معرفی و دانلود کتاب دختر مغول

عکس جلد کتاب دختر مغول
قیمت:
11000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب دختر مغول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دختر مغول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دختر مغول

اثر دیگری از نویسنده کتاب الهام‌بخش شما یک مغول هستید، تیفانی فام. مهم نیست چه سنی دارید یا اهل کجا هستید، کتاب دختر مغول به شما کمک می‌کند تا به تعریفی جدید از موفقیت دست یابید و بتوانید آینده روشنی برای خود متصور شوید و رویاهایتان را تحقق بخشید.

درباره کتاب دختر مغول:

مهم نیست کجای دنیا نشسته‌اید و این کتاب را می‌خوانید؛ یک چیز را بدانید: «موفقیت شما سقف ندارد».

برای آنچه می‌توانید انجام دهید، محدودیتی وجود ندارد. شما باهوش و توانمندید و می‌توانید حتی کارهایی را که به‌نظر غیرممکن هستند، انجام دهید. کارهای غیرممکن هم با سخت‌کوشی ممکن می‌شوند.

اهمیتی ندارد چند سالتان است. دلیلی ندارد برای رسیدن به موفقیت و چیزهای مهم انتظار بکشید. می‌توانید از همین امروز شروع کنید، می‌توانید از هر لحظه از زندگی‌تان استفاده کنید و مالک فرصت‌هایش شوید.

تیفانی فام (Tiffany Pham) موسس و رئیس شرکت مغول، یکی از تأثیرگذارترین شرکت‌ها برای دختران و زنان سراسر دنیاست که آن‌ها را مجهز به دسترسی به اطلاعات، فرصت‌های اقتصادی و تحصیلی می‌کند. او به‌عنوان کدگذار نخستین نسخه «مغول» را ساخت. تیفانی یکی از 30 چهره برتر فهرست مجله فوربس در حوزه رسانه، 30 زن مهم در تکنولوژی به انتخاب مجله ال و جزء سی زن جوان تاثیرگذار دنیاست.

او در کتاب دختر مغول (Girl Mogul) به شما نشان خواهد داد چگونه به تمام جذابیت‌های درونی‌تان دسترسی داشته باشید و برای آینده‌تان طراحی و برنامه‌ریزی کنید. قرار ملاقات، دوستی، تصفیه چیزهای منفی، سروکار داشتن با زندگی خانوادگی و اهمیت مثبت بودن در دنیا از دیگر مسائلی است که تیفانی فام در این اثر به تفصیل درباره آن‌ها شرح داده است.

شما می‌توانید این کتاب را راهنمای شخصی خود بدانید تا نه‌تنها سال‌های نوجوانی‌تان را زنده نگه دارید، بلکه به کامیابی نیز برسید. مهم‌ترین چیزی که نویسنده این اثر در کتاب دختر مغول با شما به اشتراک می‌گذارد چگونگی غلبه‌اش بر سختی‌ها و چالش‌هایی بوده که در مسیر راه‌اندازی پلتفرم مغول با آن‌ها رو به رو شده است.

امروزه مغول یکی از تأثیرگذارترین شرکت‌ها برای دختران و زنان سراسر دنیاست که به 196 کشور رسیده است. آن‌ها همه‌جا هستند؛ داخل نرم‌افزارهای گوشی، وب، ایمیل، شبکه‌های اجتماعی، کتاب‌ها، تلویزیون، فیلم‌ها و وقایع جهانی.

این پلتفرم به زنان و دختران امکان می‌دهد تا از کشورهای مختلف به هم متصل شوند و اطلاعاتشان را با هم به اشتراک بگذارند و برای تغییر دنیا به یکدیگر کمک کنند و به رشته‌ها و موضوعاتی مثل «چگونه رزومه‌ای تأثیرگذار بسازیم، چگونه کارآفرینی موفق باشیم و چگونه امور مالی‌مان را مدیریت کنیم و...» دسترسی داشته باشند.

