معرفی و دانلود کتاب صوتی گربه بی باک

عکس جلد کتاب صوتی گربه بی باک
قیمت:
۷۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گربه بی باک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گربه بی باک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی گربه بی باک

کتاب صوتی گربه بی باک نوشته‌ی ژانگ کیوشنگ، داستان آموزنده و زیبای گربه‌ای را تعریف می‌کند که در یک جنگل قشنگ و بزرگ زندگی می‌کرد. او یک ویژگی جالب داشت و آن هم این بود که از هیچ‌چیز نمی‌ترسید و عاشق ماجراهای هیجان‌انگیز و خطرناک بود.

موضوع کتاب صوتی گربه بی باک چیست؟

گربه‌ای زیبا و بی‌باک در یک جنگل سرسبز زندگی می‌کرد. او که نزدیک به شش اسم داشت، به شجاع بودنش افتخار می‌کرد و تمام صفاتی را که مربوط به شجاعت بود، برای خودش مناسب می‌دانست. او خوب می‌دانست که گربه‌ها هفت جان دارند؛ برای همین هر روز به سمت ماجراجویی‌های پرخطر می‌رفت و از هیچ‌چیز نمی‌ترسید. در یکی از روز‌ها که بی‌باک می‌خواست به دنبال یک ماجراجویی تازه برود، بارانی شدید شروع به باریدن کرد.

گربه که دوست نداشت خیس شود، چترش رو باز کرد و به مسیرش ادامه داد. کمی بعد که باران قطع شد، خورشید از بین ابرها بیرون آمد و آسمان مثل یک اقیانوس بزرگ، رنگ آبی به خودش گرفت. گربه بدون توجه به حرف دیگران با چترش شروع کرد به پرواز کردن به سمت آسمان زیبا و جان خود را به خطر انداخت. تا اینکه اتفاقی افتاد که او را از اشتباهش درآورد...

ژانگ کیوشنگ (Zhang Qiusheng) در کتاب گربه بی باک (Daredevil the Cat) به کودکان یاد می‌دهد که زندگی خیلی باارزش است و نباید با کارهایی که جانشان را به خطر می‌اندازد، ارزش آن را از بین ببرند.

کتاب صوتی گربه بی باک مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند، مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی گربه بی باک می‌شنویم:

گربه کوچولو، هم دوست و هم معلم شاهزادهٔ جوان شده بود و چیزی که از راهنمایی‌های بی‌باک یاد گرفته بود، این بود که باید برای زندگیِ خودش و مردم سرزمینش ارزش و احترام قائل بشه که درنهایت هم این باعث شده بود در آینده پادشاه خیلی خوبی برای مردمش بشه.

سال‌های زیادی گذشته بود و بی‌باک دیگه پیر شده بود ولی... دلش برای اون جنگل زیبایی که توش زندگی می‌کرد خیلی تنگ شده بود به همین دلیل یک روز پیش شاه رفت و از اون خواهش کرد تا اجازه بده که به خونه‌اش برگرده.

شاه جوان با درخواستش موافقت کرد و گفت: «دوست قدیمی تو چیزای خیلی خوبی به من یاد دادی. هرچندکه دلم برات خیلی تنگ میشه اما آرزو میکنم که برای همیشه به خوبی و خوشی زندگی کنی.»

جالب اینجاست که مردم میگن، گربه‌ی سیاه پیری هنوز توی همون جنگل زندگی می‌کنه و از تنها فرصت زندگی‌اش که همین یک دونه عمر طولانی‌شِ نهایت لذت رو می‌بره.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۳ دقیقه
گربه بی‌باک

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی گربه بی باک
نویسنده
مترجمشیوا شاکری
گویندهمحمد طالشیان، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۷۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی گربه بی باک

مائده پورقرائی
۱۴۰۱/۱/۳
پسرم داستانش بسیار دوست دارد
Rahil najafi
۱۴۰۰/۷/۱۹
برای کودکم خیلی جالب بود
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی گربه بی باک

برای دریافت کتاب صوتی گربه بی باک و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.