معرفی و دانلود کتاب صوتی هدیه روز کریسمس

عکس جلد کتاب صوتی هدیه روز کریسمس
قیمت:
۳۵۰۰ تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هدیه روز کریسمس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هدیه روز کریسمس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هدیه روز کریسمس

کتاب صوتی هدیه روز کریسمس اثر هانس ویلهلم داستانی جذاب از کریسمس و بابانوئل و هدایای کریسمس برای کودکان است. این کتاب صوتی زیبا با صدای عاطفه مولائی طبری روایت می‌شود.

هانس ویلهلم (Hans Wilhelm) نویسنده‌ای است که به دلیل نوشتن داستان‌های مصور برای کودکان به شهرت رسیده است. او سعی می‌کند مفاهیم اخلاقی را در داستان‌هایش به تصویر بکشد. تاکنون 200 کتاب برای کودکان، نوشته و منتشر کرده است و شاید کودکان ایرانی نیز چند کارتون را که بر اساس کارهای او ساخته شده اند، در ذهن داشته باشند. از جمله کتاب‌های پرفروش این نویسنده، داستان‌های نودلز نام دارد که تاکنون 10 میلیون نسخه در جهان به فروش رفته و به 20 زیان گوناگون ترجمه شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی هدیه روز کریسمس می‌شنویم:

دو روز قبل از کریسمس بود. من به همراه هری، بابی و مونتی در حال درست کردن یه آدم برفی بودیم که یهو فریتز خرگوش به همراه خواهر کوچولوش امیلی جلومون ظاهر شد و اون رو بهمون معرفی کرد. فریتز گفت: خواهرم امیلی از جنوب اومده و تا حالا برف ندیده. اون چیز زیادی درباره زمستون نمیدونه. معلوم بود که امیلی چیز زیادی درباره کریسمس نمی‌دونست. تو اون هوای سرد از من پرسید؟ بابانوئل کیه؟ من برای اون توضیخ دادم که...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
هدیه روز کریسمس

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هدیه روز کریسمس
نویسنده
گویندهعاطفه مولائی طبری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هدیه روز کریسمس

برای دریافت کتاب صوتی هدیه روز کریسمس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.