معرفی و دانلود کتاب زبان بدنت را از دیگران مخفی کن

عکس جلد کتاب زبان بدنت را از دیگران مخفی کن
قیمت:
16000 تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب زبان بدنت را از دیگران مخفی کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زبان بدنت را از دیگران مخفی کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زبان بدنت را از دیگران مخفی کن

اگر می‌خواهید بفهمید چه کسی به شما دروغ می‌گوید یا چگونه ارتباطات‌تان را با دیگران بهبود بخشید کتاب زبان بدنت را از دیگران مخفی کن پاسخ سؤال‌هایتان را می‌دهد. رابرت فیپس در اثر خود به شما یاد می‌دهد که چگونه از زبان ایما و اشاره در موقعیت‌های مختلف استفاده و چطور زبان بدن اطرافیانتان را درک کنید.

دربارۀ کتاب زبان بدنت را از دیگران مخفی کن:

برای این‌که بفهمید در ذهن دیگران چه می‌گذرد لازم نیست ذهن‌خوانی بلد باشید! زبان بدن پنجره‌ای رو به افکار دیگران باز می‌کند.

از کجا می‌توانید بفهمید یک نفر مجذوبتان شده است؟ چطور بفهمید کسی در حال دروغ گفتن است؟ چگونه می‌توانید نظر مثبت دیگران را به دست آورید و در آن‌ها نفوذ داشته باشید؟ وقتی سرنخ‌های زبان بدن را بشناسید بهتر می‌توانید به این سؤال‌ها جواب دهید.

کتاب زبان بدنت را از دیگران مخفی کن (Body language: it's what you don't say that matters) با آموزش زبان بدن نشان می‌دهد که چطور می‌توانید با دیگران درباره‌ی موضوعات مختلف به توافق برسید.

ساختار داستان‌گوی این کتاب مطالعه آن را آسان و لذت‌‌بخش کرده است و البته به کارگیری آموزه‌هایش هم ساده و عملی است. یعنی با آموزه‌های این کتاب از اولین «سلام، حالت چطوره؟» تا زمانی که بگویید «خداحافظ» می‌توانید احساسات طرف مقابل را بفهمید و رفتار مناسب را به کار بگیرید.

این کتاب حاوی تمرین‌ها و روش‌های عملی است که مفهوم زبان بدن را کاملاً در ذهن شما جا می‌اندازد. با خواندن این کتاب تأثیر ناخودآگاهی که ارتباطات غیرکلامی روی همه دارد و قواعد ساده برای مشاهده و درک زبان بدن را یاد می‌گیرید، همچنین روش‌هایی برای تغییر و اصلاح زبان بدن خودتان در جهت کسب اعتماد به نفس بیشتر را می‌آموزید و متوجه می‌شوید که چطور از زبان بدن برای ارتباط بهتر با اطرافیانتان استفاده کنید و همین طور زبان بدن در موقعیت‌هایی مثل مذاکرات، جلسات کاری و دیگر ارتباطات شغلی چه اطلاعاتی را آشکار می‌کند؟

خواندن کتاب زبان بدنت را از دیگران مخفی کن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید در جلسات کاری یا دیدارهای دوستانۀ مهم بر روی دیگران تأثیر بگذارید یا به زبان بدن طرف مقابلتان پی ببرید، این کتاب ویژۀ شما نوشته شده است.

با رابرت فیپس بیشتر آشنا شویم:

رابرت فیپس (Robert Phipps) یکی از معروف‌ترین متخصصان زبان بدن در انگلیس است و بخش اعظمی‌ از تحلیل‌ها و تفسیرهای رهبران سیاسی را به‌عهده دارد. او به ‌عنوان سخنگو و مربی بین‌المللی در دنیای تجاری و رسانه مشغول ‌به ‌کار است. تقریباً در همۀ روزنامه‌ها و مجلات بریتانیا مطلبی نوشته و در بسیاری از ژورنال‌های تخصصی تجاری انگلیس و فرامرزی مشارکت داشته است. او همچنین در برنامه تریشا و گوداردشو متخصص زبان بدن است و طی 7 سال صدها برنامه داشته و برای بیگ برادرز تحلیل مهمان‌ها را انجام می‌دهد.

رابرت در پروژه‌های زیادی با کنفرانس امنیتی کارگران، بیمارستان کودکان ال‌ای، تحمل جهانی، انجمن رفتار با حیوانات خانگی، انجمن دارویی و پزشکی و چند جای دیگر کار کرده است. به‌علاوه، مؤلف چندین کتاب از جمله 101 راه بزرگ برای بهبود زندگی در دو جلد و ایمن باشید؛ راهنمای امنیت شخصی زنان است.

