ تفریح جذابی باشد😉
Ms Moti
۱۴۰۱/۵/۷
یک: چیزی که این کتاب صوتی رو دلنشین کرده صدای گوینده‌ هست که به خوبی روی داستان نشسته و آدم از گوش کردن بهش خسته نمیشه.
دو: رمان در مورد دو همکار هست که ظاهراً از یکدیگر متنفر هستند ولی با گذشت زمان و با ورود به زندگی شخصی یکدیگر علاقشون به هم رو اعتراف میکنن.
سه: توجه داشته باشید که این کتاب و
یک اثر ادبیاتی فاخر نیست، صرفا کتابی هست که برای سرگرم شدن ارزش مطالعه داره.
چهار: از روی این رمان فیلمی به همین نام ساخته شده که البته در فیلمنامه متن کتاب تفاوت‌هایی دیده میشه؛ به هر حال بعد از مطالعه رمان می‌تونید فیلم رو ببینید و لذت ببرید.
Morteza Salimi
۱۴۰۰/۱۰/۲۴
اگه دنبال کتاب عاشقانه درست درمون میکردید, حتما به لیست goodreads choice مراجعه کنید چون به مزاج ما ایرانیا خوش تره
در مورد کتاب بخوام بگم مثل فیلم اتش بس خودمونه, البته شدیدا قوی تر, وقتی این کتابو میخونید تو بعضی جاهاش از خنده روده بر میشید, تو بعضی جاهاش قلبتون داغ میشه و شدیدا نیاز به یه عشق و
پیدا میکنید 🤭🥰 خلاصه جز عاشقانه خیلی توپه
اگه خواستین بخونین این کتابو حتما با پارتنرتون بخونید, چون راحت میشه خودتونو جاگذاری کنید جای شخصیت اصلی لذت کتاب ۱۰۰ چندان بشه
Mahsa Bashiri
۱۴۰۱/۱۱/۵
یک کتاب بسیار دلنشین و جذاب کشمکشی که با نفرت شروع و به عشق ختم می‌شود، جدال و بحثهایی جذاب که خنده را به روی لب می‌آورد با خواندن یک فصل آن دیگه محاله که بتونید از خواندن آن منصرف شوید، بسار جذاب است و بیانگر داستانی عاشقانه، رسیدن از عشق به نفرت. و مثل همیشه صدای زیبای خانم پاک ذات این کتاب رو دلنشین تر و جذاب تر کرده و باعث میشه با گوش دادن به آن چشمهات رو ببندی و همه چیز را ملموس ببینی.
کتایون فرهمند
۱۴۰۱/۷/۲۸
این داستان میتونه فیلمی باشه که یکبار میبینید با چیپس و پفک و دقایقی سرگرم میشید. چیز زیادی برای آموزش نداره و مناسب سنین نوجوانی هست بیشتر. خانم پاک ذات راوی بسیار خوبی هستن و به این داستان روح دادن. خیلی به جزییات فیزیکی مرد داستان و کشش اول شخص بهش تاکید اغراق آمیزی شده و گاهی حوصله سر بر میشه و این تاکید. بیشتر از عاشقانه میشه گفت به ابعاد هوس آمیز اول شخص اشاره داره. ممنون از آوانامه کتابراه 🙏
شهرزاد منصوری
۱۴۰۱/۵/۲
چیزى که توى این رمان جذابه، خود بودنِ محضِ
دختر داستانه. دخترى که قدرتش در زیبایى اندام و جلف بودن و آراستگى هاى غلو شده و مصنوعى نیست، بلکه حس دوست داشتنى بودنِ ذاتیه که از دریافت محبت بى قید و شرط پدر و مادر به او نشأت گرفته. بر خلاف دوستان که داستان رو براى نوجوانان مفید دونستند، نظرم اینکه این کتاب میتونه براى هر زنى مفید باشه، اگه راجع به روال اتفاقات داستان و شخصیت‌ها فکر کنه.
مهسا عین اله پور
۱۴۰۱/۹/۲۱
یک دختر و یک پسر که هر کدام در نوع خود جذاب و دوست داشتنی هستند بنا به اتفاقاتی مجبور به همکاری می‌شوند در طول روز‌ها و ساعات اداری با هم کل کل و رقابت دارند و احساسی درون قلب خود دارند که به ظاهر تنفر است اما هر چه جلو می‌رویم به نوع و کیفیت احساس خودشان پی می‌برند (پایان خوش) پیشنهاد میکنم
عسل ر
۱۴۰۱/۵/۱۰
کتاب جذابی بود که حول رقابت دو رقیب دختر و پسر می‌گردد که از هم تنفر داشته و مدام در حال کل کل و رو کم کنی هستند تقریبا شبیه به فیلم پروپوزال بود... به قول نویسنده فاصله عشق و نفرت از مو هم نازک تر است... نفرتی عظیم می‌تواند به عشقی آتشین تبدیل شود و بالعکس... و این موضوع چقدر سرنوشت ساز است
نیلوفر
۱۴۰۱/۱۰/۳
این کتاب صرفا یک کتاب سرگرم کنندست و نکته خاصی به مخاطب منتقل نمیکنه. روند داستان ابتدا برای من کمی کسل کننده بود ولی از اواسط به نظرم بهتر شد. کمی در توصیف شخصیت مرد داستان اغراق شده بود. گویندگی این کتاب خوب بود فقط لحن صحبت جاشوا کمی بیش از حد شُل و بی روح بود
Nemesis
۱۴۰۱/۶/۱۳
درسته کتاب شاهکاری نیست ولی با توجه به اینکه بیشتر کمدی و عاشقانه است خیلی قشنگ نوشته شده اکثرا کتابای عاشقانه چیز خاصی ندارن ومعمولا همه میدونن تهش چی میشه ولی اینکه تو طول داستان خندیدم و لذت بردم و کلکل‌های زوج شون باحال بود نشون میده که این کتاب ارزش خوندن داره
Maryam M
۱۴۰۰/۸/۲
خود کتاب به نظرم در حد احساسات فوق مادی و دم دستی نوجوون هاست، نویسنده رویاهای خودش رو در مورد یک مرد ایده آل ثبت کرده بود که برای دختربچه‌ها هیجان انگیزه. گوینده اما مثل همیشه فوق العاده ست. با اون اجرای عالی و صدای جذاب.
مهتاب ثابت
۱۴۰۰/۱/۱
از داستان خوشم اومد مخصوصا با اجرای فوق العاده خانم پاک ذات، هر کتابی که با صدای خانم پاک ذات باشه خریداری میکنم چون صدای ارامش بخششون رو دوست دارم هم کتابهایی که روایت میکنند باب سلیقه من هست با ارزوی موفقیت بیشتر برای کتابراه
مریم رهی
۱۴۰۱/۴/۱۲
خیلی خوب و روان و سرگرم کننده بود. از معدود کتاباییه که بی وقفه گوش دادم و واسه شنیدن هر بخش جدیدش مشتاق تر شدم.
موضوعش رو فکر کنم خیلیا تو زندگیش تا حدودی تجربه کرده باشن و همین داستانو ملموس تر کرده
فاطمه آرام
۱۳۹۹/۱۱/۱۷
داستانش شبیه یک درام کلیشه‌ای شرق آسیاست، دختر و پسری که دائما در حال دعوا باهمن ولی درنهایت عاشق هم میشن. البته خانم پاک ذات اجراشون خیلی خوبه ولی داستان خاصی نداره
مشاهده همه نظرات ۵۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نفرت بازی

برای دریافت کتاب صوتی نفرت بازی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.