معرفی و دانلود کتاب صوتی کارا و جادوگر

عکس جلد کتاب صوتی کارا و جادوگر
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کارا و جادوگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کارا و جادوگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کارا و جادوگر

کتاب صوتی کارا و جادوگر نوشته‌ی لیز فلنگن، داستانی شگفت‌انگیز، جذاب و فانتزی درباره‌ی دو خواهر دوست داشتنی است که در کشور ایرلند زندگی می‌کنند.

موضوع کتاب صوتی کارا و جادوگر (Cara and the Wizard: A Story from Ireland) چیست؟

شخصیت‌های اصلی این کتاب دو خواهر به نام‌های کارا و مالی هستند که با یکدیگر و در کمال آرامش زندگی می‌کنند. آن‌ها هر روز با هم بازی می‌کنند و هیچ‌وقت حوصله‌شان سر نمی‌رود، یک روز مالی برای کاری بیرون می‌رود و به خانه برنمی‌گردد، مادر آن‌ها هر روز گریه می‌کند و هیچ‌کس خبری از مالی ندارد، بعد از چند روز انتظار کارا تصمیم می‌گیرد کل جهان را برای یافتن خواهرش بگردد.

کتاب صوتی کارا و جادوگر مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان 6 تا 8 ساله مناسب و بسیار آموزنده خواهد بود. اگر والدین علاقه دارند فرزندان‌شان با داستان به جهانی مملو از خیال و خلاقیت بروند، این کتاب بهترین گزینه است.

در قسمتی از کتاب صوتی کارا و جادوگر می‌شنویم:

مرد پیر خوشحال شد و از مهربونیه کارا تشکر کرد. بعد از اینکه دخترک لباس پیرمرد رو دوخت، دوتایی زیر درخت نشستن و برای مدت زیادی باهم حرف زدن. وقتی پیرمرد از کارا پرسید که به کجا میره، اون به قلعه اشاره کرد و گفت که دنبال خواهرش می‌گرده.

مرد پیر از کارا خواهش کرد تا دست نگه داره و گفت که جادوگرِ توی اون قلعه خیلی بدجنسه و می‌تونه طلسمش کنه.
اما دختر راضی نشد. مرد پیر که دید تلاشش برای عوض کردن نظر کارا تاثیری نداره، گفت که یک چیز رو هیچ‌وقت نباید فراموش کرد؛ طلا و نقره می‌تونن بهش کمک کنن. اون‌ها می‌تونن طلسم‌ها رو بشکونن. کارا از پیرمرد تشکر کرد و به سمت قلعه رفت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۹ دقیقه
کارا و جادوگر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کارا و جادوگر
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهعادله نهاوندیان، محمد طالشیان، هدیه آرمان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کارا و جادوگر

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کارا و جادوگر

برای دریافت کتاب صوتی کارا و جادوگر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.