نکوداشت‌های کتاب دختر مغول:

- اگر نوجوانی مشتاق را می‌شناسید که مقصدش لیگ‌های بزرگ است، یا اگر فقط می‌خواهید مطمئن شوید که همه چیز را در اقتصاد عجیب و غریب امروز به درستی انجام می‌دهید، کتاب دختر مغل انتخاب مناسبی است. (Bustle)

- نوشتاری شیوا با بیانی صمیمانه برای کسانی که در زندگی به دنبال رسیدن به اهداف بزرگی هستند. (School Library Journal)

- کتابچه‌ای الهام بخش که برای نسل جدیدی از دختران که می‌خواهند رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنند. کتاب دختر مغول به ما می‌آموزد مهم نیست چه موانعی بر سر راهمان است، هر چیزی را می‌توان به دست آورد. (Arlan Hamilton)

خواندن کتاب دختر مغول به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمامی علاقمندان کتاب‌های کارآفرینی مخاطبان اصلی این اثر هستند. اگر سودای داشتن یک کسب و کار موفق را در سر می‌پرورانید، خوب است پیش از شروع نگاهی به این اثر بیندازید. خواندن کتاب دختر مغول را به تمامی بانوان توصیه می‌کنیم تا در مسیر خودباوری قدم بردارند.

با تیفانی فام بیشتر آشنا شویم:

او بانویی با اراده پولادین است که نوامبر سال 1986 در پاریس و از پدر و مادری چینی و ویتنامی متولد شد. تیفانی فام علاوه بر مدیریت شرکت مغول که خود تاسیس کرده است، به شغل مجری‌گری تلویزیون و مدلینگ نیز می‌پردازد. مجله ال او را جزو یکی از تاثیرگذارترین زنان زیر 30 سال معرفی نمود. شاید بتوان یکی از وجوه موفقیت‌های پیاپی تیفانی فام را حضور پررنگش در عرصه‌هایی که به آن علاقمند است قلمداد کرد. او که تجربه بازیگری در تلویزیون را با موفقیت پشت سر گذراند، کتاب دیگری به نام «از استراتژی کسب و کار تا فناوری اطلاعات است» در سال 2013 تالیف کرده است. او اکنون یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان وال استریت ژورنال می‌باشد و تحصیلاتش را در دانشگاه ییل و مدرسه بازرگانی هاروارد به پایان برده است. از دیگر آثار او که به فارسی برگردانده شده «کتاب شما یک مغول هستید» می‌باشد. این کتاب علاوه بر شرح داستان زندگی مدیرعامل مغول، به ظرایف و نکات بسیار سودمندی درباره شیوه‌های مدیریتی می‌پردازد که برای هر کارآفرینی می‌تواند مفید باشد.

جملات برگزیده کتاب دختر مغول:

- یک دختر ومغول بودن به معنای پیروی از مسیر شخصی دیگر برای رسیدن به موفقیت نیست؛ بلکه ترسیم مسیر رو به جلو و ساختن چیزی است که انجام دادنش را دوست دارید.

- نگران خلاق بودن و داشتن قدرت تجسم در این مورد نباشید که زندگی‌تان به کجا خواهد رفت. این رویاها می‌توانند شما را به انجام پروژه‌های بعدی برسانند که بعداً علایقتان را پالایش کنید.

- علایق و تعهدتان به یادگیری شما را به هر جایی که می‌خواهید می‌برد. به خودتان قول بدهید که آن علایق را کشف و اجرایشان کنید و حتی اگر صددرصد نمی‌دانید که چه‌کار می‌کنید، بهشان متعهد باشید. شما بی‌نظیر و توانمندید و می‌توانید در مسیر حرکت همه‌چیز را بیاموزید.

- کاری را که به شما محول شده بشناسید و سپس از خودتان بپرسید برای شخصی که کارش را انجام داده‌اید، به چه نحو دیگری می‌توانستید مفید باشید.

