معرفی و دانلود کتاب دوست دارم به تو ببازم

عکس جلد کتاب دوست دارم به تو ببازم
قیمت:
۳۵۰۰۰ تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب دوست دارم به تو ببازم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دوست دارم به تو ببازم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دوست دارم به تو ببازم

ملاقات با یک غریبه چگونه زندگی ما را تغییر می‌دهد؟ فاطمه سادات موسوی در کتاب دوست دارم به تو ببازم داستانی عاشقانه از ملاقات غیرمنتظره بهار و امین را به تصویر می‌کشد که زندگی هر دوی آن‌ها را دگرگون می‌کند. این دو نفر برای کمک به همدیگر بازی خطرناکی را آغاز می‌کنند، بی‌خبر از اینکه در بازی سرنوشت آن‌ها بازیکنانی بیش نیستند... .

درباره کتاب دوست دارم به تو ببازم:

بعد از مرگ پدر بهار، او دیگر هیچ خانواده و خویشاوندی ندارد. با وجود اینکه او جایی برای رفتن ندارد، به دلیل فشار مرد صاحبخانه برای ازدواج تصمیم به فرار می‌گیرد. در همان روز بر حسب اتفاق با امین ملاقات می‌کند، پسری که تنها زندگی می‌کند و به دلایلی کاملا متفاوت خانواده‌ای ندارد. بهار و امین هر کدام چیزی دارند که دیگری از آن محروم است: یکی محبت و دیگری پول. آن‌ها تصمیم می‌گیرند به هم دیگر کمک کنند و در این مسیر زندگی‌شان هر روز بیشتر و بیشتر بهم گره می‌خورد. این آشنایی ممکن است آغازگر یک عشق ناب باشد، اما زندگی همیشه اینقدر مهربان نیست و سرنوشت دیگری را برای آن‌ها رقم زده است. به گفته نفیسه سادات موسوی، نویسنده‌ی کتاب دوست دارم به تو ببازم این اثر تلاشی برای تاباندن نور و بخشیدن امید به خواننده است. موسوی از مخاطب می‌خواهد خود را در دل موج‌های پرآشوب اتفاقات رها کند و به آمدن روزهای آرام امیدوار باشد، چون ناخدای کشتی زندگی بهتر از هر کسی صلاح و تقدیر ما را می‌داند ....

کتاب دوست دارم به تو ببازم مناسب چه کسانی است؟

مطالعه این کتاب برای طرفداران رمان‌های عاشقانه ایرانی لذت‌بخش خواهد بود.

در بخشی از کتاب دوست دارم به تو ببازم می‌خوانیم:

بعد از مدتی کوتاه وقتی دسته دسته چوب‌ها را بیرون آورد، صدای قاروقور شکمش بلند شد، نگاهی به ساعت گوشی‌اش انداخت، ظهر شده بود، سراپایی یک نیمرو درست کرد و خورد و یک چایی هم خورد و با مداد که در پشت گوشش گذاشته بود، دستی به کمر زد و به چوب‌ها خیره شد و از تصور کلبه‌ی کوچک که در ذهنش جای گرفته بود، ذوق کرد و دستانش را بر هم کوبید و ابتدا طرح را بر روی کاغذ کشید، به سختی اما کم کم دیوارهای چوبی را در عرض دو روز طاقت‌فرسا و بی‌وقفه بالا برد، وقتی بیرون کلبه‌ی کج و معوج ساخته دستش را نگاه کرد، هوا کاملا تاریک شده بود، تازه سرمایی که این مدت به مغز استخوانش نفوذ کرده بود را حس کرد، در همان لحظه صدای زنگ گوشی او را به دنیای حال کشاند و به ناچار تماس را برقرار کرد و گفت: سلام سلام خوبی؟ آره خوبم، کاری داشتی؟ چیزی نیاز نداری؟ نه. اگه چیزی نیاز داری، بگو نیما برات بخره و بیاره حتی اگه دیر.....

بهار که دوست داشت هر چه سریع‌تر از این مکالمه خلاص شود و کارش را ادامه بدهد، با عجله و بی وقفه کلام او را با قیچی تیز و برنده‌اش برید و گفت: من اگه کاری داشتم خودم زنگ می‌زنم، حالا باید برم فعلا کار دارم، خداحافظ.

بهار بی‌آنکه منتظر پاسخ وی شود، دکمه‌ی تماس را قطع کرد. امین به گوشی در دستش زل زد و با نفسی که به سختی از سینه بیرون می‌آمد گفت: باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم، باز دلم، باز دلم، دل بشود....!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دوست دارم به تو ببازم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات آپامهر
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۳۲
زبانفارسی
شابک978-600-7146-99-6
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۳۵۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دوست دارم به تو ببازم

زهرا مالکی
۱۴۰۱/۵/۱۴
با خسته نباشید خدمت نویسنده بنظرم یهتر بود داستان از زبون بهار گفته میشد اینطوری بهتر می‌شد به عمق داستان رفت
کل داستان رو که خوندم همه‌اش حرص خوردم این همه کل کل و تنفر وتیکه وطعنه آزارم می‌داد وقتی یه پسر چشم پاک مثل امین این همه به بهار کمک کرد دیگه این همه تنفر چه دلیلی داشت حق بهار همون کلفتی
تو خونه‌های مردم بود
داستان دور از واقعیت بود بعضی قسمت‌ها دیالوگ‌ها باهم قاطی میشد معلوم نبود مال کیه
داستان رو جلو رفتم ولی همهاش ناسازگاری وتنفر حالم رو بد میکرد فقط خوب شد که آخر داستان به خوبی تموم شد
مریم صراف زاده
۱۴۰۱/۴/۱۷
موضوع داستان خوب بود اما خیلی داستان رو طولانی کرده بود مخصوصا لجبازیهای بین دو نفر که مثلا عاشق هم هستن بسیار اعصاب خرد کن و غیر واقعی بود..... همین مسئله باعث شده بود داستان خسته کننده بشه
هدی دباغی
۱۴۰۱/۵/۱۵
به نظرم رمان پر فراز و نشیبی بود ولی اخرش قشنگ تمام شد
شادی صفری
۱۴۰۱/۲/۳۰
کتاب جالبی بود فقط بعضی جاها کمی غیر واقعی
عالمتاج معافیان
۱۴۰۱/۱/۲۷
خوب بود هر چند موضوعش خیلی به واقعیت نمیخورد
سودابه زارعی
۱۴۰۱/۳/۱۴
جالب بود، من دنبال رمان عاشقانه بودم
میترا آرانی
۱۴۰۱/۲/۱۹
قشنگ بود باب دل من بود
سیمین نام اور
۱۴۰۱/۱/۱۶
خیلی قشنگ بود
دوست داشتم
مشاهده همه نظرات ۸

راهنمای مطالعه کتاب دوست دارم به تو ببازم

برای دریافت کتاب دوست دارم به تو ببازم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.