معرفی و دانلود کتاب صوتی کتاب عشق

عکس جلد کتاب صوتی کتاب عشق
قیمت:
39000 تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کتاب عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کتاب عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کتاب عشق

کتاب صوتی کتاب عشق نوشته‌ی دون میگوئل روئیز شما را در زمینه‌ی دوست داشتن و برقراری روابط عاطفی با دیگران راهنمایی می‌کند و با اطلاعاتی که در اختیارتان قرار می‌دهد به شما می‌آموزد که چگونه خود و جهان پیرامون‌تان را دوست بدارید.

درباره‌ی کتاب صوتی کتاب عشق:

شما استاد هستید؛ چرا که قدرت این را دارید که زندگی خود را خلق یا ویران کنید. شما با هر باوری که درباره‌ی خود دارید، آفریننده‌ی خویش محسوب می‌شوید. تفاوت انسان‌ها نسبت به یکدیگر نیز دقیقاً در همین زمینه مشخص می‌شود و همه‌چیز به این موضوع بستگی دارد که چگونه از این قدرت برای جهت دادن به زندگی خود استفاده می‌کنید. دون میگوئل روئیز (Don Miguel Ruiz) در کتاب حاضر به شما می‌آموزد که عشق نیز یکی از مواردی است در درون شما وجود دارد و اگر تاکنون آن را نیافته‌اید به این خاطر است که در بیرون به دنبالش بوده‌اید. این کتاب صوتی شما را در مسیر مهرورزی راهنمایی می‌کند و هر آنچه برای قدم گذاشتن در این مسیر نیاز دارید در اختیارتان قرار می‌دهد.

از طرف دیگر، کتاب عشق (The mastery of love) به دلیل جملات جذابی که در خصوص احساسات و عواطف انسانی دارد، از ارزش ادبی بالایی برخوردار است.

دون میگوئل روئیز بیشتر بشناسیم:

وی با نام کامل دون میگوئل آنخل روئیز در سال 1952 و در یکی از روستاهای مکزیک به دنیا آمد و سیزدهمین فرزند خانواده بود. میگوئل برای ادامه‌ی تحصیل به دانشکده‌ی پزشکی رفت و در کنار سایر برادرانش در زمینه‌ی پزشکی مشغول به کار شد. میگوئل از تصادفی مهلک نجات پیدا کرد، این اتفاق تأثیر عمیقی بر وی گذاشت، به حدی که مسیر زندگی‌اش را برای همیشه تغییر داد و به معنویات روی آورد.

شنیدن کتاب صوتی کتاب عشق به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

شنیدن این کتاب به تمامی انسان‌ها توصیه می‌شود؛ چرا که انسان ذاتاً موجودی نیازمند به عشق است و این کتاب می‌تواند کمک و راهنمای بزرگی باشد.

جملات برگزیده کتاب عشق:

- خود را بپذیر و خود را همانطور که هستی دوست بدار.
- هر رابطه‌ی در زندگی تو می‌تواند شفا و بهبود یابد.
- عشق دارویی است که روند بهبودی انسان را سرعت می‌بخشد.

در بخشی از کتاب عشق می‌شنویم:

برای شفای زخم‌ها و دردها و تیرگی‌ها هیچ دارویی جز عشق بی‌قید و شرط وجود ندارد. برای نشان دادن شادی خود میلیون‌ها راه وجود دارد، اما برای شاد بودن تنها یک راه وجود دارد و بس، عشق ورزیدن. تنها عشق ورزیدن است که می‌تواند تو را از سطح خاک تیره‌ی رنج و درد و تاریکی بردارد و به آسمان شادمانی و روشنی و آزادی بالا ببرد. برای نشان دادن شادی خود میلیون‌ها راه وجود دارد. اما برای شاد بود تنها یک راه وجود دارد و بس. عشق ورزیدن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
17 دقیقه
پیشگفتار
11 دقیقه
دو خیال پرداز دو رویا
14 دقیقه
خود را بپذیر، یار خود را بپذیر
19 دقیقه
شفا از تو آغاز می‌شود
17 دقیقه
عشق به خود

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کتاب عشق
نویسنده
مترجممسیحا برزگر
گویندهثریا لشگری
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۱۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه صوتی
39000 ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کتاب عشق

ehsan amin
۱۳۹۹/۱۲/۲۷
عشق پله دارد پله پله تا عشق کتاب میخوانم کوه میروم سختی می‌کشم وفاداری میکنم با خودخوهان مهربانم با رانندگانِ ناآگاه نرمش می‌کنم و با هوسهایم پناه به جانان میبرم تو نیز کتاب بخوان و برایم دعا کن این کتاب یاهر کتابی خوب است خوبی نسبی است خوب و بد وجود ندارد چطور میبینیم چطور ببینیم؟
ف . راد
۱۴۰۱/۱۱/۲۸
کتابراهی‌های عزیز توصیه میکنم برای یک بار هم شده کتابهای میگوئل روئیز را مطالعه بفرمایید.
چهار پیمان، پیمان پنجم، کتاب عشق، تسلط بر عشق ورزی، همگی کتابهای خوبی هستند که درس عشق و دوست داشتن به خودمان را به ما یاد میدهد.
abbas masjedian
۱۴۰۰/۱۲/۴
کتابیست بسیار بسیار عالی.. چندین بار بخوانید و روی آن تمرکز کنید تا در ناخوداگاهتون ثبت بشه.. در کل تمام کتابها و سخنرانیهای اسناد بزرگوار مسیحا برزگر حرف ندارند
سید حسنی
۱۴۰۰/۷/۱
کتاب جالبی است و مفهوم جدیدی از عشق واقعی را به من اموزش داد. درحین گوش دادن باید به ه مفهوم کلمات دقت کرد تا درک بهتری از کتاب داشته باشیم
ابراهیم زبیری
۱۴۰۱/۱۲/۱۱
این کتاب گرچه کوتاه بودولی پیام و محتوای آن بسیار ژرف و عمیق بود. سپاسگزارم
SoBhAn Rezaei
۱۴۰۰/۱۰/۱۲
خوبه فقط صوتی بیشتر میپسندم
مشاهده همه نظرات 6

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کتاب عشق

برای دریافت کتاب صوتی کتاب عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.