معرفی و دانلود کتاب صوتی خرسی به نام تد

عکس جلد کتاب صوتی خرسی به نام تد
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خرسی به نام تد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خرسی به نام تد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خرسی به نام تد

کتاب صوتی خرسی به نام تد نوشتۀ والری کروس، قصۀ خرس کوچکی را به تصویر می‌کشد که از ترساندن بچه‌ها در سیرک خسته شده و از آنجا فرار می‌کند.

موضوع کتاب صوتی خرسی به نام تد (A Bear Called TED) چیست؟

تد که دوست نداشت دیگران او را به عنوان خرسی ترسناک و درنده بشناسند، میله‌های قفس سیرک را با پنجه‌های قوی‌اش شکسته و از آنجا می‌گریزد. او در حال گشتن در شهر، ناگهان چشمش به مغازۀ کوچکی می‌افتد که خرس‌های عروسکی بسیاری در آن قرار داشتند. او به سختی تلاش کرد تا وارد مغازه شود و در میان آن خرس‌ها بنشیند.

یک روز مردی در حال رد شدن از جلوی آن مغازه متوجه خرسی بسیار بزرگ در ویترین شد. به داخل رفت و آن خرس را برای پسرش خرید. تدی خیلی تلاش کرد تا تکان نخورد و واقعی بودنش معلوم نشود. مرد خریدار تدی را به خانه برد و پسربچه‌اش از دیدن او از خوشحالی جیغ کشید و ... .

والری کروس (Valerie Cros) در داستان دوست‌داشتنی و دلنشین خود تلاش کرده تا مهربانی و محبت کردن به حیوانات را به کودکان و حتی بزرگسالان یادآور شود.

کتاب صوتی خرسی به نام تد برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان شنیدنی برای کودکان 3 تا 7 ساله بسیار جذاب و هیجان‌انگیز خواهد بود.

در بخشی از کتاب صوتی خرسی به نام تد می‌شنویم:

ماه‌ها و سال‌ها گذشت و مایلو حالا دیگه بزرگ شده بود. یک روز وقتی همراه خرسش برای قدم زدن به جنگل رفتن، ناگهان یک خرس دیگه‌ای رو دیدن که یک گوشه نشسته و به تد زل زده بود. تد دلش می‌خواست بره و برای اولین بار بعد از مدت‌های طولانی، با هم‌نوع خودش وقت بگذرونه و مثل بقیۀ خرس‌ها باشه، ولی از طرفی هم نمی‌خواست که مایلو رو تنها بذاره.

پسرک که اون رو درک می‌کرد بهش گفت: «می‌دونی .. من دیگه بزرگ شدم و به عروسک خرسی نیاز ندارم. تازه تو هم دیگه به من نیاز نداری. پس می‌تونی هر جا که دوس داری بری و هر طور می‌خوای زندگی کنی.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
9 دقیقه
خرسی به نام تِد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خرسی به نام تد
نویسنده
مترجممبینا آقاجانی
گویندهغزل قنبرزاده، امیرحسین صداقتی، مبینا آقاجانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خرسی به نام تد

مائده حسامی
۱۴۰۱/۷/۲۷
خیلی با مزه بود دخترم دوستش داشت
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خرسی به نام تد

برای دریافت کتاب صوتی خرسی به نام تد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.