نکوداشت‌های کتاب زبان بدنت را از دیگران مخفی کن:

- دکتر جاناتان رویل: در 21 سال گذشته، با کار در زمینۀ روان‌شناسی و درمان با هیپنوتیزم، در کمال صداقت می‌توانم بگویم اثر رابرت فیپس دربارۀ زبان بدن، کتابی لازم برای همه کسانی است که بر مبنایی منظم، در موقعیت‌های شخصی یا کاری با دیگران در ارتباط هستند؛ به‌عبارت‌دیگر، همه کسانی که می‌خواهند در هر شرایطی از زندگی به بهترین نحو عمل کنند، باید این کتاب را بخوانند. برای سرگرمی، روشنفکربودن و داشتن اطلاعات بیشتر این کتاب را با رموز و تکنیک‌های قدرتمندی که هزینه بسیار کمی برای شما دارد، توصیه می‌کنم.

- گیل کاکس، مشاور: درک این موضوع که شما و دیگران با زبان بدن خود چه کاری انجام می‌دهید، به غریزه دانشی قدرتمند برمی‌گردد. در این کتاب، رابرت فیپس به همگی ما چه در محل کار یا در زمان بازی کمک می‌کند از زبان بدن خود سود ببریم. حتی با یاد گرفتن چیزی مثل نگاه‌ کردن به پل بالای بینی یک فرد متوجه تفاوت‌هایی می‌شویم که به ‌راحتی خوانده می‌شوند.

- سوزان کوییلیام: درک رابرت دربارۀ موضوع این کتاب عمیق و محکم است. او دقیقاً می‌داند دربارۀ چه چیزی می‌نویسد. به ‌علاوه می‌تواند با علم به این موضوعات، ارتباط برقرار کند؛ از این رو هر خواننده‌ای می‌تواند مفاد این کتاب را تمرین کرده و تفاوت‌هایی سریع در زندگی روزانه‌اش پدید آورد. بسته‌ای شفاف، مفید و کامل از حقایق، روش‌ها و تمرینات تعاملی در این کتاب وجود دارد که در صورتی‌ که بخواهید استاد زبان بدن باشید، حتماً به این بسته نیاز خواهید داشت.

- دکتر کرایان سولومان: این کتاب ابهام را در سوء‌تفاهم‌ها از بین می‌برد. سبک آسان و مکالمه ‌مانند آن باعث شده که خواندنش خوشایند باشد و تمرکز آن بر کاربردهای عملی باعث شده است حاوی مثال‌های بی‌شماری باشد که برای همه افرادی که با دیگران در تعامل بوده، مناسب هستند. بی‌تردید بارها و بارها آن را خواهم خواند تا با دیگران به بهترین شکل وارد گفت‌وگو شوم و موانع شخصی موجود در زندگی روزانه‌ام را از پیش‌رو بردارم. ممنونم رابرت! خیلی وقت بود چنین چیزی را لازم داشتیم.

در بخشی از کتاب زبان بدنت را از دیگران مخفی کن می‌خوانیم:

محیط نقشی بسیار اساسی در احساس ما ایفا می‌کند. محیط یعنی ساختمان یا محل خاصی که افراد در آن جا هستند. اغلب بین افراد و ساختمان‌ها ارتباطی وجود دارد. محیط می‌تواند باعث شود احساس آرامش و راحتی کنیم یا ناراحتی و استرس و همه این احساسات بدون اینکه متوجه آن‌ها شویم، به ‌وجود می‌آیند.

در سالن دادگاه یک شهر قدم بزنید و افرادی را که آن جا هستند، به‌ دقت بنگرید. مردی با صورت‌ شل و آویزان، درحالی‌که ناخنش را می‌جود، بالا و پایین می‌رود، خم و راست می‌شود و گریه می‌کند. ساختمان و افرادی که در آن هستند، سرهم‌بندی‌ها و طراحی‌هایش، همگی تأثیرگذارند و حالت‌های مختلف احساسی را برای مردمی که داخل ساختمان بوده، به ‌وجود می‌آورند. اغلب روی دیوار دادگاه‌ها تصویری از تاج ماجستی را می‌بینید؛ مأموران امنیتی، نیروی پلیس با یونیفرم‌های مخصوص‌شان، تیم‌های قانونی و کارمندان دادگاه. این‌ها نشانه‌هایی از قدرت و نظارت هستند که در جای ‌جای این ساختمان دیده می‌شوند. حتی اگر در مظان اتهام هم نباشید، با خود فکر می‌کنید این افراد چه کسانی بوده و نسبت‌شان با کسانی که منتظر رأی دادگاه هستند، چیست و همین افکار روی احساس‌تان تأثیر می‌گذارد.

مراکز فروش، سوپرمارکت‌ها، سینما و پارک برای رفت‌وآمد مردم طراحی شده‌اند؛ مثلاً رفت‌وآمد در رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و سرویس‌های بهداشتی شهری. حتی نورپردازی، موزیک و دمای اتاقی که در آن هستیم هم می‌توانند ما و احساسات‌مان را کنترل کنند. می‌توانند باعث شوند احساس شادی و خوش‌شانسی کنیم یا تشویق شویم پول بیشتری در آن محل خرج کنیم.

