معرفی و دانلود کتاب نکند عاشق شده‌ام...

عکس جلد کتاب نکند عاشق شده‌ام...
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نکند عاشق شده‌ام... و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نکند عاشق شده‌ام... و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نکند عاشق شده‌ام...

کتاب نکند عاشق شده‌ام... مجموعه‌ای از چندین داستان کوتاه به قلم محمدرضا پستک است که در کنار داشتن حکایت‌هایی با موضوعات اجتماعی، مضامین عاشقانه را با زبانی شیرین و جذاب بیان می‌کند.

درباره‌ی کتاب نکند عاشق شده‌ام:

این کتاب از داستان‌های کوتاه، زیبا و خواندنی تشکیل شده است که هر کدام از آن‌ها شما را با موضوعات گوناگونی آشنا می‌کند، از مسائل خانوادگی و احساسی گرفته تا مضامین اجتماعی! داستان‌های این کتاب لحظاتی را به تصویر می‌کشند که در زندگی هر کدام از ما رخ داده است و می‌توانید با دل و جان با تک تک احساسات شخصیت‌های داستان‌ ارتباط برقرار کنید.

کتاب نکند عاشق شده‌ام... برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به خواندن داستان‌های کوتاه فارسی علاقه دارید، این کتاب برای شماست.

در بخشی از کتاب نکند عاشق شده‌ام... می‌خوانیم:

عکس‌ها را روی میز کامپیوتر پرت می‌کنم. صدای انفجارهای پی در پی به گوش می‌رسد، سرم را میان دست‌‌هایم می‌گیرم و مچاله می‌شوم. می‌خواهم فکر کنم، نمی‌توانم، فکر از مغزم می‌پرد، اتاق دور سرم می‌چرخد، دارم دیوانه می‌شوم، با خودم حرف می‌زنم، حرف که نه، هذیان می‌گویم، می‌‌دانم که همه‌اش تقصیر این عکس‌‌هاست، تقصیر همین عکس‌ها که در لحظه‌ی گذرای خویش ثابت مانده‌اند و هزاران حرف آتشین از دلشان بیرون می‌ریزد، همین چند قطعه عکس که نمی‌دانم از کجا به دست من رسیده است، لعنتی‌ها، با این که بازتاب زندگی روزمره من نیستند، وادارم می‌ کنند خود واقعی‌ام را ببینم، نگاه‌شان که می‌کنم، حس خفگی پیدا می‌کنم، انگار دو دست آهنین سفت و سخت گلویم را می‌فشارند، می‌فشارند و رها نمی‌کنند، معلوم نیست از جانم چه می‌خواهند، صدایی ناآشنا در گوشم می‌گوید:

آیینه هستند، خوب نگاه‌‌شان کن.

نگاه‌ می‌کنم، با دقت، عمیق و طولانی، آیینه نیستند، اگر آیینه بودند تا حالا تکه تکه‌‌شان کرده بودم، نه، نه، هرگز نمی‌توانند آیینه باشند، آیینه برگردانی از شکل ظاهری انسان‌ها را نشان می‌دهد، جلو آیینه اگر ایرادی هم داشته باشیم، آن هم ظاهری، رفع می‌کنیم، مثل بقیه آدم‌ها، راست می‌ایستیم، سر و وضع‌مان را مرتب می‌کنیم، آراسته و شیک، با کت شلوار اطو کشیده، با لباس خلبانی، با دشداشه، با حوله حمام و موهایی خیس، با لباس راحتی منزل، بستگی دارد که کجا باشیم یا کجا بخواهیم برویم، یعنی اصلاً هیچ ابایی از آیینه نداریم.

فهرست مطالب کتاب

آه... عزیزم!
تسبیح و ماهی
آرام‌ترین خواب زندگی
نکند عاشق شده‌‌ام
آلزایمر
پر از زندگی
دیس ایز گود
دست‌های خالی از لذت لالایی
مرگ با وقار
دردسر سردرد
کوچه پروانه
آژیر یکسره قرمز
بالاخره گرفتم
دل گمشده
چشمان راضیه
نقش نگار
راز ستاره گمشده
قلب آبی درخت
درخت زندگی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نکند عاشق شده‌ام...
نویسنده
ناشر چاپینشر عطران
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۶۳
زبانفارسی
شابک978-622-734396-0
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نکند عاشق شده‌ام...

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب نکند عاشق شده‌ام...

برای دریافت کتاب نکند عاشق شده‌ام... و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.