معرفی و دانلود کتاب کارت قرمز

عکس جلد کتاب کارت قرمز
قیمت:
24000 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب کارت قرمز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کارت قرمز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کارت قرمز

کتاب کارت قرمز نوشته محمدعلی نعمتی، مجموعه داستان‌های کوتاهی است که محتوایی عاشقانه و اجتماعی دارند. داستان‌ها با زبانی ساده، بی‌تکلف و روان روایت شده‌اند. هر قصه برای خود ماجرایی جدا و خاص دارد و گوشه‌هایی از زندگی روزمره را و یک داستان بزرگ‌تر به تصویر می‌کشد.

در بخشی از کتاب کارت قرمز می‌خوانیم:

همۀ ما خشکمان زده بود و به او که زیر آوار یارانش مدفون شده نگاه می‌کردیم که سوت پایان نیمۀ اول همه را از حالت گاردی که به هم داشتیم خارج کرد و به‌سوی رختکن راهی شدیم. باز نگاهم به روی او بود و چیزی در درونم فریاد می‌کشید که «برو از کیفت موبایلت رو بیار و کنار او بایست و از کسی بخواه عکسی از شما بگیره!» گرچه عصبی بود و با یک مَن عسل هم نمی‌شد خوردش ولی شاید با درخواستم مخالفت نمی‌کرد. می‌خواستم عکس را نگه دارم و بعدها به این و آن بگویم این مجتبی فلان ستارۀ بی‌نظیر عالم فوتبال در حبس و اوج گمنامی است ولی درنهایت منصرف شدم؛ زیرا در پایان بازی هم می‌شد این کار را کرد.

به طرف رختکن می‌رفتم و وحشتی از گیر دادن‌های آقا رسول در دلم نبود با اینکه هیچ شباهتی به حامد دیوار بازی‌های گذشته نداشتم. این آرامش خیال دو علت داشت؛ یکی اینکه آقا رسول کِرم فوتبال بود و می‌دانست انتظار مهارِ چیزی مثل شماره یازده از یک نفر منصفانه نیست و دیگر اینکه الان عاشق و نگران است و آدم این‌چنینی به کسی گیر نمی‌دهد. او یک صیاد قهار مُهره‌های استثنایی است و خود من یکی از آن موارد بودم. تیم ما از شمیرانات بود؛ اما نصف بیشترش غیر از اهالی آن جا بود. تیمی بودیم که شارژ مالی فوق‌العاده‌ای می‌شد. حالا ذهن آقا رسول مشغول طراحی صید اوست و حتماً با صاحبان باشگاه شمیرانات تماس گرفته و خواسته سر کیسه‌ها را شل کنند. وارد رختکن شده و هرکدام یک‌سو ولو شدیم.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
کارت قرمز
کروکی هنری
گذرسوز
گل‌های کاغذی گلدانِ چرمی
نسیم و سکه
نیمۀ پنهان هر کس
ویبره
هدیۀ افشاری
یک عیش مفت

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کارت قرمز
نویسنده
ناشر چاپی موسسه فرهنگی آرمان رشد
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات146
زبانفارسی
شابک978-622-243-000-9
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
24000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کارت قرمز

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب کارت قرمز

برای دریافت کتاب کارت قرمز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.