در بخشی از کتاب دختر مغول می‌خوانیم:

می‌گویند دخترها دنیا را می‌گردانند و من موافقش نیستم. اما چیز دیگری هست که باعث می‌شود دنیا راهش را برود، چیز دیگری که باید با استفاده از آن یک دختر ومغول شوید: پول.

پول مولفه ضروری دنیای ماست و جز در صورتی که برای خلاص شدن از آن برنامه داشته باشید، باید چیزهای زیادی درباره‌اش بیاموزید: چگونه آن را به‌دست آورید، و مدیریت، پس‌انداز و سرمایه‌گذاری کنید. مدیریت پول مهارت مهمی است که اغلب جوانان به آن مجهز نیستند. ما از جایی که صورت‌حساب دانشگاه خود را از جیب والدین می‌دهیم، به جایی می‌رویم که دست‌کم برخی صورت‌حساب‌ها را خودمان پرداخت می‌کنیم و در دنیای واقعی ناگهان خودمان را در شرایطی می‌بینیم که مسئول تمام چیزهایی هستیم که ما را زنده نگه می‌دارند؛ مثل غذا، سرپناه، سلامت و درمان و موارد دیگر. وقتی واقعاً تمام صورت‌حساب‌هایتان را خودتان پرداخت می‌کنید، می‌فهمید که چقدر صورت‌حساب برای پرداخت وجود دارد.

بسیاری از زنان در نوجوانی و دهه بیست عمرشان با خود در تقلا هستند تا به شیوه‌های سخت دروس مربوط به پول را بیاموزند. اما من فکر می‌کنم که اگر از همان اوایل و پیش از ورود به دنیای خود درباره‌اش آماده شوید، از تمام اشتباهاتی که شما را چند سال عقب می‌اندازد، اجتناب خواهید کرد. هرچه زودتر شروع به پس‌انداز کنید، زودتر برای سال‌های بعد پشتوانه می‌سازید. درست است. هرچه در دوران جوانی پول بیشتری کنار بگذارید، بیشتر رشد خواهید کرد. شما به منابعی دسترسی پیدا می‌کنید که آماده جهش بعدی شوید تا به دانشگاه بروید، کارتان را از سر بگیرید و خانه‌ای بخرید.

هرگز برای هوش مالی داشتن زود نیست. پس حالا به حرفم گوش دهید تا بعداً قدردانم باشید.

برای چه پس‌انداز می‌کنید؟

من با یک قاشق نقره‌ای در دهان به دنیا نیامدم و همیشه می‌دانستم که والدینم چقدر سخت کار می‌کنند تا اسباب راحتی ما را فراهم کنند. این مثال از سخت‌کوشی، نظم و تمایل به انجام کاری که موجب راحتی افرادی شود که دوستشان دارید، به من آموخت که برای هر یک پنی چقدر سخت کار کنم. و هرگز این پنی‌ها را الکی خرج نکردم.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
بخش اول- اعتمادبه‌نفس
1- اقتدار را در خود بیدار کنید
2- داشتن بهترین احساس در مقابل جستجوی بهترین نسخه‌تان
3- زمان‌بندی روشتان برای موفق شدن (و داشتن استرس کمتر)
4- شکست پل پیروزی است
بخش دوم- همکاری
5- یافتن تیمتان
6- برخاستن (از دل مخالفانت چون مروارید درآ)
7- رهبری کردن برای به‌دست آوردن
8- فن‌گرل حرفه‌ای شدن
بخش سوم- تعهد
9- کشف علاقه‌تان
10- تقسیم‌بندی کنید
11- آن را توی بانک بگذار
12- بلند صحبت کردن
گام‌های عملی
درباره نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دختر مغول
نویسنده
مترجممریم حسین نژاد
ناشر چاپینشر البرز
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات224
زبانفارسی
شابک978-622-235-180-9
موضوع کتابکتاب‌های کارآفرینی، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
11000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دختر مغول

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب دختر مغول

برای دریافت کتاب دختر مغول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.