معرفی و دانلود کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد

عکس جلد کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد
قیمت:
25000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد

کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد شامل تعدادی از نامه‌هایی است که توسط فروغ فرخزاد نوشته شده است. فروغ نامه بسیار می‌نوشت و تا امروز بیش از ۸۰ نامه از وی منتشر شده است، اما بسیاری نامه‌های دیگر هم از او به جا مانده که هنوز چاپ نشده‌اند.

این نامه در دست ابراهیم گلستان چه می‌کرد؟

گلستان در پاسخ به پرسش روزنامه ابتکار مبنی بر اینکه «چطور این نامه به دست پژوهشگر زندگی فروغ رسیده است؟» پس از بیان دلیل واگذاری نامه‌‌های فروغ به فرزانه میلانی، اذعان می‌دارد که خواهر فروغ به خاطر مصون ماندن آنچه از فروغ به یادگار مانده بود از دست پدر کج‌خلق و بدرفتارش آن‌ها را در اختیار وی قرار داده است: «... من نسخه نامه‌ها را برای خودم نگه نداشتم. آن‌هایی که من داشتم خانم گلوریا فرخزاد از صندوق پدرش درآورده و داده به من و همین‌طور مانده بود تا اینکه خانم میلانی با گلوریا تماس گرفت و او هم گفت من هرچه بود برای حفاظت به گلستان سپردم. آن وقت هم که آن آقا (پدر فروغ) اثاثیه را برده مقداری از آن‌ها را نبرده بود و بعد تابلو نقاشی و اثاثیه و... مانده بود تا اینکه همسر مرحوم من به پسر فروغ تلفن می‌کند که بیا این اثاثیه را ببر که آن پدر نیاید بقیه را ببرد و تمام آن اثاثیه را به آن پسر داد و شنیدم آن پسر وضع مالی خیلی بدی دارد...»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
7 دقیقه
نامه شماره یک
10 دقیقه
نامه شماره دو
1 دقیقه
نامه شماره سه
12 دقیقه
نامه شماره چهار
10 دقیقه
نامه شماره شش
8 دقیقه
نامه شماره هفت
10 دقیقه
نامه شماره هشت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد
نویسنده
گویندهطاهره فرح بخش
ناشر صوتی گروه هنری اقاقیا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۵۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی شعر، ادبیات و زندگینامه، کتاب‌های زندگی نامه
قیمت نسخه صوتی
25000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد

Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۷/۱/۱۹
از میان نامه‌های فروغ فرخزاد، نامه‌های پس از جدایی از همه بهتر است. انگار که روح سرکش فروغ فرخزاد آرام تر شده باشد. نامه‌های ایشان مربوط به سه مقطع از زندگی فروغ فرخزاد است. نامه‌ها به قلم فروغ پیش از ازدواج، زندگی مشترک، جدایی از همسرش نگاشته شده است، اما در یک چیز مشترک هستند، عشق و دوست داشتن، دوست داشتن وعشق را می‌توان از ایشان آموخت. که در این کتاب صوتی می‌توان یافت.
ماکان ....
۱۳۹۹/۸/۸
من نسخه نمونه رو شنیدم قشنگ بود ولی بعضی از استادان نظر دادن که لحن سوگ وارانه و غمیگن روی این شعر بد بوده به این دلیل که شنونده غمگین بودن رو باید حروف و کلمات بفهمه نه از اوا و به نظر من یکی از دلایل مهمی که ما امروزه شاعر‌های به این بزرگی نمیبنیم همین هست... ولی با تمام ایراد‌ها چیزی از ارزش شعر کم نکرده
راضیه مرادی
۱۳۹۶/۱۲/۱۰
سلام من فکر می‌کنم این کتاب نامه‌های فروغ به همسرش پرویز شاپور باشه نه ابراهیم گلستان، اما توی قسمت معرفی کتاب طوری نوشته شده که انگار مربوط به گلستان میشه، تا جایی که من اطلاع دارم نامه‌هایی که دست خانم میلانی هستند هنوز چاپ نشدن فقط یکیش در فضای مجازی منتشر شده با تشکر
دیبا شیرمحمدی
۱۳۹۹/۱/۱۷
آهنگ پس زمینه نه تنها به زیبایی کار اضافه نکرده بلکه باعث شده تمرکز از مفهوم کلام گرفته شه، و لحن پرسوز و گداز و ملتمسانه برای نامه‌ها بسیااار افتضاح و نامناسبه، چیزی که درد رو میرسونه و حس داره خود کلامِ فروغه، نه این که با شیون گونه خوندن نامه‌ها بخواید بهش حس بدید. در کل فاجعه بود.
مسعود ضیایی
۱۳۹۷/۷/۷
گذاشتن صدای پر سوز و گداز لطمه بسیاری به اینکار وارد کرده و شنیدن آن را در حد سریالهای نازل تلویزیونی پایین آورده است. بعلاوه موسیقی بسیار بیربط.
هلیا استاد اسداله
۱۴۰۱/۱۱/۱۲
شنیدن نامه‌های فروغ فرخزاد که یکی از افراد مورد علاقه من است برایم بسیار شیرین بود. اما ترجیح من این بود که راوی لحن نامه را روایت نکند و آن را به شنوندگان بسپارد.
رعنا حافظی
۱۳۹۷/۸/۲۹
خیلی بد خونده شدههههه
bbbb rrrrr
۱۳۹۷/۱/۲۴
خیلی ضعیف خوانده شدن
نجمه پیله ور
۱۳۹۹/۳/۲۳
خیلی خوب بود تاثیر گذار و مفید و پر محتوا مرسی کتابراه
مهسا سلطان نژاد
۱۳۹۹/۱/۱۵
یه لحظه فکر‌کردم دارم یکی از سریال‌های آبکی تلویزیون رو میبینم!
سارا عطار
۱۳۹۸/۱۰/۴
صدای پر سوز و گداز با لحن ملتمسانه اصلا به شخصیت فروغ نمیخوره...
Debora
۱۴۰۰/۱/۲۰
خیلی جالب نبود. زندگی نامه خانم فرخ زاد فوق العادست. حتما اونو گوش کنید
یاسمن گرجی
۱۴۰۰/۷/۵
خیلی بد و اشتباه خونده شده
فاطمه اروج زاده
۱۳۹۸/۶/۳
فوق العادست مخصوصا صدا واجرای استاد👌👌👌
مشاهده همه نظرات 14

راهنمای مطالعه کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد

برای دریافت کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.