فهرست مطالب کتاب

درباره نویسنده
بخش اول
فصل اول: زبان مدرک
زبان بدن و ناآگاهی
سه کاربرد اصلی زبان بدن
معرفی سیستم یودا
فصل دوم: علم زبان بدن
ارتباط مغزی بدن
مغز چگونه اطلاعات را پردازش می‌کند
استفاده از VAKOG
مهارت‌های مشاهده
بخش سمت چپ و سمت راست مغز
آگاهی و ناخودآگاه
فصل سوم: زبان بدن‌ بزرگ‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کنید
روش لباس ‌پوشیدن
فرهنگ و زبان بدن
پول را نشانم بده
پای‌تان را زمین بگذارید
بخش دوم
فصل چهارم: سلام و احوال‌پرسی
لبخند
نخستین احساسات با طولانی‌ترین مدت
حالات جهانی صورت
وضعیت بدن
فصل پنجم: جلسات
کرونولوژی یک جلسه
جلسات نرم و جلسات سخت
میز جلسه
نکته‌ای درباره همه نکته‌ها
صندلی‌ها
ایستادن در جلسات
زبان بدن چگونه می‌تواند یک جلسه را پیش ببرد؟
آینه‌شدن یا هماهنگی‌کردن
تکنیک‌های مختلف برای آینه / هماهنگ‌شدن
فصل ششم: انواع مختلف معارفه
محل برگزاری
تکنولوژی
ذهن مخاطبان خود را بخوانید
چگونه هنگام معارفه دیگران را تحت‌تأثیر خود قرار دهید
لنگرها و ماشه‌ها
فصل هفتم: فروش و مذاکره
چشم‌ها و ارتباط‌ چشمی
دروغ‌گفتن و فریب‌دادن
دروغ، همه دروغ‌ها (دریو مک آدام)
نگاهی سریع به مغز
نشانه‌های فریبکاری
فصل هشتم: پومودورو
فضای مهاجمان
مناطق مکانی
قلمرو
قد، اندازه و شکل
نوع بدن‌تان
سازگاری و تجانس کلامی
قلدری‌کردن
فصل نهم: کنار هم ‌گذاشتن همه این‌ها
پرسیدن
پاسخ‌ها
کد PIN
تمرین، تمرین و تمرین
اعتمادبه‌نفس و قدرت: اعتمادبه‌نفس چیست؟
اعتمادبه‌نفس = قدرت و اعتماد
زبان بدن؛ پیچیدن همه این‌ها با هم

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زبان بدنت را از دیگران مخفی کن
نویسنده
مترجمعلی بهرام پور، مریم حسین نژاد
ناشر چاپیانتشارات سخنوران
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات224
زبانفارسی
شابک978-622-215783-8
موضوع کتابکتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه الکترونیک
16000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زبان بدنت را از دیگران مخفی کن

بهزاد خردمندنیا
۱۴۰۲/۶/۳۰
در عصر حاضر برای ارتباط گیری بهتر با اشخاص و تاثیرگذاری بهتر روی بقیه نیاز داریم ک با علم زبان بدن آشنا باشیم، ازین رو این کتاب میتونه خیلی مارو توی این قضیه کمک کنه
مریم نصیری
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
کتاب خوبی بود، اگر میخواید از احساسات طرفتون با خبر شین پیشنهاد میکنم مطالعش کنین
علی فاضلی
۱۴۰۰/۵/۲۶
واقعا به همچین کتابایی نیاز هست. مخصوصا برای افرادی که دنبال حرفه‌ای شدن در زمینه‌ی فروش هستن
مرضیه گرانمایه
۱۴۰۰/۱/۳۱
اصلا آن چیزی که دنبالش بودم و اسم کتاب بهش اشاره داشت را شامل نمیشد
حسن راد
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
تو کتاب‌های زبان بدن که تو ایران هست، جزء بهترین‌ها هستش
mohsen nazari
۱۳۹۹/۱۰/۲۳
ممنونم از شما، عالیییییی
حسن سلمانیها
۱۴۰۲/۸/۱۳
این کتاب بهت می‌گه که شخصیت اطرافت به چه شکلیه
Shayan
۱۴۰۲/۱/۱۶
کلی بود ولی ایرادیم ندیدم توکتاب و مطالب مفیدی داشت
Mehdi Aziminia
۱۴۰۰/۴/۱۵
کتابی تاثیر گذار برای زندگی بهتر و موفق تر
Amir Abassii
۱۴۰۰/۴/۵
اصلا اون چیزی که فکر میکردم و تو نمونش بود نبود
طاها محبوبی
۱۳۹۹/۱۲/۲۷
برای آشنایی اولیه با زبان بدن کتاب خوبیه.
Mahtab
۱۴۰۱/۱۰/۱۹
جالب نبود، کامل توضیح نداده بود.
Mohammad Akhavan1
۱۳۹۹/۱۲/۲۰
یکی از بهترین‌ها در نوع خود است.
farzad azizi
۱۴۰۱/۲/۱۰
عالی و تاثیر گذار
مشاهده همه نظرات 14

راهنمای مطالعه کتاب زبان بدنت را از دیگران مخفی کن

برای دریافت کتاب زبان بدنت را از دیگران مخفی کن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.