معرفی و دانلود کتاب صوتی هدیه‌ای از جنگل‌های استوایی

عکس جلد کتاب صوتی هدیه‌ای از جنگل‌های استوایی
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هدیه‌ای از جنگل‌های استوایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هدیه‌ای از جنگل‌های استوایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هدیه‌ای از جنگل‌های استوایی

کتاب صوتی هدیه‌ای از جنگل‌های استوایی داستانی کودکانه به قلم ان شوماچ است؛ در این اثر به ماجراهای هیجان‌انگیز و بامزه‌ای گوش خواهید داد که یک گیاه نایاب و دختربچه‌ای بانمک، در کنار هم از سر می‌گذرانند...!

درباره کتاب صوتی هدیه‌ای از جنگل‌های استوایی:

حوالی ظهر بود که آقای پستچی زنگ خونه‌ رو زد و بسته‌ای رو که همراه داشت تحویل کلارا داد. اون روز، تولد این دختر کوچولوی بانمک بود. بسته‌ای که آقای پستچی بهش داده بود، در واقع هدیه‌ای از جنگل‌های استوایی (A Present from the Rainforest) بود که عمه ایزابل برای کلارا فرستاده بود. این هدیه یک گیاه عجیب و غریب بود به اسم سیمونا. عمه ایزابل توی نامه‌ای که همراه سیمونا فرستاده بود، نوشته بود که این گیاه به شدت کمیابه و کلارا باید حسابی ازش مراقبت کنه. چون اگه بتونه این کارو بکنه، سیمونا به مرور تبدیل به بهترین دوستش می‌شه.

کلارا بعد از خوندن نامه حسابی فکر کرد. ولی سر در نیاورد که یک گیاه چطوری می‌تونه تبدیل به بهترین دوست آدم بشه. کمی که گذشت اما فهمید که این گیاه حسابی با بقیه‌ی گیاه‌ها فرق داره. مثلاً یه تفاوتش اینه که مثل آدم، حتی بیشتر از آدم، غذا می‌خوره! یا اینکه انگار خیلی خوب متوجه حرف‌های بقیه می‌شه. کلارا فکر کرد حالا که اینطوره، بعید نیست سیمونا بتونه تبدیل به یه دوست خیلی خوب هم بشه...

آنچه خواندید خلاصه‌ای بود از داستان هدیه‌ای از جنگل‌های استوایی. ان شوماچ (Anne Schmauch) با نگارش این قصه ضمن سرگرم کردن مخاطبین خردسال خود، نکته‌ی اخلاقی کوچک اما مهمی را نیز درباره معایب قضاوت‌های عجولانه به آن‌ها آموخته است.

کتاب صوتی هدیه‌ای از جنگل‌های استوایی مناسب چه کسانی است؟

اثری که در دست دارید برای بچه‌های 3 تا 7 ساله نوشته و خوانده شده است.

در بخشی از کتاب صوتی هدیه‌ای از جنگل‌های استوایی می‌شنویم:

بعدش یک فکری به سرم زد. گفتم: «سیمونا، می‌­خوای یک تکه مرغ بریونی بهت بدم؟»

ناگهان گیاه به سمت جلو حرکت کرد و با یک گاز، همه­‌ی مرغ رو درسته قورت داد و خورد. بعدش هم یکی یکی استخون­‌ها رو با دهنش روی بشقاب پرت کرد. مامان و بابا با تعجب بهش خیره شده بودن. وقتی که خوردنش تموم شد، مثل یک شیر بزرگ شروع به خرخر کرد.

پدر که متوجه شده بود چه اتفاقی داره میفته گفت: «ماهی­‌های سرخ شده، تخم مرغ‌­ها، پازل هزار تکه... همه­‌ی اون­ها رو این گیاه خورد!»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
هدیه‌ای از جنگل‌های استوایی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هدیه‌ای از جنگل‌های استوایی
نویسنده
مترجمنشاط عزیزی
گویندهامیرحسین صداقتی، نرگس داغمه چی، نفیسه فتحی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هدیه‌ای از جنگل‌های استوایی

برای دریافت کتاب صوتی هدیه‌ای از جنگل‌های استوایی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.