معرفی و دانلود کتاب صوتی خونه‌ی خوشمزه

عکس جلد کتاب صوتی خونه‌ی خوشمزه
قیمت:
۸۵۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خونه‌ی خوشمزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خونه‌ی خوشمزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خونه‌ی خوشمزه

کتاب صوتی خونه‌ی خوشمزه نوشتهٔ نن واکر، درمورد دختری به اسم «مگی» است که به همراه دوستش «مونیکا» تصمیم می‌گیرند یک خانه شکلاتی بسازند. اما هیچ چیز در بساط ندارند و باید از همسایه‌ها شکلات و آب‌نبات قرض کنند.

موضوع کتاب صوتی خونه‌ی خوشمزه چیست؟

مگی و مونیکا دوستی به اسم آن‌گریس داشتند که خیلی از آن‌ها باهوش‌تر بود و همهٔ کارها را از آن‌ها بهتر انجام می‌داد. وقتی آن‌ها روی پله‌های جلوی خانه نشسته بودند، شروع به حرف‌زدن درمورد پروژه جدید مدرسه کردند. آن‌گریس به این دو دختر گفت که یک‌خانهٔ خوشمزه درست کرده و قرار است با شکلات‌ها و نان زنجفیلی‌های زیادی تزئینش کند.

مگی دوست داشت خانه‌ای خوشمزه درست شبیه چیزی که آن‌گریس درست کرده بود بسازد اما به‌اندازه کافی شکلات نداشتند. برای همین تصمیم گرفتند به در خانهٔ همسایه‌ها بروند و از هرکدام مقداری شکلات و شیرینی بگیرند. اما تعداد شکلات‌های آن گریس 83 بود و آن‌ها باید خیلی شکلات جمع می‌کردند که تعدادش به‌اندازه شکلات‌های خانهٔ خوش طعم آن‌گریس شود.

نن واکر (Nan Walker) در کتاب خونه‌ی خوشمزه (The Yum-Yum House) با داستانی جذاب و سرگرم‌کننده به کودکان یاد می‌دهد که چگونه بشمارند و تعداد چیزهای مختلف را محاسبه کنند.

کتاب صوتی خونه‌ی خوشمزه مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 6 تا 9 سال و والدینی که قصد دارند برای بچه‌های خود قصه‌های آموزنده بگویند، مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی خونه‌ی خوشمزه می‌شنویم:

بعد چند تا خونه‌ی کوچولویی که خودش درست کرده بود رو بهم نشون داد. این اصلا شبیه چیزی نبود که انتظارش رو داشتم. ولی... . خب، خراب نمیشد! مونیکا بعد از اینکه سقفش رو درست کرد، یک تیکه موز خشک شده رو به جای دودکش، روش گذاشت. خندیدم و گفتم: «اینجا رو ببین. انگار خونه‌ی فِلویده.»

سعی کردم یک خونه‌ی کوچولو مثل اون درست کنم و از کلوچه‌های شکلاتی به جای پنجره استفاده کردم.

مگی: «این هم خونه‌ی خانوم اندرسونه!»

بعد تمام خونه‌های توی خیابونمون رو درست کردیم. اونقدر سرمون شلوغ بود که حتی متوجه ورود ان گریس نشدیم. وقتی به آشپزخونه رسید، به میزمون خیره شد. ما هم بهش نگاه کردیم. لبخندی زد و گفت: «یک خیابونِ خوشمزه! چه فکر خوبی!»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۱ دقیقه
خونه‌ی خوشمزه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خونه‌ی خوشمزه
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهشهربانو حسینی، محمد طالشیان، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۸۵۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خونه‌ی خوشمزه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خونه‌ی خوشمزه

برای دریافت کتاب صوتی خونه‌ی خوشمزه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.